Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MEBLE DZIECIĘCE

27 paź 2010 - 12:56:47

Hej
Jakiej firmy polecacie meble dziecięce jak i te zwykłe...
Jak wygląda cenowo

Chętnie po patrzę na to co macie:) i może coś mnie natchnie :)

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

MEBLE DZIECIĘCE

27 paź 2010 - 13:39:40

ja się pochwalę ale za tydzien:)) jak zloza meble i ustawia w pokoiku:)

MEBLE DZIECIĘCE

27 paź 2010 - 16:02:53

[embed_image ba2dfa80169a640895c69eb7982f4160]

Uploaded with ImageShack.us

Ja mam ten zestaw. Kupiłam w hurtowni art. dziecięcych. Płaciłam wtedy około 1700(4 miesiące temu).
Jak dla mnie praktyczny choć przydała by się jeszcze jedna komoda na ciuszki a dokupić można ale na zamówienie.

MEBLE DZIECIĘCE

27 paź 2010 - 16:04:58

antykwak- mebelki sliczne:)
też mamy takie łóżeczko:)

MEBLE DZIECIĘCE

27 paź 2010 - 16:06:17

to pokój moich bliźniąt..mają w nim mebelki Black red white seria,, Małgosia.".na zdjęciu widoczna jedynie szafa ale jest jeszcze regalik na zabawki,komoda z szufladami i biurko(bez nadstawki) używane jako stanowisko do przewijania:))))oczywiście dopóki poleżały jeszcze na przewijaku w miarę spokojnie..bo teraz to już niemożliwe

antykwak a Twoje mebelki śliczne..:) gratuluję udanego zakupu



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 17:03 przez iv37.

MEBLE DZIECIĘCE

27 paź 2010 - 16:10:37

Świetny klosz :D

zweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

MEBLE DZIECIĘCE

24 lis 2010 - 11:29:45

Bardzo ładne są mebelki w kolorze drewna, ale osobiście uważam że do pokoju dziecka powinny być bardziej kolorowe. Jestem obecnie w trakcie robienia pokoiku dla chłopca (rodzę dopiero za 4 miesiące) i ściany pomalowałam na jasny żółty kolor a do tego podobają mi się zielone mebelki, np takie łóżeczko:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40190215

Resztę postaram się też dobrać w tym kolorze, ewentualnie w niebieskim :)

Tutaj też mają ładne mebelki: http://bellamy.pl/index.php/pl
Podoba mi się zestaw "Combo" - łóżeczko z przewijakiem i półkami z którego potem można zrobić łóżko "jedynkę", biurko, szafkę itp:
http://dino.sklep.pl/nowy/bellamy-combo-140x70-lozeczkopokoik-kurier-gratis-p-7264.html

MEBLE DZIECIĘCE

12 sty 2011 - 12:25:40

Niesamowicie podoba mi się ten pokoik w zielonym stylu. Uważam, że naturalne drewno świetnie nadaje się do pokoju dla najmłodszych, jest bezpieczne, dobrej jakości i ekologiczne. Ostatnio natrafiłam na bardzo ciekawe a zarazem proste meble (zdjęcie z esmebel.com) co myślicie o taki zestawieniu?


MEBLE DZIECIĘCE

12 sty 2011 - 12:33:00

A ja jestem na etapie kupowania łóżeczka jedynki dla wielkoluda , poradzcie mi - bo na razie tylko widział z uwagi na mały metraz mojego mieszkania foteliki rozkładane , które rosna razem z dzieckiem , dostawia sie poduchy .Ale myslałam żeby zrobic u stolarza , by tapicer nabił lepszy srodek niz gabke ,. Co byscie poleciły bo mielismy kokos- pianke zdrowy materac , ale pewnie do fotelików takie nie robia?

MEBLE DZIECIĘCE

12 sty 2011 - 12:38:54

dobry temat ja własnie oglądałam sobie na allegro różne mebelki interesowało mnie głównie łóżeczko i komoda ale doznałam szczerego szoku ceny kosmiczne poprostu!!komoda zwykła na 3 szuflady 1000zł?szok.mogę się założyć że w zwykłym sklepie meblowym takie komody są po 300zł.a wpadłam jeszcze na wspaniały pomysł żeby pochodzić po wystawkach i skompletować coś fajnego później można to bajecznie pomalować i będzie ślicznie chyba tak zrobię a zaoszczędzoną kasę wydam na szczepionki dla malucha.

MEBLE DZIECIĘCE

12 sty 2011 - 12:47:52

A ja właśnie jestem na etapie urządzania (narazie w głowie ) pokoju dla mojej myszki i już wszystko mam zaplanowane :)


Meble IKEA ANEBODA



Łóżko IKEA MINNEN


Kanapa + fotel tylko my chcemy całe różowe lub różowo zielone

[embed_image 12a26ce941c4f295edcb90ed36e4d5ad]


Całość wygląda troszkę ,,surowo'' ale z dodatkami będzie całkowicie inaczej różowa moskitiera różowa pościel na meblach jakieś kwiaty i pokoik pomalowany na różowo zielony :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-12 12:50 przez Motylek09.

MEBLE DZIECIĘCE

12 sty 2011 - 13:08:59

Widzialam to łózko z ikei chcialam je córce kupic ale jest okropne ja kuupilam w ikei dla córci łóżko też ze stalową rama ale takie duże jak dla doroslego bardziej jest praktyczne i wyższe a to co pokazujesz jest strasznie niskie :)
Co do mebelków to mam w domu trzech stolarzy wiec zrobią mi co tylko mi sie zapragnie :)

ja kupilam córci takie wyśpia sie na nim dwie dorosle osoby :)




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-12 13:13 przez smerfetka_ee.

MEBLE DZIECIĘCE

12 sty 2011 - 13:21:21

ooo super !
ja w końcu dostałam mieszkanie z miasta (7 lat czekałam) 4 lata wynajmuję ...
i też czeka mnie meblowanie małego pokoiku (juhuuuuu!!!!!) mam ten sam dylemat nie mam zielonego pojęcia jakie mebelki zakupić :( dobrze że tutaj coś pooglądam chociaż mam jeszcze duuuużoooo czasu - wiadomo zanim zrobimy okna,podłogi centralne itp.minie sporo czasu ;) jak to z miasta - rudera zabita dechami ale ja już mam wizję ;)

MEBLE DZIECIĘCE

12 sty 2011 - 13:43:04

Cytat
smerfetka_ee
Widzialam to łózko z ikei chcialam je córce kupic ale jest okropne ja kuupilam w ikei dla córci łóżko też ze stalową rama ale takie duże jak dla doroslego bardziej jest praktyczne i wyższe a to co pokazujesz jest strasznie niskie :)
Co do mebelków to mam w domu trzech stolarzy wiec zrobią mi co tylko mi sie zapragnie :)

ja kupilam córci takie wyśpia sie na nim dwie dorosle osoby :)



Mi tam się ono podoba i wcale małe nie jest ma 90x200... a po co mi wysokie łóżko dla 2 letniego dziecka?:) Nie kupuję jej łóżka na całe życie tylko na ok 4-5 lat ... te co ty pokazałaś jest fajne ale brak barierek...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bajeczki Edukacyjne