Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

alergia na chlor?

21 gru 2012 - 15:42:47

witam, moze ktos umie mi odpowiedziec na moje pytanie? Od tego semestru moj synek chodzi z kolegami nauke plywania na basenie. Nawet do kilku godzin po basenie kicha i ma katarek. Kolezanka mowi mi ze to mzoe alergia na chlor.. nie wiem czy to jest mozliwe zeby miec na to alergie? Czy moze czy po proostu woda chlorowana podraznia mojego syna? Jak mogę ewentualnie sprawdzic czy ma cuzulenie an chlor..

alergia na chlor?

21 gru 2012 - 16:03:44

Chlor jest sinym związkiem, może podrażniać. Ja miałam zawsze czerwone oczy i "przeczyszczone" zatoki.

alergia na chlor?

13 lut 2013 - 15:33:14

Witam,
Podejrzewam raczej uczulenie na zarodniki grzybów pleśniowych, które bardzo chętnie namnażaja sie w środowiskach wilgotnych takich właśnie jak baseny. Wskazana jest wizyta u alergologa i diagnostyka specjalistyczna.
Pozdrawiam, dr nauk med. Marzena Gajewska
----------
Członkini Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z ukończoną specjalizacją II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych oraz alergologii. Doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie na oddziale alergologii oraz jako asystentka na Akademii Medycznej w Lublinie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stan zapalny piersi - co robić?