Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Łóżeczko dla 6-latka

25 sty 2015 - 08:23:10

Witam,
Kupiliśmy z żoną małe 2- pokojowe mieszkanie ,jesteśmy na etapie urządzania pokoiku dla naszego 6-letniego syna. Mamy dylemat jakie kupić łóżeczko i gdzie-będziemy wdzięczni za każdą rade lub sugestie
Pozdrawiam Borys

Łóżeczko dla 6-latka

25 sty 2015 - 17:50:58

My mamy też małe mieszkanie 2 pokoje , więc zamówiliśmy dla córci łóżko w zakładzie stolarskim łóżko piętrowe ze schodkami z boku do wchodzenia . Szczerze polecam , bo schodki to taka trochę komoda , w której mała trzyma swoje kredki , malowanki i książki . A pod łóżkiem jest szafka i wstawiliśmy biurko , dzięki czemu w małym pokoiku zrobiło sie przestronnie. Takie łóżka sprzedaje Jysk , na allegro też widziałam podobne .

Łóżeczko dla 6-latka

26 sty 2015 - 10:12:12

To ciekawe, bo kilka dni temu Wasz syn miał 8 lat :)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 3/5

Łóżeczko dla 6-latka

01 lut 2015 - 11:34:28

Takie połączenie łózka z szafą to super rozwiązanie, tyle że troszkę kosztowne. jak szukacie czegoś dla dziecka w tym wieku to warto pomyśleć perspektywicznie i kupić łózko co najmniej 160 cm, będzie spokój na kilka lat, chyba, że nie zmieści się w pokoju. Ja kupiłam w Artbo, bardzo dobra cena i jakość przyzwoita. Mamy takie coś: http://artbo.pl/lozeczka-dzieciece/lozko-rysio-160x80-z-materacem.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pozytywka/Karuzela, co polecacie