Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

gorący temat

Biznes

46 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 08:34:23

co polecacie na katar stosuję wodę morską ale to za bardzo nie pomaga

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 08:37:59

Sterimar baby lub euphorbium. "Polecam! :)

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 08:41:15

Cytat
joannajustyna
Sterimar baby lub euphorbium. "Polecam! :)

sterimar baby jest do 3 roku zycia, ale nie pomaga tak jak euphorbium. ten drugi lek jest naprawde swietny, nawet dla doroslych

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 08:51:16

majść majerankowa, otrivin lub nasivin

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 08:55:50

sterimar, częste oczyszczanie, jak dziecko nie może oddychać to nasivin ale sporadycznie, nawilżanie powietrza. Tak naprawdę to musi sam przejść a wszystko to może ewentualnie załagodzić.

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 08:58:15

Ja dla swojego dostałam na rano GripStop( chyba tak sie pisze)na wieczór Alergodil, super czyści i udrażnia nosek, w ciągu dnia euphorbin
Dostałam od laryngologa jak synek miał 2 latka i kilka miesięcy więc są jak najbardziej bezpieczne
Niby jest na nich ze dla dzieci powyzej 6 lat ale skoro lekarz mi przepisał to wiedział co robi, tym bardziej ze to szanowany lekarz, pracujacy w szpitalu na oddziale dziecięcym



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-01 09:00 przez onozis82.

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 09:03:21

ponoć( w/g pediatrów z mojej przychodni) wszystkie te kropelki do noska typu NASIVIN,OTRIVIN itp . to wysuszają śluzówkę dlatego można je podawać dość krótko....
euphorbium jako jeden z nielicznych można podawać właściwie do zakończenia kataru...i dużo wody morskiej...
ja odkąd z racji częstych infekcji odkąd nabyłam inhalator to zaraz robię mojej trójeczce inhalację sola fizjologiczną...traktują maseczkę już jak dobrego kolegę :))))))

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 09:06:40

Cytat
iv37
ponoć( w/g pediatrów z mojej przychodni) wszystkie te kropelki do noska typu NASIVIN,OTRIVIN itp . to wysuszają śluzówkę dlatego można je podawać dość krótko....
euphorbium jako jeden z nielicznych można podawać właściwie do zakończenia kataru...i dużo wody morskiej...
ja odkąd z racji częstych infekcji odkąd nabyłam inhalator to zaraz robię mojej trójeczce inhalację sola fizjologiczną...traktują maseczkę już jak dobrego kolegę :))))))

ooo
widze, ze mama z blizniakami
tez jestem mama blizniat :D

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 09:10:37

ja też mama bliźniaków :)

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 09:11:51

o jak fajnie :)
moje niunie skonczyly w tym roku 3 latka

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 09:21:39

zgadza się nastivin można stosować do 3 dni bo wręcz mogą uszkodzić śluzówkę, synkowi oprócz kropelek lekarz przepisywał syropek z wapnem, na wypadek gdyby to był katar alergiczny

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 09:25:16

moje mają 2 latka i 2 miesiące :)
nasivin daję na noc by udrożnić nos lekarka powiedziała że nasivin nie leczy tlko właśnie udrożnia i ja też czuję że mnie zaczyna coś brać zaczyna mnie boleć gardło i katarek mam już lekki wszystko od ściągania fridą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-01 09:27 przez piekara78.

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 09:27:52

mój syn ma też 2 lata 2 miesiące, w sumie zaraz 3. też ma katar. pomaga mu otrivin, maść majerankowa a po tym otrivinie psikam mu marimerem.

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 12:54:29

moje stoneczki mają prawie 3 lata-tzn. skończą w listopadzie:))))) a ich starsza siostra-też skorpionek w listopadzie będzie miała 7 lat...ja przy każdym katarze inhalacje z soli i euphorbium... i czasem maść majerankowa pod nos:)))))

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

co na katar dla 2--latka

19 wrz 2013 - 15:24:13

Nieprawda, nam pediatra przepisał sterimar baby, a moja Marysia ma dopiero 2 miesiące. Z ciekawości sprawdziłam u nich na stronie i lekarz miał rację. Sterimar baby jest rzeczywiście dla niemowląt i małych dzieci. U nas się sprawdził jak mała miała katarek bo dobrze oczyszczał nosek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Afty u dziecka-pomocy