Obecnie rozmawiamy o:

które adidasy

gorący temat

brak zwrotu pieniędzy

17 minut temu

Projekt Kuchni

45 minut temu

Co z tymi butami??

godzinę temu

Chemia sądowa

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czesc dziewczyny mam pytanie, do osob ktore karmia swoje dzieciaczki mlkiem modyfikowanym
moj maly jest od 1 mies karmiony mekiem modyfikowanym Enfamil - sprawdza sie rewelacyjnie maly rosnie jak na drozdzach nie ma kolek, jednak je 130mln co 3 godzi!! do tej pory placilam za puszke 24zl niiestety teraz cena tego mleka zaczyna mnie przerazac ...
teraz place w zaleznosci od apteki 28-34zl a puszka starcza na 2-3dni.
Mysle o zmianie mleka na Bebilon, jakie sa wasze opinie o tym mleku czy ktos na niego przechodzil ?

hej ja miałam Enfamil bo urodziłam wcześniaka a to mleko podobno jest najlepsze na rynku, jest drogie ale rzeczywiście nie ma kolek, super jest JA POLECAM!!!

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Bebilon jest droższy ... ja kupowałam go 800g za 42 zł wiec nie wiem czy ci sie opłaca zmienilam na BEBIKO i mam 500g za 18,90 i wszystko jest ok

Cytat
bejbikis
Bebilon jest droższy ... ja kupowałam go 800g za 42 zł wiec nie wiem czy ci sie opłaca zmienilam na BEBIKO i mam 500g za 18,90 i wszystko jest ok

tak tak tylko cena przeze mnie podana jest za 400g :D za 800g enfamil wychodzi ok 60zl jest troszeczke roznicy :D
jednak zostane przy Enfamil, bo zlego zlowa nie moge powiedziec, nie wiem co to kolki maly uwielbia go jesc i przy zozszerzaniu dietki tez nie ma problemu wszystko przy tym mleku toleruje :)

Enfamil to naprawdę dobre mleczko, ja płacę za nie 21,50 zł za 400 g.

Bebiko nie polecam -tanie. ale moja córa miała niezłe kolki.....znakomicie sprawdza się bebilon....

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Zespół Aspergera