Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja nie jestem przekonana, czy meble to dobry prezent. A wiecie dlaczego? Bo ich wybieranie to najprzyjemniejsza sprawa na świecie! Chcesz pozbawić siostrę tej przyjemności i samodzielnego decydowania o zmianie w życiu?! :)

Cytat
Benialina
Ja nie jestem przekonana, czy meble to dobry prezent. A wiecie dlaczego? Bo ich wybieranie to najprzyjemniejsza sprawa na świecie! Chcesz pozbawić siostrę tej przyjemności i samodzielnego decydowania o zmianie w życiu?! :)

Zawsze mogą wybrać razem. ;) Poza tym przecież i tak zawsze na końcu najważniejsza jest cena :D

A propos tego, co piszesz, to ostatnio trafiłam na tekst w Rzepie odnośnie tego, jak Polacy wybierają meble. I faktycznie - cena rządzi. Ale moim zdaniem na taki wydatek po prostu można się przygotować wcześniej, odłożyć i nie być zaskoczonym cenami ;)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

Dla dziecka warto kupić do zabawy coś niebanalnego, bo ile można bawić się prostymi i oklepanymi zabawkami czy klockami? :) Są różne interaktywne czy edukacyjne zabawki i klocki, więc warto iść w tym kierunku. Gdy pomagałam przyjaciółce w wyborze prezentu dla jej syna to właśnie jej doradziłam tego typu klocki od sklepu tylkoklocki.pl i myślę, że jej synowi prezent na dzień dziecka się spodoba. Klocki, które bawią i jednocześnie uczą to świetna sprawa i mamy dbające o prawidłowy rozwój dziecka powinny brać pod uwagę takie zabawki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-27 13:02 przez Lucy28.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Dla dziewczynek polecam Ci laleczki z tej strony <moderacja-spam> Ja kupiłam swojej chrześnicy tę blond Carle. Ma uroczę pastelowe ubranko i długie włoski :) Elce bardzo się podobała :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:34 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

np. do dekoracji pokoju kolorowe plakaty dla dzieci - ze zwierzątkami.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-28 15:30 przez vladis.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

Dla niemowlaka kupiłam piękny kocyk z zabawką. Śliczne i milutkie <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:33 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Hejka.Nad prezentem trzeba się dokładnie zastanowić. Zanim kupisz zajrzyj tutaj <moderacja-spam> . Są tu super dodatki i dekoracje dla dzieci,może warto jednak wybrać coś praktycznego.Polecam ten sklep od niedawna jest otwarty a ceny są przystępne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:24 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Dla kilkulatka dobrym pomysłem na prezent będzie tablica kredowo-magnetyczna. W moim przypadku się sprawdziła, uchroniła ściany i meble przed sztuką mojego małego artysty ;). Tablicę kupiłam tu: <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-29 08:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Uważam, że np. dla niemowlaka nie ma co kupować ubranek i zabawek, rodzice sami wolą wybrać takie rzeczy. Ostatnio odwiedzałam koleżankę, która urodziła maluszka i podarowałam jej karty do zdjęć NoNo cards. Kosztują 77 pln, kupiłam w sklepie <moderacja> - mamusia była zachwycona.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 21:35 przez moderator.

Cytat
anjaxxx
Dla kilkulatka dobrym pomysłem na prezent będzie tablica kredowo-magnetyczna. W moim przypadku się sprawdziła, uchroniła ściany i meble przed sztuką mojego małego artysty ;). Tablicę kupiłam tu:

Dokładnie tak, jednym z najlepszych prezentów dla takiego dzieciaczka jest tablica, uchroni naszą ścianę przed jego twórczością omnomnom Jeżeli nie masz u siebie w mieście żadnego sklepu z tablicami to przejrzyj www.cezasglob.pl/24-tablice-szkolne, co prawda nazwane jest to tablice szkolne ale czy to jakaś różnica? :D

Ja proponuje namiot TIPI. Jak ktoś chętny to zapraszam na: https://www.facebook.com/TipiodMarysi/


niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

oooo raaany! ja to mam zawsze taki dylemat jak przychodzi do kupna prezentu ze szkoda gadac. mam dwie córy, wiec nie lada wyzwanie. takie same zabawki- nie moga byc no bo jakze to tak. dwie rozne? to zaraz jest wojna ktora ma lepsze. a w tym roku jestem z siebie mega dumna, prezent mikolajkowy czeka juz na moje dziewczyny. Lalki Our Generation. cuuuuudenko w jeszcze bardziej cudnej cenie! wybor jest ogromny. obie lubia bawic sie ciagle w lekarki i inne tego typu akcje wiec maja lalki w tej wlasnie tematyce, ale rozniace sie wygladem :) Amelia I Blanca. te lalki wybrałam, klotni miedzy moimi dziewczynkami w tym roku na pewno nie bedzie za to szykuje sie swietna wspolna zabawa. a co lepsze...mozna do lalek dokupic ubranka i roznego rodzaju akcesoria. polecam

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

Dla maluchów zawsze dobrym pomysłem są ubrania kupione na wyrost. Dobrej jakości oryginalne ubranka kupowałam ostatnio w sklepie polskiego producenta Kaola-Kid. Starszemu dziecku trudniej kupić prezent, dlatego najlepiej podpytać rodziców o jego pasje i zainteresowania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PROBLEM - ŁÓŻECZKO !!! POMOCY !! :)