Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 09:01:36

Dziewczyny,
moja 2 letnia córeczka nagle zaczęła utykać na lewą nóżkę. Nie miała żadnego urazu,upadku etc który mógłby być przyczyną.
Wyginałam jej nóżkę w każdym miejscu,nie boli ją. Nie wiem jaka może być przyczyna....
Za tydzień.n idę z nią na bilans 2 latka to zapytam pediatry.
Czy któraś z Was spotkała się z czymś takim ?????

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 09:02:38

Może źle spała,przydusiła sobie tą nogę i przejdzie zaraz :)

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 09:06:29

a długo to trwa?

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 09:10:39

Zobacz najpierw, czy to w ogóle przejdzie. Może po prostu noga źle się ułożyła podczas snu.

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 09:11:46

trwa to od soboty, czyli już 5 dni!

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 09:15:22

Od 5-ciu dni i nie poszłaś z nią do lekarza tylko skarżysz się na szafie? Co z Ciebie za matka!

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 09:38:50

Ja na twoim miejscu juz dawno byłą bym u lekarza z córeczka. Nie bagatelizuje się takich objawów u dziecka.

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 11:40:46

Jeżeli nic sobie sama z tą nóżką nie zrobiła to może stanęła na coś stopą lub paznokietek jej się gdzieś wrasta. Obejrzyj dokładnie stópkę i na pewno należy zgłosić się do lekarza bo nie znając sytuacji nikt Ci tu nie pomoże

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 11:59:32

Witam,
Moja siostra ma ten sam problem ze swoim 18-miesięcznym synkiem.
Po pierwsze zachowaj spokój to raczej nic poważnego. Jeśli Twoja córeczka miała robione USG w pierwszym roku życia w kierunku dysplazji pewnie można to wykluczyć. Przyczyny mogą być błahe ale radzę sprawdzić.
Moja siostra jest na etapie diagnozowania i niestety ciężko trafić na dobrego ortopedę, który nie zbagatelizuję sprawy, ale ona była uparta. Teraz jest już po zdjęciach RTG i na szczęście wykluczono poważne choroby kości...Poszukaj dobrego lekarza a na początek idź do pediatry.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to może być