Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja miałam playskool kupilam uzywke w stanie bardzo dobrym za 50zł odbior osobisty i to nawet od kobiety z szafki...

Powiem Wam, że gdybym miała dac 125zł za nowy - nie widzac go... rozczarowalabym sie... jakos w reklamach na zdjęciach wygląda lepiej...
moja ada miala chyba z 8miesiecy jak kupilam... zainteresowanie marne.. potem zaczela z nim chodzic... jezdzic.... super ale juz nie mamy od 3-4miesiecy.... teraz planujemy zakup rowerka ale to moze za 2-3tyg bo kupiłam nowy wózek:)

a co za dużo to nie zdrowo:)

Myslę że drogie nie oznacza lepsze!
fakt kupilam adce na dzien dziecka ukladanke drewniana.. za 8zl wiecie taka plansza gdzie sie dopasowuje zwierzatka... niezly ubaw mialysmy ale... mozna bylo sobie drzazgę wbić.. niby dla dzieci a jednak niechlujnie zrobione



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-04 10:36 przez osaszczecin.

83Agatha

swietny ten wasz rowerek.Wlascie te pchacze co sa wielofunkcyjne to owszem napewno sa o wiele praktyczniejsze bo jako jezdzki super tez sie sprawdza u starszego dziecka.

ja mam sporo zabawek drewnianych ale z Holandii z firmy specjalizujacej sie w tego typu zabwkach i sa bardzo solidnie wykonane i bezpieczne:)

Mam problem, nie wiem jaki kupić pchacz. słyszałam,że fisher price są fajne,ale krok w krok trzeba chodzić za maleństwem. Zastanawiam się czy są one stabilne? Pomóżcie...;proszę

tez mielismy taki problem, ale z uwagi na wywrotnosc zrezygnowalismy z zakupu, kupilismy szelki do nauki chodzenia - to tylko na spacerkach stosujemy a w domu chodzimy z coreczką za rączke bo juz za dwie nie chce :-)

jesli mimo wszystko jestes zdecydowana aby kupic to warto przymierzyć maluszka w sklepie, niech pochodzi sobie troszeczke

ja kupilam w piatek pchacz vtech rózowy , na all uzywany w stanie bdb, za 50 zł:D udalo mi sie na licytacji;] . pewnie kolo wtorku bedzie u mnie to napisze jakie wrazenie. moja kuzynka miala taki i sobie chwalila

W biedronce są teraz pchacze za 119zł z panelem grającym.

Witam my też mamy takiego Vtecha ale mój syn bawi się narazie tylko panelem ma dopiero 11 miesięcy i on za szybko mu odjeżdża.Mąż niedawno kupił mu również samochód z Baby Mixa ale nie dostaje też nóżkami do podłoża i woli go przewracać i bawić się kółkami oraz chować różne rzeczy pod siedzonko ponieważ się otwiera. Oba są fajne ale on musi do nich dorosnąć jeszcze.

Cytat
szendercia
Moja mama postanowiła mojemu synkowi zprezentować na święta jeździk a że ma on dopiero 9miesięcy znalazłam takie 4w1 co nadają się już dla małego dziecka.
No ale zastanawiam się bo znalazłam takie polskie, które są najtańsze i mają fajne kolory, ale marki nie znam. Kosztują ok120zł z przesyłką. Czy któraś z Was miała lub może ma taki jeździk?

W miarę za rozsądną cenę znalazłam też chicco (ok.180zł z przesyłką)
[embed_image cb9708a095816dc55324ef2672fa75b8]


Nie chodzi mi o to że musi być to markowe tylko chodzi mi o jakość wykonania, jakość tych plastików, żeby starczył na długo i nie popękał, bo wiem, że jak moja siostra była mała to taki miała i bawiła się nim przez kilka lat!

Poradźcie...

jeśli ktoś jeszcze chce kupić ten badziew odradzam. Po pierwsze tandetna konstrukcja, całość trzyma się na jednym plastikowym kołeczku, po drugie które dziecko dopuści do tego żeby dyndała mu tam mp3 na kabelku? po 3 panel grający szybko się psuje, po4 rączka jest wysuwana ale to tylko atrapa nie da się za nią prowadzić dziecka bo nie jest skrętna a pozatym przy najmniejszym np. krawężniku wypada nam całe oparcie, po 5 kółka niby skrętne ale tylko tyciu, tyciu a no i 6 :) te płozy nie są do bujania tylko do drgania :) i td. i tp. jedyne co to koła ma super, bo gumowane i nie rysują paneli, ale to zbędna zaleta bo dziecko i tak nie chce na nim jezdzić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-28 23:42 przez alenka85.

Ktoś ma do polecenia cos procz chicco quatro. Co myslicie o smoby????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 06:44 przez 19aga87.

Chcialam kupic jezdzik dla rocznego dziecka. Myslalam o chicco 4 w 1 quatro, ale z tego co widze ciezko jest je dostac,a poza tym ceny sa bardzo wysokie. Co jest rownie warte uwagi, za mniejsze pieniadze? myslalam o jezdziakch SMOBY, ale srednio mam zaufanie do tej firmy. Smoby maestro! ma ktos?? jakie sa wasze odczucia?? Bede wdzieczna za kazda opinie ;)



o z checią się dowiem co można takiego kupić.Niedługo minie roczek córci więc warte uwagi :-)

Mały dostał podobny tej samej firmy ale nie byłam zbytnio zadowolona, lepszy jest rower ze sterem dla rodzica. Tym możesz jeździć tylko po domu, dziecko musi sie nieźle namęczyć żeby gdzie kolwiek dojechać (przynajmniej mojemu nie za bardzo to wychodziło)


za to chodzik pchacz zsprawdził sie znakomicie. Mały zaczął używać jak miał 9 miesięcy i do tej pory nim jeździ mimo że chodzi o własnych siłach. Też firma smoby


antykwak - a powiedz mi prosze, czy jezdzik jest wykonany solidnie? bo głownie o to mi chodzi... niestety nie maialm okazji "dotknac" osobiscie tego jezdzika.. A czy dziecku sie spodoba, to juz nie wiem, kazde dziecko jest inne i jedno uwielbia klocki a inne malowanie :) teraz ida chlodniejsze dni, wiec mysle ze rowerek bylby zbedny...ale tez o tym myslalam. Jak sie sprawdza ten?



na pewno jest solidny i stabilny (przynajmniej ten kubusiowy model), jedynym minusem jest śliskie siedzisko, mały często się ślizgał na nim i zjeżdżał na boki,
co do roweru mam troche inny choć podobny i jest rewelacyjny, choć chciała bym podobny plecaczek bo na prawde by sie przydał :):).

Co do jeździka radze ci przejść sie osobiście gdzieś do sklepu albo hurtowni art dzieciecych i pooglądać pare modeli, ja swojego 2 raz bym nie kupiła, lepsze są chyba takie na które dziecko może samo usiąść bez pomocy rodziców i samo z niego zejść

Właśnie w tym rzecz, ze bylam osobiscie w sklepie i nigdzie nie bylo tych jezdzikow smoby, a reszta niestety tandeta jak dla mnie, wiec zamiast 130 zł wole dolozyc 50 i miec porzadny. Najchetniej kupilabym ten chicco bo jest niezawodny.... znajomej drugi synek juz go probuje zniszczyc, ale bez szans;)
ile dalas za ten rowerek?
? podbijam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-04 09:45 przez 19aga87.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trudny wybór materaca do łóżka