Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

49 minut temu

szkoła nauki jazdy

50 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezenty na Dzień Dziecka

28 sty 2014 - 15:19:51

ja siostrzeńcowi (11 lat) dalam fajne puzzle 3D Ravensburgera, a siostrzenicy (7 lat) zrobiłam grę memo z jej własnymi fotkami (na instadruk.pl). jedno i drugie przepadlo na długie minuty :) w tym roku mysle, czy nie pojsc w jakiś wspólny prezent, moze gre na xboxa..?

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Prezenty na Dzień Dziecka

13 mar 2014 - 15:16:44

Może wspólny wyjazd? Zabierz ich gdzieś, na pewno będą zadowoleni, a i Ty skorzystasz ;)

Prezenty na Dzień Dziecka

14 mar 2014 - 11:20:12

Moim zdaniem to bardzo pomysł, my wybieramy się z dzieciakami w rejs z okazji dnia dziecka, unity line co roku organizuje takie wyjazdy z masą atrakcji dla dzieci :)

Prezenty na Dzień Dziecka

15 mar 2014 - 21:05:08

Cytat
ManiaABC
Moim zdaniem to bardzo pomysł, my wybieramy się z dzieciakami w rejs z okazji dnia dziecka, unity line co roku organizuje takie wyjazdy z masą atrakcji dla dzieci :)

Dokąd płyną? I co czeka takie dzieciaki na promie? Może bym skorzystała tylko ciekawe czy nie zapomną o rodzicach.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Prezenty na Dzień Dziecka

20 mar 2014 - 20:43:01

to pewnie rejs weekendowy, tak? do Ystad i powrót? Byłam kiedyś na takim, dla dorosłych atrakcji nie brakowało, wiec pewnie i dzieciom coś zapewnią :)

Prezenty na Dzień Dziecka

16 paź 2014 - 11:17:52

Ale nie musi być tylko rejs... fajny jest pomysł, nie wiem do zoo, albo do kina na coś fajnego, do jakiegoś parku dla dzieci z kulkami czy innymi atrakcjami... A z drugiej strony puzzle, układanki, klocki to też fajna sprawa.. jest teraz tyle fajnych np ja preferuję drewniane, nie zniszczą się tak szybko... http://www.kolory-marzen.pl/klocki-ukladanki-puzzle,005001005.html Zobaczcie jak jest dużo do wyboru, z uchwytami i bez, ubieranki, literki, z kształtami zwierzątek i z dźwiękiem, albo zwykłe tradycyjne, mozajki, moja Anielcia ma dużo różnych i ciągle do nich wraca...

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 3/5

Prezenty na Dzień Dziecka

22 mar 2015 - 17:02:26

U nas w tym roku prezentem będzie remont pokoju chłopców. Właśnie szukam inspiracji. Na pewno już wiem że na jednej ze ścian znajdzie się fototapeta z nemo http://www.fotoboard.com.pl/fototapety/do-pokoju-dzieciecego/a-school-of-fish-near-the-beautiful-coral-reefs/f-76-61339857

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

Prezenty na Dzień Dziecka

25 maj 2015 - 19:31:13

Dla kogoś, kto chciałby kupić dziecku jakiś niezbyt drogi, symboliczny prezent fajnym pomysłem może być taka skarbonka - http://www.strefaulubiona.pl/skarbonka-krolik-czarna-p-1582.html . Dziecko nauczy się oszczędzać a przy okazji będzie miało fajny gadżet.:) Do tego można dokupić ulubione czekoladki i po sprawie.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty na Dzień Dziecka

27 maj 2015 - 08:59:32

Ja mojej córze już obiecałam zestaw lego ktory sobie wybrała i to wlasnie dostanie! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

samochody zdalnie sterowane dla dzieci - czy to dobra zabawka?