Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

transportery taśmowe

40 minut temu

sprawdzony stomatolog

44 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NEUROLOG Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA

06 sty 2010 - 20:57:12

Mamusie pomóżcie,chciałam z córeczką pójść na kontrolę do lekarza neurologa ponieważ mam parę pytań strasznie mnie nurtujących w ostatnim czasie :( poprosiłam lekarza prowadzącego o skierowanie i zalecił aby poszukać w internecie i najlepiej w Chorzowie bo w Bytomiu jest tylko jeden i są kolejki (??!!) ale to nie takie proste bo jest tyle lekarzy że ja zupełnie zgłupiałam od tych placówek i niewiem czy to kasa chorych czy prywatne?! a chciałabym iść z kasy chorych bo raz - ciężko z kasą a dwa jak pójdę prywatnie to będą mi wyszukiwać choroby z kosmosu żebym tylko przychodziła i płaciła - wiecie o co mi chodzi,a ja chociaż wiem że małej nic poważnego nie ma chciałabym się psychicznie uspokoić (nie będę się rozpisywać w tym wątku co mnie u niej niepokoi bo nie na ten temat go założyłam).
Także APELUJĘ DO MAMUSIEK Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA,PIEKAR ŚLĄSKICH,RUDY ŚLĄSKIEJ I WSZYSTKICH W POBLIŻU o pomoc - może któraś z Was ma jakiegoś dobrego specjalistę bądź orientuje się jak sprawa wygląda. Z góry dziękuję...



nikt mi nie pomoże? :(


Nie pisz dwóch postów bezpośrednio pod sobą. Wskazane jest używanie opcji „Zmień”, aby zmodyfikować swoje wypowiedzi. Nie funkcjonują tu rangi związane z ilością wysłanych postów. Aktywne uczestniczenie w dyskusjach toczących się na forum, jest mile widziane - jednak większa wymowę ma poziom merytoryczny postu, niż ich ilość.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-06 21:31 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

NEUROLOG Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA

06 sty 2010 - 21:32:12

Na stronie znanylekarz.pl jest zazwyczaj oprócz opinii pacjentów o danym lekarzu także adnotacja czy przyjmuje na fundusz, polecam poszukać.

NEUROLOG Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA

06 sty 2010 - 21:43:11

dziękuję bardzo,zaraz sobie poszperam :)

NEUROLOG Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA

06 sty 2010 - 21:48:20

Ja znam bardzo dobrego,super neurologa ale z Mikoszowa(woj.dolnośląskie)pod Wrocławiem.Trzeba mieć tylko skierowanie od pediatry,przyjmuje na NFZ.

NEUROLOG Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA

06 sty 2010 - 23:31:09

Lauro ja spytam sie mojej siostry do ktorego chodzi z dzieckiem na kontrole....wiem ze do chorzowa do szpitala jedziei tam bada core

NEUROLOG Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA

07 sty 2010 - 07:35:56

mieszkam w gliwicach i też miałam ten problem moge ci polecić dwóch neurologów jeden z chorzowa p. Sadowska 32 249 33 66 przyjmuje prywatnie a drugi to dr piasecki przyjmuje w gliwicach w Gliwickim Ośrodku Adaptacyjno rehabilitacyjnym namiary znajdziesz w internecie muszę cię zasmucić wszędzie są kolejki więc jeśli zależy ci na czasie to idź prywatnie a jednocześnie zapisz sie na NFZ ja tak często robię jeżeli prywatnie zaczyna mi coś wymyślać to mam jeszcze możliwość zweryfikowania tego to działa zawsze w obie strony powodzenia. Ja dzieki wizycie prywatnej szybko trafiłam na rehabilitacje i dzieki temu moja córeczka nie ma teraz problemów jedyne na co mnie "naciągneli " to badanie głowy a dokładnej przepływów no i badanie bioderek zapłaciłam za to chyba łacznie 130 zł ale bioderka i tak musiałam zbadać a badanie głowy przydało się bo przynajmniej mogłam odroczyć szczepienia i jak poszłam na badanie bioderek z NFZ i lekarz zbadał ją po łebkach to go opier...... bo mi stwierdził ze wszystko jest ok a nie było i dopiero jak naskoczyłam na niego zrobił do porządku badanie i stwierdził że rzeczywiście nie do końca jest ok ale już wtedy mu stwierdziłam ze jest konowałem i złożyłam skargę na niego podobno od tego czasu bardziej przykłada się do swojej pracy więc uważam że czasami warto wydać trochę kasy żeby się uspokoić

NEUROLOG Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA

07 sty 2010 - 09:24:06

Ja mogę polecić doktor Dudzińską, któa przyjmuje w Chorzowie ale by już trzeba się zarejestrować bo się czeka nawet do 6 miesięcy na wizytę, a naprawdę warto iść do Niej, adres to Truchana 7, Pozdrawiam



Stosuj odpowiednie formatowanie tekstu (pogrubienie, podkreślenie, pochylenie, rozmiar czcionki, kolory, itp.) jeżeli naprawdę coś musisz podkreślić. Pisanie dużymi literami traktowane jest jako krzyk, a krzyczeć nie musisz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-07 09:26 przez moderator.

NEUROLOG Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA

07 sty 2010 - 12:30:22

Pytałam siostry ona chodziła w Chorzowie na Truchana do Piaseckiej ale nie poleca bo nic nie tłumaczy co i jak jest z dzieckiem, a teraz jest u Klejst i bardzo ja chwali...

NEUROLOG Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA

07 sty 2010 - 12:41:10

może wejdź na jakiś ranking lekarzy.

tutaj proszę link z takim rankingiem właśnie z Bytomia :)

http://www.rankinglekarzy.pl/wynik_wyszukiwania?search_query

a tu masz NEUROLOGA DZIECIĘCEGO ale we Wrocławiu, ale z tego co tu widać, to jest jedną z najlepszych w Polsce

http://www.znanylekarz.pl/18890/dr-n-med-adrianna-wilczek-neurolog-dzieciecy/neurolog-pediatra/wroclaw



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-07 13:16 przez moderator.

NEUROLOG Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA

07 sty 2010 - 18:29:16

Bardzo mi pomogłyście wszystkie:) Jesteście kochane! Dziękuję!



Stosuj odpowiednie formatowanie tekstu (pogrubienie, podkreślenie, pochylenie, rozmiar czcionki, kolory, itp.) jeżeli naprawdę coś musisz podkreślić. Pisanie dużymi literami traktowane jest jako krzyk, a krzyczeć nie musisz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-07 19:36 przez moderator.

NEUROLOG Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA

26 sie 2011 - 16:09:07

Cytat

mieszkam w gliwicach i też miałam ten problem moge ci polecić dwóch neurologów jeden z chorzowa p. Sadowska 32 249 33 66 przyjmuje prywatnie a drugi to dr piasecki przyjmuje w gliwicach w Gliwickim Ośrodku Adaptacyjno rehabilitacyjnym namiary znajdziesz w internecie muszę cię zasmucić wszędzie są kolejki więc jeśli zależy ci na czasie to idź prywatnie a jednocześnie zapisz sie na NFZ ja tak często robię jeżeli prywatnie zaczyna mi coś wymyślać to mam jeszcze możliwość zweryfikowania tego to działa zawsze w obie strony powodzenia. Ja dzieki wizycie prywatnej szybko trafiłam na rehabilitacje i dzieki temu moja córeczka nie ma teraz problemów jedyne na co mnie "naciągneli " to badanie głowy a dokładnej przepływów no i badanie bioderek zapłaciłam za to chyba łacznie 130 zł ale bioderka i tak musiałam zbadać a badanie głowy przydało się bo przynajmniej mogłam odroczyć szczepienia i jak poszłam na badanie bioderek z NFZ i lekarz zbadał ją po łebkach to go opier...... bo mi stwierdził ze wszystko jest ok a nie było i dopiero jak naskoczyłam na niego zrobił do porządku badanie i stwierdził że rzeczywiście nie do końca jest ok ale już wtedy mu stwierdziłam ze jest konowałem i złożyłam skargę na niego podobno od tego czasu bardziej przykłada się do swojej pracy więc uważam że czasami warto wydać trochę kasy żeby się uspokoić
POLECAM dr. PIASECKIEGO

NEUROLOG Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA

26 sie 2011 - 16:33:56

Hejka w rodzinie mam kuzyna z porazeniem mozgowymnie byl zdolny do niczego, po 3 latach leczenia u P. dr Jolanty Surmacz- Kempa, zyskal w 80% samodzielnosci, namiary podaje : Katowice, woj. śląskie, nazwa placówki: Neuromedica, adres: Korczaka 10
kod pocztowy: 40-338, telefon kontaktowy: 32 725-12-18 kom. 515151377 aha dodam, ze moja coreczka ur sie w 5,5 mce ciazy i tez musialam co mce chodzic na wizyty do neurologa by spor czy rzadnych wad nie ma i w 100% polecam, rzetelna, jak nie ma to nie ma choroby, precyzja dokladnosc, a najbardziej zadawalajace jest milosc i podejscie do dziecka:)

NEUROLOG Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA

14 paź 2011 - 06:24:16

to już naprawdę lepiej podjechać do dr szymańskiego w wawie (markach) i dolozyc na podroz ale mieć pewne załatwienie problemu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przepis na lukier