Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wesoła farma kto kupuje?

04 kwi 2012 - 14:50:24

Niestety muszę potwierdzić, pisałam o tym na jednych z pierwszych stron tego wątku. Dlatego tym razem nie zdecydowałam się na prenumeratę tylko na zakup kolekcji w kiosku, bo wiem, że gdy będę chciała zrezygnować, to po prostu nie kupię i już a nikt mi nie będzie przysyłał czegoś, czego nie chcę i do tego wysyłał z listy z firmy windykacyjnej.

wesoła farma kto kupuje?

25 kwi 2012 - 10:28:37

Witam. Tym razem chciałabym zapytać, czy któraś z Was ma do odsprzedania nr 10, 11, 12 (książka + figurki)?

wesoła farma kto kupuje?

24 paź 2012 - 22:27:27

Ja chętnie odsprzedam numery Wesołej Farmy nowe,nierozpakowane,kompletne.Siostrzenica zrezygnowała,a ja musiałam już odebrać w kiosku,bo były zamówione.Łącznie jest to 12 numerów,od 20 do 32.Sprzedam za cenę 19.99 /szt, kupione były wg.ceny kioskowej tj.24.99.Wysyłka wg.Poczty Polskiej.

wesoła farma kto kupuje?

24 paź 2012 - 22:38:52

my kupilismy pierwsza częśc w kiosku a reszta wydała nam sie za droga z resztą moja mama miala kiedyś problem z zakończeniem innej prenumeraty... ale za to kupuje w kiosku po 9,99 "ksiązki dla malych i dużych" i co dwa tyg kupujemy i mamy juz 28 ksiazek i to akurat bardzo polecam bo sa fantastyczne:)

wesoła farma kto kupuje?

29 sty 2013 - 14:50:57

Witam my również zamówiliśmy prenumeratę przez internet.Mamy już 39 numerów i jestem bardzo zadowolona z kolekcji.Moja 3,5 letnia córeczka nie może sie doczekać kolejnych numerów,Polecam



wesoła farma kto kupuje?

17 kwi 2013 - 17:46:09

Witam. Drogie mamusie czy któraś z Was ma do odsprzedania figurki z wesołej farmy?? Proszę o wiadomość na prv. Byłabym bardzo wdzięczna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rowerek trójkołowy-porady i opinie