Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

45 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam dopiero 27 lat a moje nogi to istny koszmar!
Opuchniete lub grube , mam cellulit na udach i do tego ostatnio zaczeły strasznie mi pękac naczynka na całych nogach a co za tym idzie żylaki powstają w tempie expresowym szczegolnie na lewej nodze od zewnętrznej strony oda i ciągna sie do połowy łydki!!
Mam problem żeby schudnąć z nóg i wg mnie chyba mam cos nie tak z krażeniem.Dziewczyny doradzcie coś!

Maść z kasztanowca doraźnie i koniecznie wizyta u lekarza, bo żylaki są bardzo niebezpieczne.

Jeżeli stosujesz jakieś hormony to na wyczucie to one mogły to zdziałać. Słyszałam już wiele razy o problemach z krążeniem po tabletkach antykoncepcyjnych.Wg mnie koniecznie trzeba pogadać z lekarzem.
A może jesteś jakoś przemęczona? Ja miałam jakiś czas temu dziwną przygodę-dźwigałam trochę córkę i nagle poczułam ukłucie. Myślałam, że to jakaś osa czy pszczoła. Okazało się, że pękła mi żyła na stopie.:/ Szukałam w necie czegoś na ten temat i dowiedziałam się jedynie, że trzeba jeść witaminę C. Tylko, że to też jest taki doraźny sposób...
Ja myślę, że nie zaszkodzi jak zrobisz sobie badania podstawowe krwi i moczu a najlepiej jeszcze chociaż podstawowe hormony.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bilans dwulatka