Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

20 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

zakładanie ogrodu

dzisiaj o 16:06

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ranking zabawek

29 sty 2011 - 10:59:47

Czym wasze dzieci lubią bawić się najbardziej? A na jakie zabawki nie zwracają zupełnie uwagi?

U nas króluje krzesełko uczydełko, zjeżdżalnia i interaktywny piesek

A totalną klapą okazał się zakup skoczka zebry FP ,autka jeździka oraz interaktywnego szympansa Hasbro

Ranking zabawek

29 sty 2011 - 11:07:10

U mnie ostatnio numerem jeden (córka ma 22 miesiące) jest kuchnia Hello Kitty :-)

A numerem dwa garnki w kuchni i wyciąganie ciuchów z szuflad :-) Większość zabawek po prostu stoi i się kurzy (jeżdżące autko,huśtawka,krzesełko uczydełko,bujaczki..)...


Ranking zabawek

29 sty 2011 - 11:08:42

U nas króluje krzesełko, stoliczek interaktywny Fisher,Boby piesek i samochodziki. Natomiast mojej córki póki co nie interesuje wóziczek, żyrafa z fishera, ani jeżdzik

Ranking zabawek

29 sty 2011 - 11:13:18

Moja córcia ma 1,5 roczku i najwięcej bawi się domkiem dla lalek,krzesełkiem uczydełkiem,lalą bobasem i konikiem bujaczkiem LT,a totalną klapą okazał się odkurzacz i kuchnia(bawi się garnkami ale na dywanie :D)

Ranking zabawek

29 sty 2011 - 11:25:34

A zapomniałam dodać! :-)

Ostatnio króluje jeszcze odkurzacz,grająca lala i wózek dla lalek :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-29 11:27 przez Beata055.

Ranking zabawek

29 sty 2011 - 12:01:41

U nas cały czas w użyciu jest krzesełko uczydełko, stolik interaktywny FP, tablica, gumowy piesek do skakania, tzw grajka czyli małe pianinko do grania, i kostka interaktywna...więc trochę tego jest :)

Ranking zabawek

29 sty 2011 - 12:04:31

moja 3 letnia córcia uwielbia puzle
ciastoline i klocki lego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-29 12:05 przez misia27.

Ranking zabawek

29 sty 2011 - 12:47:26

Cytat
misia27
moja 3 letnia córcia uwielbia puzle
ciastoline i klocki lego

u mnie identycznie,te same zabawki królują;)

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Ranking zabawek

29 sty 2011 - 12:51:54

mój ma 3 latka i wszelkie autka,garaże sa na topie!!!

Ranking zabawek

29 sty 2011 - 12:54:08

U nas od dawna królują wszelkie samochody i ciastolina, a od niedawna klocki Lego.

Ranking zabawek

29 sty 2011 - 13:03:41

Synek skończył roczek i u nas góra jest jezdzik fishera narzędzia typu śrubokręt i śrubki do wkręcania Mis interaktywny Hasbo wszelkiego rodzaju autka i ksiazeczki i zwykle i interaktywne i rowerek:)

Zastanawiam sie nad bujakiem i skoczkiem:)

Ranking zabawek

29 sty 2011 - 13:12:04

Plus:
- zebra skoczek FIsher Price,
- bujak Little Tikes,
- domek Kiddieland
- garnki, sztuczne jedzenie
- kostka interaktywna
- sterowany samochód i tory hot wheelsa (zasługa starszego brata) ;)
- pacynki
- lego duplo
- modelina
- zabawki do kąpieli (teletubisie, rybka z mrugającym okiem, kubki do przelewania, plująca kaczka)
- jeździk (u dziadków)
- książki

Klapa:
- śpiewający Miś Puchatek (musiałam sprzedać, bo się go bała)
- kuchenka
- wózek
- garnuszek na klocuszek
- zwykłe klocki plastikowe i klocki drewniane
- lalki
- pianinka, grające książeczki



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-29 13:16 przez Itallly.

Ranking zabawek

29 sty 2011 - 13:17:35

Oj u nas praktycznie żadna z tych tzw."zabawek edukacyjnych" sie niestety nie sprawdziła.
Moim zdanie zabawki Fisher Price są za drogie, fakt jakość wykonania, pomyśł na plus, ale żeby moje dziecko jakoś szalało za nimi, to nie:(
Fajne są klocki Wader i cena znośna, Lego duplo, samochody i książeczki.Tylko takimi zabawkami dysponuje nas 2latek.Zauważyłam,ze im było ich więcej to mlody był bardziej znudzony.
A ja wreszcie mam miejsce na kwiatki:-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-29 13:18 przez agawar.

Ranking zabawek

29 sty 2011 - 13:54:44

Nasz synek ma 9 miesięcy jego numer 1 to książeczki ze zwierzątkami z serii "Obrazki dla maluchów" Wieś i dzikie zwierzęta:) Stoliczek interaktywny FP i wszelkiego rodzaju piłki zaczyna powolutku chodzić i uwielbia je kopać i biec za nimi jak go prowadzamy.
A i jeszcze klocki drewniane i szczeniaczek uczniaczek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-29 14:03 przez mimika85.

Ranking zabawek

29 sty 2011 - 14:36:10

a moja córka ma już przeszło 4latka i jak dotąd nie znalazłyśmy żadnej zabawki którą by pokochała bezgranicznie,nigdy nie bawiła się żadna dłużej niż godzinę i nie ważne czy to były zabawki firmowe czy zwyklaki,teraz od dłuższego czasu pielęgnuje szmaciankę FIZZ z bajki Smyki i to wszystko.Jestem chociaż szczęśliwa że na razie bardzo ją interesują książki i rozwiązywanie zadań matematycznych sama nie mogę uwierzyć ale potrafi obliczyć na paluszkach zadanie z pierwszej klasy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zabawki interaktywne - super sprawa czy strata pieniędzy?