Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zastanawiam się jakie kaszki mogę podawać swojej córce, wkrótce kończy 4 miesiące. W tych na które patrzyłam są pochodne mleka krowiego na które uczulone jest moje dziecko. Proszę o rady.

Witaj:-) Sa kaszki do robienia na wodzie. Sprobuj te. Ja kaszki zaczelam dopiero podawac jak mial 5,5 miesiaca bo karmilam piersia i robilam te na mleku ale zaczelam od tego 0,5 % Nic sie nie dzialo wiec po jakims czasie przeszlam na 2% .

Jeżeli kkarmisz piersią to nie powinnaś na razie dawać zadnych kaszek bo nie ma takiej potrzeby.
Jeśli jednak bardzo chcesz spróbowac to musisz miec specjalne mleko dla dzieci ze skazą białkowa prawdopodobnie takie mleko dobierze Ci lekarz- do kupienia w aptece, a nastepnie dopiero do tego mleka rozrobionego w odpowiednich proporcjach podanych w instrukcji dodajesz kaszki bez dodatku mleka modyfikowanego tak aby uzyskac odpowiednią konsystencję .
Na początek radzę półpłynną bo dziecko nie od razu umie połykać coś gęstrzego niż mleko.
najlepiej jednak poradz się lekarza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-30 10:51 przez zolza43.

Są kaszki bez mleka tzn do robienia na wodzie.Tak jak piszą dziewczyny...A robić i podawać je możesz z mlekiem które teraz podajesz:-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak odstawic dziecko od piersi???