Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dr.Zuzanna Grabowska

27 lut 2010 - 10:42:04

Mamusie wybieram sie do cioci Zuzi z Laurką,czekałyśmy na to spotkanie dwa miesiące ale jestem ciekawa czy było warto...?wpisując jej nazwisko w google dowiedziałam się że to najlepszy lekarz pediatra na Śląsku i wiele dzieci wyleczyła,że pracuje sercem i każdemu pomaga :)
Ja wybieram się z córeczką tylko dlatego że cały czas mam wrażenie że przez "kolki" bo już sama niewiem czy były to te cholerne kolki czy cuś innego :/ moja córcia jest jakaś ciągle płaczliwa i ogólnie mam wiele pytań na które żaden NFZ-owiec a nawet prywaciarz mi nie potrafił bądź nie chciał odpowiedzieć :/ wiele się z moją myszką po lekarz nachodziłyśmy - kżdy odsyłał nas z kwitkiem i pierdzielił głupoty o których ja wiedziałam chociażby z gazet... a to zmienić mleczko...a to masować brzuszek.. i na zasadzie "odczep się babo..."
Moje pytanie natomiast brzmi czy któraś z Was lub z waszych znajomych była u cioci Zuzi i czy chociaż na nią można liczyć?
Drugie pytanie to doktor kazała nam zrobić morfologię oraz posiew moczu ...nie wyobrażam sobie żeby temu krzykaczowi pobrano krew!!! masakra przecież ona ma 14 miesięcy :( nie wiecie czy to boli takiego malca i czy to z żyłki czy z paluszki będzie pobierane?? cała się trzęsę na samą myśl o tym badaniu :((
Bardzoooo Wam wszystkim z góry dziękuję za pomoc..
aaaa i czy uważacie że taka niby dobra lekarka bo jeszcze niewiem czy rzeczywiście jest taka świetna ;) bierze dużo za wizytę ? tj.80 zł z tym że dziecko siedzi u niej min.2 godzinki i bada je ponoć od paznokci po głowę :)

Dr.Zuzanna Grabowska

27 lut 2010 - 10:45:53

hmm morfologia to zalezy dokladnie na co jesli sama morfologia to chyba z paluszka ,ale np, na poziom żelaza musi byc juz z żyłki.
Ja dużo słyszałam o lekarce Drzewieckiej na śląsku- Katowice jesli chcesz to mam nr tel.

Dr.Zuzanna Grabowska

27 lut 2010 - 10:48:25

jeśli zawiedzie mnie Grabowska to napewno się do Ciebie zgłosze ;)
Bożeee tylko nie z żyłki ;(

Dr.Zuzanna Grabowska

27 lut 2010 - 10:52:32

hmmm skad ja to znam mam mojej sprawdzic własnie poziom żelaza i chyba sobie odpuszcze na razie:(

Dr.Zuzanna Grabowska

27 lut 2010 - 10:57:42

mnie bardzo zależy na tym aby w końcu zrobić wszystkie badania i spać spokojnie ... będę miała dzień pełen wrażeń że znów moją laleczkę coś będzie bolało :(( ale to przecież dla jej dobra...

Dr.Zuzanna Grabowska

27 lut 2010 - 12:21:31

kolki u dziecka półtorarocznego?
pierwsze słyszę
a pobranie krwi da się przeżyć:)
popłacze popłacze i przestanie
to juz duża dziewczynka jest:)

Dr.Zuzanna Grabowska

27 lut 2010 - 13:41:28

ona nie ma kolek w tej chwili :D miala do 7-mego msc-a ale płaczek z niej jest nadal no i myślę czy ona może nie ma jakiś niedoborów ...ogólnie potrzebny mi dobry doc ;) no i chyba nikt u Grabowskiej nie był :(

Dr.Zuzanna Grabowska

27 lut 2010 - 14:37:22

jak to czytam to też tak bym tylko chciała żeby moja córcia miała pobierano krew a jest co dwa miesiące w szpitalu przeszła 5 operacji i naprawde pobranie krwi ja zrobi to fachowo pielęgniarka to tylko chwila strachu z tym że dzieciom pobiera się krew na kapane i z żyłki .

Dr.Zuzanna Grabowska

27 lut 2010 - 14:53:04

ojej :( wiem,wiem ze inny maja gorzej ale ja taka panikara jestem :/
Niewiem co jest Twojemu aniołkowi...ale szczerze ci współczuję :( życzę wszystkiego dobrego Twojej księżniczce!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prodiż-przepisy