Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czesc dziewczyny mam pytanie, do osob ktore karmia swoje dzieciaczki mlkiem modyfikowanym
moj maly jest od 1 mies karmiony mekiem modyfikowanym Enfamil - sprawdza sie rewelacyjnie maly rosnie jak na drozdzach nie ma kolek, jednak je 130mln co 3 godzi!! do tej pory placilam za puszke 24zl niiestety teraz cena tego mleka zaczyna mnie przerazac ...
teraz place w zaleznosci od apteki 28-34zl a puszka starcza na 2-3dni.
Mysle o zmianie mleka na Bebilon, jakie sa wasze opinie o tym mleku czy ktos na niego przechodzil ?

hej ja miałam Enfamil bo urodziłam wcześniaka a to mleko podobno jest najlepsze na rynku, jest drogie ale rzeczywiście nie ma kolek, super jest JA POLECAM!!!

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

Bebilon jest droższy ... ja kupowałam go 800g za 42 zł wiec nie wiem czy ci sie opłaca zmienilam na BEBIKO i mam 500g za 18,90 i wszystko jest ok

Cytat
bejbikis
Bebilon jest droższy ... ja kupowałam go 800g za 42 zł wiec nie wiem czy ci sie opłaca zmienilam na BEBIKO i mam 500g za 18,90 i wszystko jest ok


tak tak tylko cena przeze mnie podana jest za 400g :D za 800g enfamil wychodzi ok 60zl jest troszeczke roznicy :D
jednak zostane przy Enfamil, bo zlego zlowa nie moge powiedziec, nie wiem co to kolki maly uwielbia go jesc i przy zozszerzaniu dietki tez nie ma problemu wszystko przy tym mleku toleruje :)

Enfamil to naprawdę dobre mleczko, ja płacę za nie 21,50 zł za 400 g.

Bebiko nie polecam -tanie. ale moja córa miała niezłe kolki.....znakomicie sprawdza się bebilon....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zespół Aspergera