Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny od poniedziałku na ciele mojej 3 letniej córki pojawiają się duże czerwone placki - w rożnych miejscach bo i na twarzy czy karku jak i brzuchu nogach rekach plecach dosłownie wszędzie! plamy pojawiają się po kilka sztuk a po kilku-kilkunastu minutach znikają potem pojawiaja sie nowe w zupełnie innych miejscach! są spore i na ich powierzchni pojawiają sie dodatkwo takie drobniutkie krostki ale bez żadnego plynu w środku po czym te krostki rownież znikają razem z plamą. co to może byc? czy któres z waszych dzieci coś takiego miało? oprocz plam dziecko nie ma innych objawów, nie swedzi jej to raczej.
a i plamy są jednolite wiec to raczej nie rumien, wielkosc i ksztalt rozna.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-02 10:57 przez anessa.

nie mam pojęcia co to może byc u nas Karina miała czerowne plamy na ciele które pojawiały się w różnych miejscach i wyklądała jak by wpadła w pokrzywy i do tego się drapała najgorzej było gdy miała na sobie coś z polarku jak się później okazało było to uczulenie na płyn do plukania silan bo zmienił się skład ;/

a to nie rozyczka czasami ??? idz do lekarza

moja Zuzia miała w tamtym roku znikającą pokrzywkę krostki pojawiały się na szyi powiekach rękach po 15 minutach znikały przestraszyłam się i pojechałam do lekarza kazał podać wapno i powinny zniknąć krostki wróciłam do domu podałam wapno 30 minut a mała cała zsypana była tym razem już nie znikały tak więc znowu do lekarza a że był wieczór to na pogotowie na miejscu podali leki i zyrtec do domu wapno odstawić i nie podawać bo prawdopodobnie uczulona na wapno co dla mnie dziwne. Okazało się że w przedszkolu malowali palcami farbami plakatowymi a ona wzieła je do buzi.

Ja się co prawda leczę u doktora Google, ale z dzieckiem bym tak nie ryzykowała ;)

Nie wiem co to może być,ale na pewno pokazałabym to jak najszybciej lekarzowi:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grypa u dziecka