Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Katar - jak i czym zwalczyć

20 wrz 2010 - 14:37:30

Witaj! Jeżeli malec ma zatkany nosek a nic mu z niego nie leci to wpuszczaj mu kropelki do nosa ''Lufa'' firmy Heel 3x dziennie sa to krople Homeopatyczne i są rewelacyjne a znów na katar lejący to krople '' Euphorbium''.A co do tego gardziołka to nie dawaj żadnych antybiotyków tylko tabletki do ssania ''Angin-Heel'' 2x1 przez 7 dni.Naprawde polecam ci te leki Homeopatyczne ja swoją córeczke lecze nimi od maleńkiego i sa rewelacyjne,teraz córa ma trzy latka i jeszcze nigdy w życiu nie brała antybiotyku.Pozdrawiam serdecznie Aneta

Katar - jak i czym zwalczyć

20 wrz 2010 - 14:44:10

a w jakiej sa cenie i czy lepsze od soli fiziologicznej

Katar - jak i czym zwalczyć

20 wrz 2010 - 14:44:32

na katar dobra zawiesina Buderhin,maść majerankowa przy tym(możesz jeszcze zagotować wodę z suchym majerankiem i podać małemu do picia,trochę posłodzić) i jeszcze daje małemu przy katarze Bioaron C lub Immunaron!!!
ale mam już o wiele lepiej bo mały(ma 20miesiecy)nauczył się smarkać i wydmuchuje wszytko co mu zalega w tym nosku,przez co nie schodzi w dół!!!
pozdrawiam i życzę szybkiego pozbycia się katarku!!!!!

Katar - jak i czym zwalczyć

08 paź 2010 - 11:31:17

juz tydzien siedze z malym w domu najpierw mial gesty katar wiec kropilam mu nos nasivinem a w ciagu dnia sola morska dotego ma kaszel wiec bierze antybiotyk klacid od poniedzialku i syropek prawoslazowy ale do rzezczy.Wczoraj wstal rano i nic nie cieklo mu z noska mial trudnosci w oddychaniu wiec kropilam mu sola fiziologiczna nosek ale nic z niego nie wyplywalo,dzis rano wstal normalnie leje mu sie z noska bialy katarek wyglada troche jak woda powiedzcie mi czy to dobrze ze mu nosek oczyszcza i czy to mozliwe ze przy antybiotyku moze utrzymywac sie katar a i dalej kaszle dzis mam do kontroli zobaczymy.Jestem troche zalamana bo musze isc do pracy on 3 dni byl w zlobku wiec sie jeszcze nie przyzwyczail myslalam ze pojdzie od poniedzialku ale chyba nic sie na to nie zapowiada

Katar - jak i czym zwalczyć

21 lis 2010 - 14:31:52

Czy któraś z mama używała elektrycznego aspiratora do noska?

Proszę o opinie


np.Elektroniczny aspirator do nosa Baby Nose Vacuum


Katar - jak i czym zwalczyć

21 lis 2010 - 14:35:18

Ja miałam aspirator Nose Frida. Byłam z niego bardzo zadowalona nie był elektryczny.
Synek od 1.5 roku życia wydmuchuje sam nosek.
Myslę że twoja córeczke też czas uczyć samodzielnego wydmuchiwania noska.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-21 14:36 przez klaa21.

Katar - jak i czym zwalczyć

21 lis 2010 - 14:39:04

Cytat
klaa21
Ja miałam aspirator Nose Frida. Byłam z niego bardzo zadowalona nie był elektryczny.
Synek od 1.5 roku życia wydmuchuje sam nosek.
Myslę że twoja córeczke też czas uczyć samodzielnego wydmuchiwania noska.


Niestety ona nie chce nawet słyszeć o wydmuchaniu noska jest krzyk i płacz nie lubi też jak odciąga się katarek typowym aspiratorem typu frida.... dlatego myślałam że to nam ułatwi sprawę .... a gdy ma katarek zaraz za tym idzie zapalenie uszu czego chcielibyśmy unikać...

Katar - jak i czym zwalczyć

21 lis 2010 - 14:41:28

Jeżeli zwykłym aspiratorem nie da sobie wyczyscic noska, to myśle że to samo będzie i z elektrycznym.

Katar - jak i czym zwalczyć

21 lis 2010 - 14:56:16

My używamy i bardzo polecam urządzenia zwanego Katarek

podłącza się go do odkurzacza wiem okropnie to brzmi, ale produkt ten jest skuteczny dziecko nic nie czuje przy odciąganiu, i katar nie schodzi na zatoki polecam , mój synek ma 8 miesięcy i nic nie strajkuje , żeby mu tym nie robić , polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-21 14:57 przez alus.

Katar - jak i czym zwalczyć

21 lis 2010 - 15:04:33

Cytat
alus
My używamy i bardzo polecam urządzenia zwanego Katarek
http://www.katarek.pl/images/schemat.png
podłącza się go do odkurzacza wiem okropnie to brzmi, ale produkt ten jest skuteczny dziecko nic nie czuje przy odciąganiu, i katar nie schodzi na zatoki polecam , mój synek ma 8 miesięcy i nic nie strajkuje , żeby mu tym nie robić , polecam


Właśnie czytałam o tym. A nie uszkodzi to noska bo wiadomo jaka siła jest w odkurzaczun

Katar - jak i czym zwalczyć

21 lis 2010 - 15:11:06

To urządzenie można stosować od pierwszych dni maluszka , my kupiliśmy to jak synek miał 3 miesiące i od tamtej pory codziennie czyścimy nosek ,moc odkurzacza dostosowuje się do wieku dziecka, nie zrobisz tym krzywdy :)Mi to poleciła położna :)I jestem mega zadowlona wcześniej mieliśmy aspirator Fridy, ale on mało co wyciągał :(

Katar - jak i czym zwalczyć

21 lis 2010 - 15:17:07

Ale chodzi o ten duży odkurzacz??

Katar - jak i czym zwalczyć

21 lis 2010 - 15:27:12

Tak do normalnego zwykłego odkurzacza podpinasz Katarek i na odkurzaczu masz ustawienie mocy :)

Katar - jak i czym zwalczyć

21 lis 2010 - 15:30:20

może wypróbuję;) ale kurcze nie wyobrażam sobie;)

Katar - jak i czym zwalczyć

21 lis 2010 - 15:33:15

My za nasz płaciliśmy 55 zł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zimno - opryszczka