Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

10 minut temu

sprawdzony stomatolog

13 minut temu

sklep detailingowy

37 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Inhalator pomoc w wyborze

26 wrz 2010 - 21:56:08

też posiadamy i bardzo się przydaje
Filip często miewał infekcje górnych dróg oddechowych gdzie przy pierwszych objawach inhalacje dusiły chorobę w zarodku
Teraz szymek przy ząbkowaniu ma non stop zatykający katarek i inhalacje z soli fizjologicznej bardzo mu pomagają
Ja obu chłopców inhaluję przez sen bo nie wysiedzieliby z maseczką na twarzy
Urządzenie co prawda jest głośne ale tak samo jak odkurzacz im nie przeszkadza podczas snu to i nebulizator nie przerywa marzeń :D

Inhalator pomoc w wyborze

26 wrz 2010 - 22:37:14

Cytat
anchel2
Ja mam taki nebulizator i przydaje się dość często,mój synek sporo chorował na oskrzela i lekaż zalecił jego kupno. Z nebulizatora kożystam też ja i mój mąż i bardzo go sobie chwalimy. Ja płaciłam za mój,jakiś rok temu 130zł a teraz widziałam,że będą w Lidlu za 99zł chyba.

Też mamy i często się przydaje .My płaciliśmy 140zł Wcale nie drogo a pomaga ;)

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Inhalator pomoc w wyborze

27 wrz 2010 - 07:49:54

Cytat
SzufladaPati
Kinnkaa czym inhalujesz bo Twój post odczytałam jakbyś nie korzystała z leków na recepte tylko inhalujesz przy pierwszych objawach kataru,tak? Ja dostałam pulmicort i atrovent na receptę bo po antybiotyku nie zeszły córce świsty z oskrzeli.

Ja inhaluje na 3 sposoby:)))

na kaszel, woda fizjologiczna z pulmicortem
na mocny katar woda fizjologiczna z jedna kroplom leku OLBAS (dostepny w aptece bez recepty, rewelacyjny)

a jak widzę ze mała coś tam pokasłuje czy noskiem kilka razy pociągnie to włącze ze dwa dni inhalator z samą wodą fizgologiczna.

Pulmicort rewelacyjna sprawa.... jeszcze jest salbutamol, ale tego nie radze podawac bez konsultacji z lekarzem bo to jest lek to rozprezenia oskrzeli, mam go w domu w razie w.... jeszcze nigdy nie uzylam.


Pulmicort jest lekiem na recepte, chociaz bez recepty idzie go kupic, na recepte płacę 3 zł z groszem, bez recepty u mnie około 110-120 zł:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-27 07:54 przez kinnkaa.

Inhalator pomoc w wyborze

27 wrz 2010 - 09:00:28

JA rowniez mam w domu nebulizator dla moich dzieci jest to bardzo przydatne ,i ja i mąż równiez z niego korzystamy ,gdy tylko jest katar czy kaszel odrazu go stosujemy,na kaszel mucosolwan dzieci wdychają oczywiście w danych proporcjach z sola fizjologiczną ,-dla nas jest niezbędny .SZczerze polecam

Inhalator pomoc w wyborze

28 wrz 2010 - 00:25:50

Witam
na szczescie moj synek chorowal tylko raz ale jak lekarz zasugerowal kupno nebulizatora powiedzial o plusach itd nawet sie nie wachalam:) Fakt zaplacilam 170 zl w aptece ale naprawde warto to i tak sie zwroci przeliczajac na te setki zlotych gdyby go nie bylo i mielibysmy kupywac mase innych lekow a tak czy katarek czy kaszelek od razu dmuchac na zimne i inhalowac:) Moj synek ma 9 miesiecy ale lubi jak go inhaluje zasypia przy tym dzwieku w 7 minut:)Tak wiec polecam!!

Inhalator pomoc w wyborze

28 wrz 2010 - 10:41:40

zakupilam nebulizator firmy Diagnosis zapłaciłam w aptece za niego 170zł, zwróciłam przede wszystkim uwage na paramentry, to tez jest ważne.Mam nadzieje ze unikniemy dzieki temu powaznych chorób.A teraz nadchodzi ssezon grzewczy i tez przyda się , chociazby do nawilzania śluzówki.

Inhalator pomoc w wyborze

20 lut 2011 - 21:21:49

Drogie mamy, pomocy. Muszę kupić dziecku inhalator i naprawdę nie wiem jaki :( Pomóżcie!!! Napiszcie jakie wy macie: model, cene, czy jesteście zadowolone i ewentualnie gdzie można kupić. Pozdrawiam
jeju... proszę o pomoc to dla mnie naprawdę ważne



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 21:35 przez efffa88.

Inhalator pomoc w wyborze

20 lut 2011 - 22:13:54

Inhalator kup z nabulizatorem i odrazu z dwoma maseczkami dla dziecka jak i dla doroslego.Wazne by sie szybko wszystko sciagalo i bylo praktyczne w czyszczeniu.Ceny masz naprawde różne.W sklepie medycznym nie polecam-przepłacisz.Ja kupiłam w aptece za 150 zlotych.Jestem zadowolona.Najlepiej idz do apteki tam Ci doradzą.Mój maluszek robi inhalacje bez problemu i podoba mu sie to buczenie inhalatora.:)Powodzenia:)

Inhalator pomoc w wyborze

20 lut 2011 - 22:44:28

najlepiej i najszybciej dowiesz sie z neta... wpisz w google inhalator i wszystko Ci wyskoczy, jest multum wypowiedzi na roznych forach:)

Inhalator pomoc w wyborze

20 lut 2011 - 22:48:46

w dobrej aptece z pewnością udzielą Ci niezbędnych informacji.Ceny są różne.ja kupiłam synkowi firmy SOHO,ale nie pamiętam ile kosztował(około 130-150zł).kupiłam w aptece choć na allegro były tańsze-ale nie dużo,licząc z kosztami wysyłki.Radzę nie szperać w allegro tylko iść do apteki i tam kupić jeżeli ci pilnie potrzebny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 22:51 przez jedyna.

Inhalator pomoc w wyborze

20 lut 2011 - 22:49:19

polecam MEDEL "family"
kupiony w Super-Pharm za 139 zł (promocja), a w takiej samej cenie dostaniesz na allegro.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 22:50 przez babulinka.

Inhalator pomoc w wyborze

20 lut 2011 - 23:34:34

ja doradzam nebulizator firmy OMRON jest droższy ok 190 - 200 zł ale warto ma dwie maseczki dla dziecka i dorosłego ustnik którym można dziecko inhalować bez maseczki jak np się denerwuje ma też końcówke do nosa. Jest cichy wytrzymały syn strącił go pare razy na podłoge i nic się nie stało. Ma fajną saszetkę do przechowywania i rozbija płyn na drobne cząsteczki bo o to chodzi im drobniejsze tym lepiej się wchłania do dróg oddechowych.Nam lekarz alergolog ten polecił. Końcówki można wygotować w celu dezynfekcji.

Inhalator pomoc w wyborze

21 lut 2011 - 00:09:40

Ja kupiłam dla swojego synka inhalator SOHO francuskiej firmy i jestem zadowolona. Kupiłam oczywiście w aptece, bo w sklepie medycznym rzeczywiście, jak tu jedna mama napisała przepłaca się, ceny są tam naprawdę o wiele wyższe.
ja kupiłam inhalator w promocji za niecałe 140zł i też zawiera komplet maseczek dla dziecka i dorosłego, ustnik i końcówkę do nosa.
Musisz tylko pochodzić po aptekach lub zobaczyć na allegro.

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Inhalator pomoc w wyborze

21 lut 2011 - 06:59:14

ja mam diagnostic, jest duzy co mnie troche denerwuje ale poza tym ok, kupilam w aptece za 179 zł z tym ze ja nie miałam wyboru i musialam kupic jak najszybciej bo wychodziłam z corka ze szpitala i od razu musiałam miec inhalator. kup z nebulizatorem maskami mała i duza i fajne sa jeszcze ustniki moja alicja teraz jak wieksza woli ustnik od maseczki, jak byla mała przykładałam jej maseczke do twarzy, chwila moment i spała:)

Inhalator pomoc w wyborze

21 lut 2011 - 07:31:22

Ja polecam również MEDEL family, używam go od lat, jest niezawodny. Również ma maseczkę dla dorosłego, dziecka, ustnik i końcówkę do nosa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

niski poziom neutrofili ??