Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Co warto kupić roczniakowi?

09 lut 2014 - 20:51:51

Drogie mamy zabawek dla dzieci w sklepach jest od groma. Stąd moje pytanie co na prawde warto kupić dla rocznego szkraba? Ostatnio kupiliśmy krówkę bujaka za prawie 200 zł i syn się zupełnie nie interesuje, wcześniej był dinozaur fisher price i tez nic. Nie chcę juz kupować w ciemno i wyrzucac pieniądze w błoto. Ja ze swojej strony polecam farme kiddieland i wszelkiego rodzaju drewniane układanki szczególnie serię mula z ikei

Co warto kupić roczniakowi?

09 lut 2014 - 21:42:41

my mamy synka z 2 stycznia i lubi jeżdzić na jeżdziku a z zabawek polecamy garnuszek klocuszek, gąsienice fisher price lub wóz strażacki wojtek firmy clementoni

Co warto kupić roczniakowi?

23 lut 2014 - 23:10:42

Moja też lubi ukladanki. A dla rocznego polecam kolorowe klocki najlepiej z czyms brzeczacym w srodku - są bardzo uniwersalne i wystarczą na dlugo :)

Co warto kupić roczniakowi?

24 lut 2014 - 08:25:06

A u mojego rocznego synka najlepiej sprawdza się Słonik Elefun, Zebra-Skoczek z Fisher Price'a i wszelkiego rodzaju książeczki:)
Niemniej jednak najlepszą zabawką wciąż jest dla niego drugi człowiek - bo wtedy bawi się w chowanego, tańczy Kółko graniaste i Stary niedźwiedź mocno śpi:)
Aha,a może spróbuj dać synkowi kredki dla dzieci 2+ i duży arkusz papieru. Mój Grzesiek nie umie oczywiście namalować jeszcze nic z sensem, ale mazanie sprawia mu ogromną radość:)

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Co warto kupić roczniakowi?

14 lip 2014 - 15:56:32

Moja córcia uwielbia drewniane zabawki z ikei - zwłaszcza takie nakładane kółka, i wszytsko co przypoina domino, karty.

Co warto kupić roczniakowi?

16 paź 2014 - 11:09:41

No a może właśnie coś prostego... bez świecenia, brzęczenia, co rozprasza tylko uwagę dzieciaczka... Moja Anielcia uwielbia wszelkiego rodzaju układanki, puzzle , klocki, ostatnio zajęła się mozajkami, mam taka drewnianą gdzieś wygrałam w jakimś konkursie...
A tego znajdziesz mnóstwo wszędzie... zobacz http://www.kolory-marzen.pl/klocki-ukladanki-puzzle,005001005.html

Mają świetne układanki, dla większych,mniejszych.. z uchwytami i bez, fajna jest taka ze zwierzatkami, jak dziecko dobrze dopasuje kształt zwierzątka to odzywa się głos tego zwierzaka... http://www.kolory-marzen.pl/klocki-ukladanki-puzzle,ukladanka-z-dzwiekiem-farma,005001005,2976.html


niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Co warto kupić roczniakowi?

30 sty 2015 - 08:28:17

Odswiezam watek. Znajomym kupilismy szczeniaczka uczniaczka z fisher price i mala - 8 miesiecy- super sie bawi.. nasza pol roku starsza i tez sie nim fajnie bawila. Oprocz tego lubi jezdzik- taki zwykly za 3 dychy ze swinka peppa. I klocki - takie kubeczki, ktore mozna wkladac jeden do drugiego. lubi tez male maskotki, takie okolo 10 cm.- wszysto, co ma lapy oczy i nos. Nosi ktoras ze soba, tak, ze jedna reka cagle zajeta.

Co warto kupić roczniakowi?

30 sty 2015 - 09:29:34

z doświadczenia moge stwierdzić, że dziecko sie mało bawi swoimi zabawkami i z reguły w wiekszosci rodziców to powie, ze dziecko wiekszą uwage skupi na np przyrzadach domowego użytku, u nas sprawdziły sie np. drewniane łyzki kuchenne, pokrywki, garnki,moze to sie wydawac śmieszne, zabawki sa dobre na chwile dziecko szybko sie nimi nudzi a nie sa tanie, obecnie syn ma 5 lat uwielbia puzzle, samochodziki i samoloty i tak naprawde bawi sie paroma rzeczami, a wszystko inne leży nietknięte, uwiebia również gry planszowe lub sama wymyślam mu gry logiczne, przy uzyciu kartki i ołówka którymi zajmowała mi czas kiedys moja babcia :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Co warto kupić roczniakowi?

21 mar 2015 - 12:45:19

Dorzuce- kupilismy znajomym na roczek interaktywny domek. Z polecen rodzicow na roznych forach. Rzeczywiscie super- ma pianinko, liczydelko, klocki o roznych ksztaltach geometryczych, z drugiej strony mozna wkladac figurki zwierzat, sa odglosy zwierzat... naszej tak sie spodobal, ze zamowilismy jeszcze jeden. Nie jest zawrotnie drogi- 50 zt a dziewczynki rok i poltora - swietnie sie nim bawia.

Co do zabaw innymi rzeczami niz zabawki- to zalezy. Staram sie nie pozwalac na grzebanie w szufladach w kuchni ale np lapki w ksztalcie zabek do wyciagania goracych rzeczy sa jedna z ulubionych zabawek.

Co warto kupić roczniakowi?

21 mar 2015 - 17:15:21

już kiedyś gdzieś pisałam, że u nas najlepszą zabawką okazała się zjeżdżalnia, kupiliśmy jak synek miał ok 1,5 roku taką ze smoby za jakoś 100zł. Zabawka super rozwija koordynację ruchową dziecka, nauczył się chodzić po drabince, poprzez co później był bezpieczniejszy na placu zabaw.

To jedyna zabawka, a mieliśmy chyba wszystkie topowe zabaweczki, którą synek bawił sie codziennie i to tak jakoś do 4rż. Teraz ma 5 lat i już zrobiła się trochę przykrótka, ale mamy ją na działce i używamy jako zjeżdżalni do baseniku. Zabawką na lata, która sprawdzała się zawsze był też taki tor tonki z chuckiem, dźwiękowy, nieduży i niedrogi. .Fajne byly zestawy z little people, ale na krótko. Największe porażki szczeniaczek uczniaczek, pszczółka Tosia, autka sterowane, garnuszek na klocuszek,konik bujany... jezdziki (próbowaliśmy 3) i najgorsze duże plastikowe auta i laptopy edukacyjne, strasznie nietrafiona okazała się także tablica magnetyczna - suchościeralna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-21 17:18 przez alenka85.

Co warto kupić roczniakowi?

21 mar 2015 - 19:59:41

alenka85 - nasz dostał identyczną zjeżdżalnię i też długo z niej korzystał :)

a tak dla roczniaka to u nas sprawdzał się plastikowy stolik z krzesełkami z dwustronnym blatem (gładki i do układania lego - teraz super się sprawdza), jeździk, taczka, kosiarka (wszystko do pchania) i traktor z farmą. Super sprawdzały się też duże auta z Wadera.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-21 20:01 przez kkoolloo91.

Co warto kupić roczniakowi?

09 maj 2015 - 13:19:37

Świetną zabawką są klocki dla dzieci, w zależności od wieku dostępne są przeróżne. Ja kupowałam swojemu szkrabowi dużo zabawek edukacyjnych, lubił je bardzo, ciekawiły go i zajmowały na długo. Zobacz np tu: http://www.chichotkowo.pl

Co warto kupić roczniakowi?

10 maj 2015 - 11:45:46

TIPI
można kupić http://www.teepee.pl/4-tipi-dla-dziewczynki i
http://www.mamapotrafi.pl/sklep/teepee/

ceny powalają
można kupić też na allegro, można poszukać używanego
ale można też zrobić samemu...
piękny gadżet do pokoiku dziecięcego, a i kto nie lubił bawić się w domek?? rozkładało się koc nad krzesłami i robiło domek... super zabawa.

można też wózeczek na zabawki http://effii.pl/sklep/moover-chodzik-pchacz-czerwony.html
na allegro podobne można dorwać za stówkę

klocki drewniane (moja córka ma prawie 5 lat i jeszcze buduje domki, miasta, wierze dla księżniczek z kinder-jajka)

gumowa krowa do skakania - u nas HIT, mieliśmy też zebrę z fischer price, ale krowa zawsze wygrywała... no i cena super - ok 30-40 zł

konik na biegunach
jak urodzę już synka, to ON będzie miał takiego
http://effii.pl/sklep/moover-kon-na-biegunach-czerwony.html?filter_name=moover
jak córka była mała to niestety nie wiedziałam jeszcze o istnieniu takiego cuda... a i teraz promocja na niego jest w EFFII

powodzenia

Co warto kupić roczniakowi?

05 sie 2015 - 08:49:55

Ja mogę polecić kocyki dla dzieci. Prezent ciekawy i praktyczny. Na pewno się przyda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TINY LOVE akcesoria niemowlaka