Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 19:15:33

Pomijając zwierzaki.....bardzo fajnie i w ciekawy sposób opisana jest książeczka :))

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 19:33:52

My tez kupiliśmy Wesołą Farmę i moim zdaniem jest rewelacyjna , a mój synek od wczoraj nie rozstał się z krówką :)Dziś rano zamówiłam prenumeratę , przemówił do mnie fakt, iż można w każdej chwili zrezygnować :)Niby koszt 1200 zł jest kolosalny, ale nie płacimy go drogie mamusie od razu, a 40 zł miesięcznie to nie taka tragedia :)I w sumie w prenumeracie jest o 5 zł taniej później i są gratisy :)W meilu od wydawnictwa napisali mi , że kolejne odcinki dojdą do mnie do 4 tyg.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 19:38 przez alus.

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 19:38:22

ja jednak rezygnuję wolę kupić coś innego

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 19:47:59

Chrupku ale faktycznie mozna zrezygnowac w kazdej chwili;) nie wydajesz takiej kolosalnej sumy od razu.na 100% bym tego nie kupila za tyle i nie jest to pewnie az tyle warte no ale...zobaczymy czy mnie oczaruja poczatkowe numery czy tez nie

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 20:43:21

ja też kupiłam tzn.babcia będzie fundować:D
według mnie będzie to rewelacyjne jak się uzbiera całą farmę:)
moja córcia nie może doczekać się kotków hehe

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 21:19:37

Ja również miałam kupić ten 1 numer bo widziałam go q kiosku ale moja córcia dostała tą książeczkę ze zwierzątkami od mojej mamy.Myślę ze jeszcze kilka numerów zakupie bo córeczka lubi książki a potem zobaczymy...:)

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 21:26:03

Ja dzisiaj kupiłam to córci i jest zachwycona już zamówiłam prenumeratę ;)

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 21:30:54

a ja poczekam chyba z pół roku albo rok i pewnie będzie można kupić całość za 100zł ;/ na szafce albo na allegro :) hehehe

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 21:34:11

według mnie szkoda pieniędzy,za 1200zł można kupić mnóstwo zabawek,a poza tym na All..jest mnóstwo takich zwierzątek,traktorków,domków itp,można samemu skompletować taką farmę za duuuużo mniejsze pieniądze.

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 22:07:27

Kamilka a masz moze na oku takich sprzedawcow bo ja od dawna szukam malemu wlasnie takich zwierzatek i jak sa fajne to strasznie drogie

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 22:25:18

marwal nie mam upatrzonego konkretnego sprzedawcy,bo generalnie nie mam na razie w zamiarach kupna takiej farmy.Weszłam na All po przeczytaniu tego wątku z ciekawości żeby sprawdzić czy są i widziałam że można sobie skompletować taką farmę kupując np. na kliku aukcjach,bo u jednego mozna kupic zwierzątka a u innego np.traktor.Może i czasem jest drogo ale na pewno nie 1200zł to już moim zdaniem przesada.Laptopa mozna kupić za te pieniądze hehe;)

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 22:28:05

Kamilka masz racje to bardzo drogo no ale to kolekcja i trwa dluuugo;) .do dziewczyn ktore maja juz te zwierzatka prosze zmierzcie i powiedzcie czy one sa takie malusie jak w sklepach sa te zweirzaki czy sa wieksze bo jesli malenstwa to faktycznie przesada.

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 23:03:54

Prenumerata trwa 30 miesięcy, wiec tak szybko się na allegro nie pojawi :D

Też z ciekawości sprawdziłam na all, różne figurki i farmy, ale nie znalazłam nic, co chociażby przypominało tę z gazety. A pojedyncze figurki wahają się w granicach 20 zł, więc wychodzi drożej, bo tutaj mamy jeszcze książeczkę i jakieś prezenty.

Fakt, 1200zł, kupa kasy, ale 40 miesięcznie nie jest już tak przerażające :))

Ja oczywiście nikogo nie namawiam, piszę tylko informacje dla niezdecydowanych :)

Zwierzaki właśnie nie są takie małe jak w sklepach, krowa ma ok. 14cm długości i 8 wysokości, świnka na 6 długa, ana 4 wysoka i są naprawdę bardzo ładne.

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 23:09:52

Ilminko dziekuje,sa spore faktycznie.podobaja mi sie one bardzo,sa takie"przyjemne" dla oka;),wlasnie zakonczylam szukanie na all,niestety nie ma nic ciekawego.

wesoła farma kto kupuje?

19 sie 2011 - 23:24:44

Marwal no niestety nic nie ma, a jak jest coś takiego fajniejszego, to cholernie drogie. Ja już jakiś czas poluję na zwierzaki ale nic nie mogłam znaleźć ciekawego. A te ze sklepów są jakieś mikroskopijne- nie wiem za bardzo jak się tym można bawić, skoro nawet nie wiadomo czy to koń czy krowa :P Ja się skusiłam na prenumeratę, bo jej całkowity koszt będzie taki sam, jakby się kupowało poszczególne elementy na all lub w sklepie. Tych elementów będzie sporo, bo coś ponad 100. A jak nam się znudzi, to zrezygnujemy. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trzylatek i łóżko piętrowe