Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wesoła farma kto kupuje?

18 lis 2011 - 12:56:38

Dla mnie też żadna rewelacja. My już zbieraliśmy prenumeratę z hello kitty party (zestawy naczyń) i leżą...

za 1200zł dziecko może mieć kilka ,,wypasionych'' zabawek lub nowe meble do pokoju...

wesoła farma kto kupuje?

23 lut 2012 - 11:49:51

hej
dzis przyszla kolejna czesc prenumeraty wesolej farmy:) corka wniebowzieta, bawi sie tymi figurkami godziami, potem kladzie je spac do pudelka :) a ksiazki sa wertowane codziennie...slyszymy tylko "citaj tato "
a jak Wasze odczucia :)?, dalej prenumerujecie?jak Wasze maluchy reaguja na zwierzaki :)?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 11:51 przez monikaduszak2909.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 159

wesoła farma kto kupuje?

23 lut 2012 - 14:05:09

My prenumerujemy :)
Majka jest bardzo zadowolona ze zwierzątek, nie moze zawsze doczekać się kolejnej przesyłki. Ksiązeczki zna prawie na pamięć, każe sobie czytać, słucha z zainteresowaniem, sięga po zwierzątka, ustawia na macie. Nie żałuję tej prenumeraty nawet ze względu na końcową sumę jaka wyjdzie. Jest to świetna zabawa i nauka.

wesoła farma kto kupuje?

23 lut 2012 - 14:54:40

ja zrezygnowałam z prenumeraty dzwoniac do nich odbieram korespondencje z poczty a tu znów mi przyszły dwa nr bodajze 10 i 11 czy 11 i 12 i tez 40 zł do zapłaty i nie wiem co zrobic bo w koncu złozylam wymówienie a moze tu wystawic na szafce

zweryfikowana
Posty: 379
Ostrzeżenia: 2/5

wesoła farma kto kupuje?

23 lut 2012 - 16:28:28

Cytat
smysia
ja zrezygnowałam z prenumeraty dzwoniac do nich odbieram korespondencje z poczty a tu znów mi przyszły dwa nr bodajze 10 i 11 czy 11 i 12 i tez 40 zł do zapłaty i nie wiem co zrobic bo w koncu złozylam wymówienie a moze tu wystawic na szafce


Smysia odeślij nieotwieraną przesyłkę spowrotem.

wesoła farma kto kupuje?

23 lut 2012 - 16:31:35

Cytat
smysia
ja zrezygnowałam z prenumeraty dzwoniac do nich odbieram korespondencje z poczty a tu znów mi przyszły dwa nr bodajze 10 i 11 czy 11 i 12 i tez 40 zł do zapłaty i nie wiem co zrobic bo w koncu złozylam wymówienie a moze tu wystawic na szafce

Dokładnie ten sam przypadek miałam kilka lat temu tylko z inną serią (opisałam go na jednej z pierwszych stron). Do dziś przysyłają mi wezwania do zapłaty mimo iż odsyłałam przesyłki. Dlatego wolałam dopłacać te 5zł do numeru ale teraz wiem że jak bede chciała zrezygnować z zakupu to po prostu nie kupie w kiosku i już.

P.S a może masz do odsprzedania matę, bo szukam :)

wesoła farma kto kupuje?

23 lut 2012 - 16:38:07

już otworzyłam na poczcie i teraz ewentualnie muszę odesłać na swój koszt co do maty to nie wiem czy ją jeszcze mam bo dzieci bez przerwy coś wyrzucają teraz mam te książki z poduszką

wesoła farma kto kupuje?

28 lut 2012 - 19:16:29

My równeież mamy prenumeratę i jesteśmy zadowoleni mama mi odsyłą do Nas do Norwegii zabawki i książeczki maluch jest bardzo zadowolony mamy już poduszeczke myślałam , że będzie większa ale jest dobrze;)

wesoła farma kto kupuje?

28 lut 2012 - 20:24:40

My też prenumerujemy farmę już mamy 12 i 13 nr....ale mogły by być same zwierzęta bo tego dużo,a koszyki z marchewkami i takie tam są niepotrzebne:) poza tym to drogi biznes chciałam zrezygnować ale córcia codziennie wyciąga i ustawia zwierzątka tak jej się to podoba:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

wesoła farma kto kupuje?

28 lut 2012 - 20:35:42

też już bym z tego zrezygnowała, bo za drogo wychodzi, ale synuś tak lubi te zwierzątka i jego radość za każdym razem przy otwieraniu paczki....bezcenne :)

wesoła farma kto kupuje?

28 lut 2012 - 22:36:41

Ja zamówiłam prenumeratę od razu jak do kiosków wszedł pierwszy numer. Przesyłki bardzo szybkie, książki ciekawe, w pierwszej miałam matę- foliowa- w sumie nie taka ekstra jak na zdjęciu, potem doczekałam poduszki- też nie zła. Najlepsze było to jak syn się cieszył z paczki- sam widok dziecka cieszącego się, że to dla niego taka wielka paczka jest bezcenny.
Zwierzątka wykonane o wiele lepiej niż takie z "kiosku". Niestety mnie dobijał ten koszt prawie te 50 zł bezwzględnie co miesiąc, i zrezygnowałam, napisałam maila że chcę zrezygnować to odpisali mi że ostatnia przesyłka będzie zawierać numer ten i ten ( wyszło na to że wcisnęli mi jeszcze jedną przesyłkę więcej:)) ale zaznaczyli, że nie muszę odbierać jej z poczty.
U mnie w kiosku tego pełno więc gdy mały będzie chciał akurat jakiś numer to mu kupię.

wesoła farma kto kupuje?

28 lut 2012 - 22:59:25

ja zamowilam pierwszy zeszyt z figurakami za granica, to bylo jakies dwa lata temu, jakosciowo sa bardzo dobre, ale zrezygnowalam z dalszej kolekcji:/ za drogi interes:/

wesoła farma kto kupuje?

07 mar 2012 - 10:11:19

Ja chciałabym kupić nr 8 "Maszyny i narzędzia rolnicze". Może być używana. Jeszcze nie pytałam w DeAgostini, bo może ktoś z Was ma i chętnie odsprzeda. Oprócz pieniążków mogę dorzucić jeszcze matę z tej kolekcji. Proszę o kontakt ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)), bardzo mi zależy na tym właśnie numerze.

wesoła farma kto kupuje?

04 kwi 2012 - 14:26:30

Witam Wszystkich, którzy chcieliby korzystać z usług firmy DeAgostini.
Firma ta to typowy przykład wyzyskujący naiwność klientów. Pierwsza przesyłka sugeruje prawdziwość reklamy. Całość oferowanego produktu podzielona jest jednak na tyle części by jak najwięcej wydusić pieniędzy. Uwaga też na zakończenie umowy przed terminem ostatniej dostawy! Pomimo rozwiązania umowy DeAgostini przesyłą jeszcze conajmniej dwa pakiety i jeśli nawet nie są odebrane domaga się zapłaty nawet przez fimy windykacyjne. Jest to typowe postępowanie dla tego rodzaju firm.
Pozdrawiam i uwaga na DeAgostini

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

wesoła farma kto kupuje?

04 kwi 2012 - 14:34:47

o kurcze, ja właśnie odesłałam jedną

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

H&N lalka opinie