Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pokój dla 3 dzieci

04 cze 2015 - 17:27:41

Witajcie szukam pomysłów jak urządzić pokój dla 3 dzieci.Córka 11 lat i dwoje maluchów.Pomocy doradzcie coś

Pokój dla 3 dzieci

06 cze 2015 - 18:01:05

Przede wszystkim musisz znaleźć odpowiednie łóżka. Znalazlam ostatnio fajne łóżko piętrowe 3 osobowe.



Pokój dla 3 dzieci

06 cze 2015 - 18:06:32

A jakie meble chcesz tam wstawić, wszystko kupujesz nowe? Nie da się podzielić tego pokoju? Nie wyobrażam sobie trochę tylu dzieci w jednym pokoju, i w tym jeszcze nastolatka :/

Pokój dla 3 dzieci

09 cze 2015 - 09:14:27

jedno łóżko piętrowe dla maluchow, a drugie z antresolą dla nastolatki, młodym jakiś stolik z krzesełkami, a dziewczynka będzie miala biurko z lóżkiem, szafa dwie komody i tyle

Pokój dla 3 dzieci

14 lip 2015 - 11:08:05

Podziel pokój, może jakaś beblościanka rozdzielająca?
Córka starsza sobie urządzi, wiadomo, a dla maluchów może akcesoria dla bliźniaków jeśli nie są w oddalonym wieku? Zamiast dywanów np mata piankowa z www.***/163-maty-i-puzzle-piankowe :)

Pokój dla 3 dzieci

22 lip 2015 - 08:31:47

Ja bym się zastanowił jeszcze i może zakupił wygodne łóżko piętrowe 3 osobowe . Bardzo dobre rozwiązanie wg mnie. |Sam takie posiadam i dzieciaki są zadowolone. Nie zajmuje tylke miejsca co trzy łóżka więc masz jeszcze dodatkową przestrzeń do wykorzystania.

Pokój dla 3 dzieci

22 lip 2015 - 12:21:23

wszystko zależy od tego jak duże masz pomieszczenie , ilość okien/drzwi i gotówki którą chcesz zainwestować :)

w razie czego służę pomocą, mogę wykonać szybką wizualizację


Pozdrawiam Serdecznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pościel dla małego alergika