Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co to może być

13 lip 2012 - 21:07:32

mój mati od jakiegoś czasu przy zaśnięciu np pije herbatkę czy ogólnie coś do picia po chwili kaszle i wymiotuje zdarza się to często , ma też odruch wymiotny jak dużo biega oraz jak za dużo się śmieje czy to oby nie refluks jak myślicie

co to może być

13 lip 2012 - 21:10:07

A nie lepiej jest pójść do lekarza ?

co to może być

13 lip 2012 - 21:12:36

ja bym się wybrała do lekarza i to koniecznie...a ile ma lat?

co to może być

13 lip 2012 - 21:14:29

2 latka ma .pójde do lekarza w poniedziałek

co to może być

13 lip 2012 - 21:17:24

Cytat
piekara78
2 latka ma .pójde do lekarza w poniedziałek
Ojej ,to idź z nim do lekarza bo może to być zwykła infekcja gardła ,krtani itp ,a może to być coś poważniejszego .
Nie zwlekaj z tym ,bo jeżeli wymiotuje to może się odwodnić :(

co to może być

13 lip 2012 - 21:20:28

Zależy jak długo to ma? moze poprostu ma chore gardło jakaś infekcja i tak reaguje, moze angina tylko jakaś lekka. Ja bym poszła do lekarza od razu

co to może być

13 lip 2012 - 21:20:57

tak to refluks
dziecko do 2-go roku życia może ulewać mleko, wodę, zupki itp. i jest to normalne
jeśli ma więcej, to poradź się pediatry - być może wymaga diagnostyki i leczenia
mój maluch też ulewał każdy płyn, zagęszczałam mleko i soki zagęszczaczem Nutricia, po dwóch latach jak ręką odjął

co to może być

14 lip 2012 - 15:44:12

Moja córcia tez tak miala ale zaczelo sie po skonczeniu 2 miesiacy wiec byla malutka ale rzeczywiscie byl to refluks i mialysmy ogrony problem... nic rzadkiego nie moglam zbytnio podawac tylko mleko AR i spanie w lozeczku pod katem 30 stopni + poduszka (zwlaszcza po herbatce)... ale dusila sie nieraz bardzo... lekarka chciala nas wyslac na operacje zwieracza gdby po roczku nie ustapilo na szczescie okolo 9 miesiaca ustalo choc nie powiem do dzis jak wypije a np przycisnie troszke brzuszek czy sie schyli zdarza sie ze jej sie "uleje"... jednak jet to sporadycznie
Wiadomo jednak najlepiej udac sie do specjalisty wtedy wszystko bedzie jasne
Pozdrawiam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Alergia-testy z krwii.