Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 11:37:55

moj maly wlasnie skonczyl barnie antybiotyku w niedziele w poniedzialek poszlam do kontroli i pediatra przepisala mu syrop pulneo czy jest skuteczny bo moj nadal ma kaszel suchy zadziej kaszle ale jednak jeszcze i ma zatkany nosek(chodz nie ma w niz zadnej wydzieliny),Martwie sie bo w czwatek mam isc do pracy a pediatra powiedziala ze moze chodzic do zlobka nie wiem czy moze pojechac jutro o kontroli do innego pediatry(bo u nas przymuja dwie)prosze o rade

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 11:53:14

Moja coreczka miala teraz ten syrop i jej bardzo pomogl tez dosc dlugo jej kaszel przechodzil i katar ale podobno u malych dzieci tak jest.Takze ja moge go polecic bo go mialysmy i bardzo pomogl

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 12:03:43

U nas pomógł po 4 dniach nie było śladu kaszlu .

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 12:28:38

U nas też pomógł. Suchy kaszel minoł po około 4 dniach.

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 12:33:13

u nas tez pomógł:)

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 14:42:06

czyli mam nadzieje ze mojemu malemu tez pomoze

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 14:49:48

I ja również mogę napisać, że Nam pomaga, zawsze kiedy potrzeba to sprawdza się idealnie, oprócz tego stosujemy również Homeotus na miodzie, można go łączyć z Pulneo.
Życzę zdrówka dla synka !!! :)))))

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 15:21:32

Nam też pomógł ale smak ma okropniasty ble... :(

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 15:22:55

ja podaje drosetux i kasze po 2 dniach znika

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 15:29:22

pomaga :)

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 15:52:56

Cytat
ewciao
Nam też pomógł ale smak ma okropniasty ble... :(


smak faktycznie straszny nawet jak do soku dodam to wyczuwa sie gorycz moj nie chce go pic musze go zmuszac.Ale jak ma pomuc to coz trzeba

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 16:30:24

a mojej córce niestety nie pomógł :(((( tyle że nie pomaga nam żaden syrop-a przerobiliśmy chyba wszystkie.

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 17:08:54

Mój synio też ma teraz Pulneo , ale ma kaszelek mokry, może nie powinnam mu go podawać bo większość z was podawała na suchy kaszel?
Podaje go razem z Drosetuxem. Napiszcie co o tym sądzicie bo moja pediatra jest lekko dziwna i nie zabardzo jej z tym leczeniem ufam.

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 17:21:51

Cytat
martita12
Mój synio też ma teraz Pulneo , ale ma kaszelek mokry, może nie powinnam mu go podawać bo większość z was podawała na suchy kaszel?
Podaje go razem z Drosetuxem. Napiszcie co o tym sądzicie bo moja pediatra jest lekko dziwna i nie zabardzo jej z tym leczeniem ufam.

Pulneo powinnaś podawać, jak najbardziej, działa przeciwzapalnie i rozkurcza oskrzela, tyle, że jeśli Twój synek ma kaszel mokry, to oprócz tego powinien dostawać jakiś syrop wykrztuśny ( My używamy Flavamed o smaku malinowym ), jest bez recepty, więc możesz sama kupić synkowi. Najgorzej dziwi mnie fakt, iż Twoja pediatra tego nie zaleciła, przecież to kpina jakaś, by lekarz nie wiedział co dziecku zapisać na mokry kaszel. :((((
Życzę zdrówka dla maluszka !!! :)))

syrop pulneo czy pomaga

12 paź 2010 - 17:31:15

Dzięki misi niestety u nas na wsi jest tylko 1 doktorka,która w ośrodku przyjmuje od parady a nie po to zeby leczyć.
Niestety chyba będzie trzeba iść prywatnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BOLĄCA NÓŻKA PO SZCZPIENIU???