Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wesoła farma kto kupuje?

27 sie 2011 - 01:43:07

Jeśli ktoś chciałby kupić numer 1 wesołej farmy, to tutaj jest link do kiosków, w których jest ona jeszcze dostępna
http://www.wesolafarma.pl/adresografia.html

wesoła farma kto kupuje?

20 wrz 2011 - 16:15:20

Kochane mamusie. piszę w sprawie prenumeraty WESOŁA FARMA.
otóż kiedyś na szafce jakaś mama podała link do zamówień na książeczki i zabawki z farmy.

w regulaminie bło napisane że pierszy numer to koszt 4.99zł. a kolejne po 19.90.
Wszystko było pięknie, aż dziś listonosz przyniósł mi paczkę, a w paczce 3 i 4 numer prenumeraty, koszt do zapłaty 40zł.
przecież miały numery przychodzic co 2 tygodnie a nie od razu po 2 numery??!
do tego nie otrzymałam numeru pierwszego i drugiego.

próbuje zadzwonić ale nikt nie odbiera. co robić?

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

wesoła farma kto kupuje?

20 wrz 2011 - 16:16:43

One miały przychodzić po dwa numery raz na miesiąc , i trzeba było w formularzu zaznaczyć od którego numeru chce się je prenumerować.

wesoła farma kto kupuje?

20 wrz 2011 - 17:14:12

witam,my tez prenumerujemy:)dwa pierwsze zakupilam w kiosku a kolejne w prenumeracie...nadal na nia czekam ale mam nadzieje ze niebawem dotrze. corka bardzo lubi te zwierzaki a ze mamy malutkiego synka to zanim dorosnie to bedzie mial juz cala farme,o ile bedziemy prenumerowac
szczerze mowiac to jedna z najfajniejszych kolekcji do zbierania,malo tego ze figurki,dosc spore jak na tego typu zabawki, to jeszcze jest bardzo fajna ksiazeczka,jest tam wiele ciekawych informacji

wesoła farma kto kupuje?

20 wrz 2011 - 17:19:22

my tez dostalismy 1,2 nr z prenumeraty a do tego wczesniej tatus zdobyl nr 1 w kiosku .Mialam w sumie zrezygnowac z prenumeraty ale sama nie wiem co robic,kurcze dosc fajne te zwierzaki,mata tez doszla ale myslam ze bedzie lepsza,duza kolorowa ale ona jakas cienka troche.
do kolezanki wyzej-napisz do nich emaila



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 17:19 przez marwal.

wesoła farma kto kupuje?

20 wrz 2011 - 17:24:26

poczekam do konca miesiaca:)potem sie upomne o swoje

wesoła farma kto kupuje?

20 wrz 2011 - 17:35:49

kasia-mama prenumeraty z tego wydawnictwa przychodzą zawsze po 2 numery niby raz w miesiącu, ale jak to pisałam kilka stron wcześniej, gdy prenumerowałam inne gazety, później przysyłali mi co 2 tygodnie po 2 numery, więc i na taką ewentualność radzę się przygotować.

wesoła farma kto kupuje?

20 wrz 2011 - 17:54:49

my tez kupilismy Julii i czekamy na 2 nr ktore zamawiamy przez kupon zamieszczony w 1 nr :P
i zbierac bedziemy wszytskie nr :) postanowione :) bardzo fajna kolekcja

wesoła farma kto kupuje?

20 wrz 2011 - 18:03:04

My kupiłyśmy pierwszy egzemplarz córcia pobawiła się i rzuciła w kąt więc wolę przeznaczyć te 24 zł za kazdy egzemplarz na coś innego

wesoła farma kto kupuje?

20 wrz 2011 - 18:08:08

My także prenumerujemy, i Majcia jest zachwycona. Co do numerów to także dostałam 3 i 4 a 1 i 2 mają dosłać gdyż zabrakło im mat:) Ja napisałam do nich maila i dostałam taką właśnie odpowiedź.

wesoła farma kto kupuje?

20 wrz 2011 - 18:56:08

Cytat
monika198682
My kupiłyśmy pierwszy egzemplarz córcia pobawiła się i rzuciła w kąt więc wolę przeznaczyć te 24 zł za kazdy egzemplarz na coś innego

Po jednym egzemplarzu to trochę trudno by dziecko zainteresowało się na dłużej, ale myślę że gdy już elementów bedzie wiecej to co innego.
My osobiście kupujemy dalej. Kuba z niecierpliwością czeka na traktor :D

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

wesoła farma kto kupuje?

20 wrz 2011 - 23:03:35

Ja kupiłam dwa pierwsze numery w kiosku - mały jest zachwycony . Zostawił sobie nawet ten papierowy prospekt i codziennie mi opowiada co za zwierzątka tam są :))) Nad prenumeratą głęboko się zastanawiam !!! Trochę szkoda że to tak długo będzie trwało-to całe kolekcjonowanie zły

wesoła farma kto kupuje?

21 wrz 2011 - 08:09:57

może i zwierzątka fajne ale jak dla mnie to za droga ta cała prenumerata...wole kupić małemu farmę ze zwierzątkami na all albo w innym sklepie i też będzie ok. Poza tym te zabawki nie wzbudzłiy w moim dziecku aż takiego zainteresowania jak u innych

wesoła farma kto kupuje?

21 wrz 2011 - 09:48:50

Cytat
kasia-mama
Kochane mamusie. piszę w sprawie prenumeraty WESOŁA FARMA.
otóż kiedyś na szafce jakaś mama podała link do zamówień na książeczki i zabawki z farmy.

w regulaminie bło napisane że pierszy numer to koszt 4.99zł. a kolejne po 19.90.
Wszystko było pięknie, aż dziś listonosz przyniósł mi paczkę, a w paczce 3 i 4 numer prenumeraty, koszt do zapłaty 40zł.
przecież miały numery przychodzic co 2 tygodnie a nie od razu po 2 numery??!
do tego nie otrzymałam numeru pierwszego i drugiego.

próbuje zadzwonić ale nikt nie odbiera. co robić?[/quot]

Wysyłają po dwa numery. drugi i trzeci to łączny koszt 35zł, nam tak właśnie przysłali. Co dwa tygodnie, to wychodzą w kioskach. Pani z infolinii, powiedziała mi, że może się zdarzyć, że kolejne paczki będą przychodziły częściej, na przykład zaraz po tym, jak otrzymają ode mnie pieniądze, za przesyłkę. Nam to pasuje, bo Lilka jest zachwycona zwierzakami, więc szybciej uda nam się uzbierać kolekcję.

Mamusie, które dostały numer 2 i 3 napiszcie jakie Wam przyszły elementy? Nam koń, kurczaczki, owieczka, kogut i część domku. I tak mnie zastanawia, czy powinna przyjść część, czy nam czegoś nie przysłali? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-21 09:51 przez ilmina.

wesoła farma kto kupuje?

21 wrz 2011 - 10:06:50

Cytat
ilmina
Wysyłają po dwa numery. drugi i trzeci to łączny koszt 35zł, nam tak właśnie przysłali. Co dwa tygodnie, to wychodzą w kioskach. Pani z infolinii, powiedziała mi, że może się zdarzyć, że kolejne paczki będą przychodziły częściej, na przykład zaraz po tym, jak otrzymają ode mnie pieniądze, za przesyłkę. Nam to pasuje, bo Lilka jest zachwycona zwierzakami, więc szybciej uda nam się uzbierać kolekcję.

Mamusie, które dostały numer 2 i 3 napiszcie jakie Wam przyszły elementy? Nam koń, kurczaczki, owieczka, kogut i część domku. I tak mnie zastanawia, czy powinna przyjść część, czy nam czegoś nie przysłali? :)

Czyli widzę ze nic się nie zmieniło i tak jak pisałam może się zdarzyć (tak jak w moim przypadku z innym czasopismem) że w miesiącu zamiast jednej przesyłki z dwoma numerami otrzymacie 2 albo i 3 przesyłki. Z jednej strony fajnie bo szybciej bedzie więcej zwierzątek, ale z drugiej strony trzeba się nastawić na większy wydatek.

Co do zawartości to ja kupuję w kiosku i mamy dokładnie to samo co Ty, czyli krowke, świnke, konia, owieczkę, kurczaki, kurkę i część domku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-21 10:08 przez nusia83.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fotelik samochodowy