Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

29 sty 2013 - 11:50:14

Witam
Dziewczyny moja córcia od 2 miesiecy narzeka na ból brzuszka, do tego wypróżnia się częściej niż zwykle i ma dużo gazów. Na początku robiłam badania moczu i kału które wyszły ok Teraz wróciłam ze szpitala w którym też wszystkie badania wyszły dobrze Ale córcie nadal boli brzuszek Podejrzewam że to mogą być lamblie, ale podobno ciężko je wykryć w badaniu kału.
Słyszałam że podobno jest pewna metoda na pokonanie tych robali i chciałam się dowiedzieć czy ktoś z was probował tego. Podobno nie wolno dawać dziecku przez 2 dni nic słodkiego a następnie przygotować ciasto naleśnikowe z dużą ilością cukru, dziecko posadzić w ciepłej wodzie i natrzeć tym ciastem plecy i ramiona Podobno jeśli pasożyty są w organizmie to zaczną wychodzić przez skórę Nie wiem co o tym myśleć bo brzmi to niedorzecznie :)
Ale proszę napiszcie co wiecie na ten temat.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-29 11:50 przez Milllaa.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

29 sty 2013 - 11:57:52

na all są dostępne zioła do takich kąpieli na te robactwo. My też męczyliśmy się z pasożytem, ale w końcu udało się wytępić je zentelem chyba, czy czymś takim. zapraszam do przeczytania wątku http://szafiarenka.pl/82/5423848/glista-ludzka,1.html
acha a co do badań kału na pasożyty ważne są fazy księżyca, nie zawsze pasożyty wychodzą w kupce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-29 11:58 przez alenka85.

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

29 sty 2013 - 12:03:18

Jakie fazy księżyca?

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

29 sty 2013 - 12:28:52

Ludzie na jakim świecie wy żyjecie? Najpierw idzie się do lekarza! Jak jeden nie pomaga, to do 5 kolejnych dopiero jak oni zawiodą można brać się za np. bioenergoterapaię a nie jakieś naleśniki. Co zrobisz jak okaże się, że robale wyjdą i będą zatruwać twoje dziecko toksynami? Co powiesz na pogotowiu? Że ciasto dałaś? Proszę cię...

Miałam lamblie jako dziecko. TYlko leki i powtarzanie badań co kilka dni bo jeśli robaków jest mało, jajeczka będą wydalone i akurat w dniu badania nie wyjdą. Jeśli okaże się, że to lamblie zrób dziecku próby wątrobowe ( wszytskie wskaźniki), bo mnie uszkodziły wątrobę.

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

29 sty 2013 - 12:52:54

matko boskaaaaa.... toć to rady i porady jak z jakiegoś strasznego horroru... JAk te lamblie maja się przedostać przez skóre? przegryzą ją? bo chyba nie mają cudownej mocy przenikania przez skóre... ?? załamka....

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

29 sty 2013 - 13:19:01

boże :O pierwszy raz słyszę o takim czymś, robaki wychodzące przez skórę :O szok nawet nie mogę sobie tego wyobrazić, straszne :( ja bym na Twoim miejscu nie kombinowała z żadnymi domowymi sposobami bo możesz jeszcze zaszkodzić dziecku :/ nie pomógł jeden lekarz to trzeba zgłosić się do innego ... najlepiej poszukać jakiegoś dobrego specjalisty zajmującego lub specjalizującego się w takich dziedzinach ... życzę zdrówka Twojej córce i oby jak najszybciej pozbyła się tego paskudztwa
http://lamblie.pl/ tutaj dość przydatna strona na ten temat, objawy i skuteczne badanie które wykrywa te pasożyty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-29 13:33 przez Fergi_1424.

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

29 sty 2013 - 13:54:22

Cytat
msarnecka
matko boskaaaaa.... toć to rady i porady jak z jakiegoś strasznego horroru... JAk te lamblie maja się przedostać przez skóre? przegryzą ją? bo chyba nie mają cudownej mocy przenikania przez skóre... ?? załamka....


No podobno podczas ciepłej kąpieli pory się rozszezają wtedy one wychodzą
Czytałam gdzieś że są lekarze którzy też stosują takie metody
Nie wiem czy to jest prawda czy tylko jakieś zabobony dlatego założyłam ten wątek licząc że ktoś coś słyszał na ten temat albo próbował tej szleńczej metody :)
Widzę że nikt nic nie wie na ten temat Szkoda :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-29 19:20 przez Milllaa.

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

29 sty 2013 - 23:02:14

Mój maluch to miał dostał leki i wyszła z kałem.

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

29 sty 2013 - 23:40:48

tak to prawda ze jest taka metoda wypedzania tych robaków przez skóre. Moja znajoma ja stosowala, tylko nie wiem dokładnie jak to sie odbywalo. Cos kojarze, ze dziecko kapala w jakichs lisciach z grochu, ale wczesniej nacierala je, tylko tez nie pamietam czym. Podobno robaki wychodzily przez skore. Nie moge w to uwierzyc, ale podobno to prawda. Ona wczesniej tez meczyla sie bo robakow dziecko mialo mnostwo, i nic nie pomagalo, wiec udala sie do pewnej znachorki, ktora jej wszystko wytlumaczyla i pokazala jak to robic a pozniej robila sama w domu.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

30 sty 2013 - 08:26:06

tez mi rece opadły..jeszcze egzorcyzmy odpraw..dziecko kolezanki miało 2 tyg przyjmowania lekow i po lambliach
ps.podawane rano i wieczorem nie o pełni księżyca :)

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

30 sty 2013 - 09:19:21

Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim,to straszne:)Niech Pani chodzi do skutku po lekarzach bo od tego oni są,prosze nie eksperymentowac na dziecku,by mu nie zaszkodzić.Rozumiem,ze Pani się denerwuje i chce dziecku pomóc ale od tego sa lekarze i to oni musza pomóc dziecku,znaleść przyczyne dolegliwosci i zastosowac odpowiednie leczenie.Powodzenia

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

30 sty 2013 - 09:27:05

Cytat
leniszcze
tez mi rece opadły..jeszcze egzorcyzmy odpraw..dziecko kolezanki miało 2 tyg przyjmowania lekow i po lambliach
ps.podawane rano i wieczorem nie o pełni księżyca :)


Wszyscy piszecie o lekach, ale właśnie w tym rzecz że te robale nie chcą wyjść w badaniu kału więc leków mi żaden lekarz nie przepisze.
Teraz bardzo ciężko znaleźć dobrego lekarza :(
Ja w sumie też się boję tak eksperymentować i dlatego chciałam was spytać o zdanie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-30 09:28 przez Milllaa.

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

30 sty 2013 - 09:27:43

matko i córko słabo mi! przez skóre? ale jak niby? dziury sobie wygryza czy co? ja cież pierdziele co wy kurna czarownice? ludzi znajdzcie dobrego lekarza a nie łapcie się za jakieś szarlataństwa!

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

30 sty 2013 - 09:30:31

Cytat
anessa
matko i córko słabo mi! przez skóre? ale jak niby? dziury sobie wygryza czy co? ja cież pierdziele co wy kurna czarownice? ludzi znajdzcie dobrego lekarza a nie łapcie się za jakieś szarlataństwa!

Podobno wychodzą przez rozszerzone pory :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

ROBAKI WYCHODZĄCE PRZEZ SKÓRĘ!!

30 sty 2013 - 09:32:53

Cytat
Milllaa
Jakie fazy księżyca?
hmmm... z tego co pamiętam, powinno się robić badania kału podczas pełni księżyca

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wojewódzkie Centrum Pediatrii Kubalonka w Istebnej