Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problemy z kregoslupem wysuniety dysk

03 wrz 2011 - 17:51:52

Od miesiaca mecze sie z kregoslupem nie tak jak trzeba dzwignelam dziecko i wysunal mi sie lekko dysk( bol niesamowity) byly zastrzyki byly silne leki (tramal retard) mam zakaz wstawania z lozka nawet do toalety ale oczywiscie nie moge tak po prostu wegetowac bo mozna dostac szalu.Nie wstaje za czesto dobrze ze jest maz bo tak to kto by zajal sie dzieckiem;/ juz mam dosc tej bezradnosci nie wiem czy w ogole dojde do siebie lekarz zaproponowal szpital albo zabieg ale nie pojde do szpitala na 2 tyg nie wytrzymam tyle bez synka jeszcze odleglosc ponad 100 km od domu zabieg tez nie wchodzi w gre bo az tak zle nie jest.Boje sie bo raz jak musialam jechac do szpitala na tomografie to wieczorem bylo pogotowie i teraz nie wiem jak ja mam normalnie funkcjonowac ;/ Czy ktoras z Was miala taki problem (wypadniety, wysuniety dysk) ? Dodam jeszcze ze od lat mam problemy z kregoslupem bo za szybko uroslam kiedys chodzilam na zabiegi ale nie przynioslo to efektow,wczesniej mialam zdiagnozowana dyskopatie ledzwiowa ale bole ucichly czasem wracaly i nie bylo to tak uciazliwe az do niedawna ;/ chcialabym zaczac normalnie chodzic wyjsc z dzieckiem na spacer bo tak dluzej nie da sie wytrzymac ( wystarczy ze prawie 9 miesiecy ciazy musialam lezec )

Problemy z kregoslupem wysuniety dysk

03 wrz 2011 - 18:37:47

Może powinnaś udać się do jakiegoś "nastawiacza" ,który by wmasował dysk z powrotem?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-03 18:38 przez Beata90.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

miesnie brzucha po ciazy rozeszly sie;/