Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wesoła farma kto kupuje?

21 wrz 2011 - 10:21:58

Nusia dzięki, bo już miałam dzwonić gdzie zgubili resztę naszego domku :D
Tak zostałam poinformowana przez Panią z infolinii, ja się na to zgodziłam, ale pani zapewniała, że zdarza się to sporadycznie. Dla mnie żadna różnica, bo i tak zdecydowałam się na całą prenumeratę, więc materialnie też się naszykowałam :P A poza tym wczoraj dziecka nie miałam, jak zaczęła bawić się konikiem, tak siedziała z 3 godziny :D Nawet teraz ogląda książeczki :))

wesoła farma kto kupuje?

21 wrz 2011 - 11:42:58

My kupujemy kupiliśmy 3 części w kiosku a teraz 4 i 5 już nam przyjdzie prenumeratą;)

wesoła farma kto kupuje?

24 wrz 2011 - 15:50:58

Uważam że warto



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-10 17:25 przez ziuziuk.

wesoła farma kto kupuje?

11 lis 2011 - 15:34:22

Witam nie ma może ktoś na zbyciu numeru 3 bo niechcący przegapiliśmy :)

wesoła farma kto kupuje?

11 lis 2011 - 15:51:56

Cytat
pawel1987
Witam nie ma może ktoś na zbyciu numeru 3 bo niechcący przegapiliśmy :)

Proponuję śledzić Allegro bo tam bardzo często wystawiają wesołą farmę (nowe oryginalnie zapakowane)

wesoła farma kto kupuje?

11 lis 2011 - 18:26:51

chyba musiałabym UPAŚĆ NA GŁOWĘ żeby zapłacić 1200 zł za COŚ TAKIEGO!!!!!

wesoła farma kto kupuje?

11 lis 2011 - 18:51:43

ja też zaprenumerowałam i jestem zadowolona - zabwki są swietne i ksiązeczki też bardzo fajne...

wesoła farma kto kupuje?

18 lis 2011 - 00:04:02

Pilnie chciałabym odkupić od kogos numer 3 Wesolej Farmy, ewentualnie od razu z numerem 4 - w przypadku osób rezygnujących z prenumeraty.

Dziekuję z góry!

Katarzyna K.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-18 00:04 przez monja85.

wesoła farma kto kupuje?

18 lis 2011 - 06:51:16

Numer 4 jest aktualnie dostępny na allegro

zweryfikowana
Moderator
Posty: 159

wesoła farma kto kupuje?

18 lis 2011 - 09:15:07

Ja zamówiłam prenumeratę, Majka jest zachwycona zwierzątkami i lubi jak czytamy książeczki, nie żałuję, że kupujemy nawet jeśli końcowa suma jest wysoka. jest to świetna zabawa i nauka jednocześnie. Już nie może się Majcia doczekać następnych zwierzaczków:)

wesoła farma kto kupuje?

18 lis 2011 - 11:41:00

Dziewczyny (pytanie kieruję do osób, które zamówiły prenumeratę) a jak wygląda ta mata, która miała być dołączona do pierwszej przesyłki? Jakiej jest jakości - zwykła tektura czy jednak wykonana w miarę solidnie?

wesoła farma kto kupuje?

18 lis 2011 - 11:45:59

Cytat
nusia83
Dziewczyny (pytanie kieruję do osób, które zamówiły prenumeratę) a jak wygląda ta mata, która miała być dołączona do pierwszej przesyłki? Jakiej jest jakości - zwykła tektura czy jednak wykonana w miarę solidnie?
dla mnie ta mata jest ok wkoncu cos zaintr\eresowało moja coreczke i synka :D świetnie sie razem bawia i ze suma jest takak koncowa to i tak sie tego nie odczuje bo nie placi sie za wszytsko z gory tylko raz w miesiacu dana kwote ...

wesoła farma kto kupuje?

18 lis 2011 - 11:52:35

Ja też uważam że nie ma co patrzeć na cenę końcową, gdyż nie wydaje się kwoty 1200 zł jednorazowo tylko rozłoży się to co najmniej na 2,5 roku. Poza tym nie raz kupi się dziecku byle jaką zabawkę za parę złotych i rozlatuje się ona po kilku dniach, a farma wykonana jest na prawdę solidnie plus bardzo ładnie wydane książeczki. Oczywiście każdy ma wybór - jedni kupują bo chcą, innym się nie podoba więc nie kupują i mają do tego prawo :) Trochę mnie tylko wkurzają komentarze typu "jeszcze nie upadłam na głowę" no ale cóż... różni trafiają się ludzie :D Mnie interesuje właśnie ta mata... my jej niestety nie mamy, gdyż kupujemy gazety w kiosku, dlatego się zastanawiam czy jest czego żałować czy nie bardzo??

wesoła farma kto kupuje?

18 lis 2011 - 12:08:47

witam,my mamy prenumerate od drugiego numeru i mamy tez mate,jest to taka grubsza sztywniejsza folia.u nas jest jeszcze nie rozlozona bo czekamy az uzbieramy wiecej zwierzatek:)czy jest on a warta uwag czy nie zalezy od naszych potrzeb,tekturowa moglaby sie szybko zniszczyc a z takiej foliowej latwo cos wytrzec jesli maluch cos np.wyleje
my jak na razie jestesmy zadowolone z prenumeraty,corka juz sie bawi (ma ponad 3 latka)a synek mus jeszcze troche poczekac(ma prawie 4 miesiace:),kasiazeczki sliczna a zwierzaki wytrzymale...z niecierpliwoscia czekamy na kolejne numery
nam latwiej jest z prenumerata,po pierwsz troche taniej a po drugiej listonosz do domu przyniesie wiec nie musze szukac po kioskach,tymbardziej w zimowa pogode:)

wesoła farma kto kupuje?

18 lis 2011 - 12:56:18

A my mamy prenumeratę :)
Wychodzi taniej jak w kiosku :)
Małej bardzo się podoba :)
Przegapione nr można zamówić na stronie Wesoła farma

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wózek spacerowy na zimę!