Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Dla mam które poją dziecko colą

19 mar 2012 - 16:50:51





Wiem że niektóre mamy dają dzieciom colę , dlatego pokazuję wam bardzo ciekawy film. Niestety tak jest sama jestem świadkiem jak pewna osoba daje swojej 3 letniej córce colę bo ona lubi;/ Aa i ten środek jest również w gumach orbit , jogurtach, E951.

Chciałą bym aby na tym wątku nikt nie kłócił się tylko obejżał link. dziękuje

Dla mam które poją dziecko colą

19 mar 2012 - 17:00:35

o Boże rzeczywiście niebezpieczne:( nigdy więcej nie dam synkowi coli nawet w śladowych ilościach, nieraz dawałam mu parę łyków na dnie szklanki, ale od dziś juz nie dam...

Dla mam które poją dziecko colą

19 mar 2012 - 17:03:20

jest dużo trujących rzeczy, m.in. w chipsach, frytkach, chamburgerach z MC donalds tylko że mamy nie lubią czytać składu tego, co same jedzą , nie mówiąc o tym co dają dzieciom.

ja sama nie pije coli i moje dzieci też nie, chipsów również nie ma u nas w domu, frytek także.

wszystko zależy od tego, jak zaprogamujemy dzieci. moje nigdy nie jadły fast foodów, a jak raz postanowiliśmy zabrać ich do mc donalds w święto to nie chciały tam nic jeść bo nie są do tego przyzwyczajone.

jak zaprogamujemy dzieci przez dzieciństwo, tak będą żyć całe zycie
dodam że mówi się że cukier jest niezdrowy-NIE PRAWDA!
CUKIER jest naturalny, z buraka cukrowego, i jeśli ktoś nie ma nadwagi i cukrzycy, może go jeść!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-19 17:04 przez ktoto1.

Dla mam które poją dziecko colą

19 mar 2012 - 17:10:11

Ostatnio przyuważyłam, że jest też w wodzie cytrynowej Polaris...

Dla mam które poją dziecko colą

19 mar 2012 - 17:19:50

Oczywiście,ze aspartam jest trujacy -ja o tym wiem i tego syfu nie ma u mnie w domu ,ale tu chodzi o cole liht ,która jest własnie dosładzana aspartamem ,przeciez słodzik ,który uzywaja kobiety przy odchudzaniu czy dla cukrzyków to aspratam.O ludobójstwie juz niejednokrotnie czytałam ,wiec zupełnie mnie nie zdziwił ten wywiad .
Ja bardzo lubie colę i kupuje tą z lidla i ona nie ma w swoim składzie aspartamu :)Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-19 17:21 przez natuska35.

Dla mam które poją dziecko colą

19 mar 2012 - 18:13:35

W zwykłej coli nie ma aspartamu. Za to wszystkie produkty typu wody owocowe, tonic, gumy do żucia( chyba tylko hubba bubba nie ma;P). Odkąd jestem w ciąży to szukałam gum do żucia, mentosów, czegokolwiek odświeżającego bez tego słodzika, z moich poszukiwań wynika, że tylko w tic tacach nie ma.

Dla mam które poją dziecko colą

19 mar 2012 - 19:00:49

powiedzmy sobie szczerze jesli rodzice odżywwiają się zdrowo to i dziecko też:) u mnie w domu NIKT nie pija coli więc i mała nie pije, a jak ktoś chce ją poczęstować to kategorycznie zabraniam i tak tez jest z innymi rzeczami (nawet teściową i babcię męża już "wytresowałam":P)

Dla mam które poją dziecko colą

19 mar 2012 - 19:14:03

aspartam jest wszechobecny...proponuję poczytać etykiety wszystkich napojów i "wód mineralnych"smakowych

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Dla mam które poją dziecko colą

19 mar 2012 - 19:18:14

Cytat
Majaa65
Ostatnio przyuważyłam, że jest też w wodzie cytrynowej Polaris...

co do tej woy to sie nie dziwie bo czuc od niej chemie na kilometr;/
Cytat
kasiazarembska
aspartam jest wszechobecny...proponuję poczytać etykiety wszystkich napojów i "wód mineralnych"smakowych

No bo jak obejżałaś to dali na to pozwolenie;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-19 19:26 przez syreczka.

Dla mam które poją dziecko colą

09 kwi 2012 - 22:56:06

MOJ SYNEK JAK SIE ZATRUL- LEKARZ WRECZ ZALECIL PODAC BUTELECZKE COLI.z PEWNA OBAWA,ALE TO ZROBILAM- ZATRUCIE JAK REKA ODJAL:)

ale na codzien nie polecam faktycznie. Inne mamy potwierdzily skutecznosc coli na zatrucia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Glista Ludzka