Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

17 minut temu

elektryka sklep

23 minut temu

wakacje last minute

38 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KOLKA :(

30 wrz 2010 - 20:35:20

Moja córka też miała kolki, zaczynały sie po wieczornej kąpieli. Podobnie jak większośc rodziców próbowaliśy polskich leków i ziółek dla dzieci, niestety bez skutku. Dopiero dzieki koledze, który miał podobny problem dowiedzieliśmy sie o SAB SIMPLEX i to pomogło!!! KArmiłam mała piersią, uważałam na jedzenie, robiliśmy okłady, masaże, układaliśmy na brzuszku i nic nie pomagało, zaden lek. Dopiero ten niemiecki lek pomógł.
Niedługo przyjdzie na świat druga córka i już na wszelki wypadek zaopatrzyłam sie w sab simplex:)) Oby nie był potrzebny. Pozdrawiam:)

KOLKA :(

30 wrz 2010 - 20:38:06

Tak ja zamawiałam sab przez neta pomogło odrazu sab super ;)

KOLKA :(

30 wrz 2010 - 20:46:01

KOPER WŁOSKI TO BZDURA on wzmaga gazy u dziecka!!!!

KOLKA :(

30 wrz 2010 - 20:48:59

Jeśli chodzi o leki na kolkę,to trzeba trafić,jednemu dziecku pomogą,drugiemu nie.Ja karmiłam piersią i piłam koper włoski,torebeczkę kopru zalewałam pół szklanki wrzątku i po15 min.piłam,dawałam również synkowi herbatkę z kopru ,po tym od razu kolki minęły.Polecam,stara metoda sprawdzona.

KOLKA :(

30 wrz 2010 - 22:26:20

i kładz dzidzię na brzuszku tak mi lekarz zalecił i oczywiście te kropelki i koper ty pij i dzidzi podawaj mi lekarz jeszcze wspominał abym dawała lakcid --dobry lekarz i mi pomogło

KOLKA :(

30 wrz 2010 - 23:07:28

Moj miś jak ważył 2600 to dostawał 5 kropli Sab Simplexu pozniej jak 4000 dostawal 10 teraz skonczył 3 miesiace wazy 5000 i nadal daje mu 10 kropli ale zawsze dostawal przed kazdym karmieniem .uzyłam juz z 5 buteleczek ale nie żałuje bo przy systematyczności to na prawdę pomaga .

KOLKA :(

27 lis 2010 - 21:57:05

Mam do sprzedania! ORYGINALNE NIEMIECKIE! kropelki na kolki i wzdecia dla niemowlaków SAB SIMPLEX ORYGINALNE NIEMIECKIE, NAJTANIEJ . Sprzedaje ORYGINALNE zakupione w aptece. Kropelki zostaly sprawdzone na moim synku i dzialaja rewelacyjnie! To nie jest czeska lub francuska podróba ze slonikiem . Nie oszczedzaj na dziecku . Cena 49 zl za sztuke ( 30 ml ) + koszty przesylki ( paczka priorytetowa pobraniowa 14 zl ) . Przy wiekszych ilosciach Legnica i okolice dowóz gratis .Dozowanie O ile lekarz nie zaleci inaczej, prosze stosowac sie do tych instrukcji, w przeciwnym razie lek moze nie dzialac wlasciwie!Niemowleta: do kazdej butelki (chodzi o butelke z mlekiem itp.) dodawac 15 kropli.Sab simplex miesza sie bezproblemowo z innymi plynami, np. z mlekiem. U niemowlat karmionych piersia mozna zaaplikowac za pomoca malej lyzeczki bezposrednio przed karmieniem. tel 784-097-126 ( dolaczam tlumaczenie ulotki w j. polskim ) LEGNICA

KOLKA :(

27 lis 2010 - 22:02:39

zdecydowanie SAB i okłady z ciepłej tetrowej pieluszki

KOLKA :(

27 lis 2010 - 22:12:01

Krople na kolki maja ten sam skladnik jak to lekarz mi tlumaczyl jedyna roznica w cenie...Jesli infacol nie pomoze dlaczego np sab ma pomoc?

My nie mielismy czesto kolek ale z 5 sie zdarzylo...wlaczylam suszarke do wlosow..5 min..maly spal spokojnie..masaz brzuszka tez pomagal... :)

Cytat
Jacek1337
Mam do sprzedania! ORYGINALNE NIEMIECKIE! kropelki na kolki i wzdecia dla niemowlaków SAB SIMPLEX ORYGINALNE NIEMIECKIE, NAJTANIEJ . Sprzedaje ORYGINALNE zakupione w aptece. Kropelki zostaly sprawdzone na moim synku i dzialaja rewelacyjnie! To nie jest czeska lub francuska podróba ze slonikiem . Nie oszczedzaj na dziecku . Cena 49 zl za sztuke ( 30 ml ) + koszty przesylki ( paczka priorytetowa pobraniowa 14 zl ) . Przy wiekszych ilosciach Legnica i okolice dowóz gratis .Dozowanie O ile lekarz nie zaleci inaczej, prosze stosowac sie do tych instrukcji, w przeciwnym razie lek moze nie dzialac wlasciwie!Niemowleta: do kazdej butelki (chodzi o butelke z mlekiem itp.) dodawac 15 kropli.Sab simplex miesza sie bezproblemowo z innymi plynami, np. z mlekiem. U niemowlat karmionych piersia mozna zaaplikowac za pomoca malej lyzeczki bezposrednio przed karmieniem. tel 784-097-126 ( dolaczam tlumaczenie ulotki w j. polskim ) LEGNICA


To nie miejsc na reklame drogi panie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-27 22:13 przez calineczka0109.

KOLKA :(

27 lis 2010 - 22:25:58

próbowałam wszystkiego..pomogło mi mleko na kolki bebilon i kropelkibio gaja

KOLKA :(

27 lis 2010 - 22:41:38

nam również pomagał sab simplex!! mój pierwszy synek mial straszne kolki i żadne środki nie pomagały aż moja sąsiadka nie przywiozła nam sab simplexu!! te krople są rewelacyjne :) dwa dni i po sprawie!! Pozdrawiam Wszystkie Mamuśki!!!

KOLKA :(

27 lis 2010 - 22:57:31

Szkoda truć dziecko kropelkami, udowodniono, że najmniej kolek jest u dzieci mam weganek (oczywiście karmionych piersią), bo nabiał ma zbyt dużo ilość białka, a niedojrzałe jelita maluszka sobie z nim nie radzą. My nie jemy nabiału akurat ze względu na ryzyko alergii, tzn ja nie jem, od kiedy karmię, a mała nie będzie dostawać co najmniej do roku i szczerze powiedziawszy, nie wiem, co to kolka, radzę spróbować, chociaż przez kilka tygodni (kilka dni nie da efektu), pozdrawiam. M.

KOLKA :(

27 lis 2010 - 22:58:52

Mój synek przechodził to samo co Twoja dzidzia do momentu, gdy kupiłam butelkę do karmienia dr. brown's z odpowietrznikiem w środku. Kolki minęły jak ręką odjął. polecam i pozdrawiam!

KOLKA :(

27 lis 2010 - 23:02:38

potwierdzam, nam takze ostatecznie kolki ustaly po zastosowaniu Debridat (na recepte). Sab Simplex pomógł, ale chwilowo, Infacol-powodował odruch wymiotny (ma posmak pomaranczy). Wczesniej podawalam takze LacidoBaby oraz kropelki Gaia, SabSimplex kolki czasowo ustawaly. Natomiast po jednej kuracji Debridat kolki ustały zupełnie...Polecam

KOLKA :(

27 lis 2010 - 23:08:35

u mnie ani infacol, ani bobotic, ani esputikon i te inne wynalazki, za to pomógł sposób stary jak świat napar z kminku do picia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Allergoff-kto stosował ?