Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
szendercia
Gdyby mój synek był starszy to bym mu coś takiego wybrała :-D a najlepsze że to kosztuje też 180zł z przesyłką jak ten jeździk chicco...
A mi osobiście bardziej się podoba :-D

super:)))mi też sie bardzo podoba!!i gdybym miała wybierac to wolałabym taki niż chicco!!!Twój synek jest za mały na taki jeździk i nie bedzie go w pełni wykorzystywał dopóki sam nie zacznie na nim jeździc,wiem to bo mój tak miał!!kupcie mu cos innego,cos z czego bedzie teraz zadowolony,a z tym poczekajcie na nastepną gwiazdkę:))

No właśnie też tak myślę tylko teraz muszę przekonac do tego moją mamę bo ona chce mu kupić coś dużego chyba :-) a to takie jest :-) bo faktycznie jak to ma przez rok stać i miejsce zajmowac to bez sensu... tylko co teraz miałaby babcia kupić bo oczywiście musi być duże gabarytowo :-D

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

hmm nie mam pojęcia!!popatrz na allegro tam jest mnóstwo zabawek,może coś Ci wpadnie w oko:))

Ja bym chciała żeby było wszystko w jednym:)bujak,pchacz,jezdzik:)najlepiej odkupic:)ostatnio widziałam w reklamie tesco za 100 zł fajny był 4 w 1 ale brakło:(

Cytat
szendercia
No właśnie też tak myślę tylko teraz muszę przekonac do tego moją mamę bo ona chce mu kupić coś dużego chyba :-) a to takie jest :-) bo faktycznie jak to ma przez rok stać i miejsce zajmowac to bez sensu... tylko co teraz miałaby babcia kupić bo oczywiście musi być duże gabarytowo :-D
Wiesz co my dostaliśmy na roczek taki sześcian ze smyka na każdej ścianie robi się coś innego, wydaje dźwięki zwierzątek, ma sorter, małe drzwiczki z telefonem, mule do przekładanie i jeszcze inne bajery, jest spora gabarytowo, kosztowała 99 zł, na allegro też są różne takie sześciany i naprawdę polecam, mały już wtedy się nią bawił siedząc, chował coś do środka, naciskał przyciski i zwierzątka wydawały dźwięk, no i bawi się tym aż do dziś, a ma już rok i 7 miesięcy, więc bardzo polecam, bo naprawdę zabawka super, strarcza na długo i jest wielofunkcyjna, edukacyjna.

JA JUŻ KUPIŁAM JEZDZIK W TESCO 6 W 1 ZA 100 ZŁ.I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA:)

zweryfikowana
Posty: 318
Ostrzeżenia: 1/5

my kupilismy jezdzk w kauflandzie chicco za139zl ale moj synek nie mumie na nim jezdzic;-( jak go posadze na nim to on zchodzi a ma juz skonczony roczek

My mamy jeździk z Tesco. Kosztował coś około.40-50 zł. Natala0501 nie ma się co przejmować,mój synek też oswoił się z jeżdzikiem jak miał ok.1,3 miesiące. Wcześniej też schodził,nie chciał się nim bawić. A teraz szaleje po całym mieszkaniu :-)

Polecam CHICCO-AUTKO, JEźDZIK QUATRO 4w1 . Posiadam taki i jestem bardzo zadowolona ,samochodzik bardzo dlugo nam słuzył ,a z melodyjkami z jezdzika dziecko chodzi w rączce do dzis . Mały ma prawie 3 latka.Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-06 21:40 przez jolajastrzabek.

No właśnie jaki polecacie? mnie się spodobał chicco auto quatro, macie jakieś opinie?

na pewno odradzam pchacz chicco córeczka go dostała na roczek jedynei co ją ciekawiło to wrzucanie kulek do dziurki




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-07 23:43 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

ja mam chicco corkanauczyla sie z nim chodzic, teraz chodzi z nim moja podopieczna, którą sie opiekuje gdy jej rodzice pracuja, jestem zadowolona

joanna_1807 Dzięki, ale mnie chodzi o wielofunkcyjny pchacz. Czyli tam jeździk, coś grającego itd :)
kinkaa A jaki model?

my miałyśmy hipcia łakomczuszka FP i był super, polecam :)

zweryfikowana
Posty: 318
Ostrzeżenia: 1/5

ja mam z chicco lokomotywe i polecam bardzo trwala jest i solidna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KRZESEŁKA DO KARMIENIA-JAKIE POLECACIE?-Zbiorczy