Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szczepionki dla niemowlaka

17 lis 2016 - 18:40:49

Witam was drogie mamusie , mam pytanie odnosnie szczepione dla malenstwa , na jakie szczepienie zdecydowalyscie sie , czy refundowane czy skojarzone 6 w 1 . Dzisiaj byłam na szczepieniu mojej coreczki i troche zle wszystko zrozumialam albo zle wytłumaczyla mi pediatra... otóż mylalam ze szczepionka 6 w 1 to jedna jedyna szczepionka ktora jest obowiazkowa i liczy koszt u mnie w miescie 170 zł , ale gdy zaszczepilam nią dziecko ,Pani kazala mi sie umowic na nastepny termin szczepien z czym wiaze sie kolejne 170 jeszcze dwa razy... no ale trudno , juz chyba nic teraz na to nie poradze . Zastanwiam sie teraz tylko czy dobrze zrobilam , naczytalam sie roznych złych rzeczy na temat tych szczepionek i chodzi mi to wszystko po glowie i bardzo zaluje ze nie zaszczepilam dziecka tymi refundowanymi:(... Jak wy szczepilyscie swoje pociechy czy dobrze zniosły szczepienia skojarzone? Bardzo sie teraz boje o powikłania , i czy ktos wie czy mozna przejsc nastepny raz na szczepienia refundowane czy juz nie? Ponoc nie:( ale moze jednak...? Prosze pomozcie i napiszcie jak bylo u was . Przepraszam za chaotyczny wpis ale bardzo ie spiesze bo malutka marudzi ...

nikt?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-17 18:51 przez styl9191.

Szczepionki dla niemowlaka

17 lis 2016 - 20:28:45

ja szczepie moje dzieci podstawowymi szczepieniami bez żadnych dodatków i opłat, pierwsza córka ma obecnie 4 lata, wszystko ok. młodsza 6 miesięcy przed nami juz ostatnie szczepienie również wszystko w porządku, nawet po pierwszym szczepieniu nic jej nie było, była spokojna

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Szczepionki dla niemowlaka

17 lut 2017 - 13:47:33

My kompletnie nie szczepimy swojego dziecka i rozwija się wzorowo

Szczepionki dla niemowlaka

21 lut 2017 - 19:23:40

Zaszczepilam swoje dziecko 6 w 1 i miało odczyn poszczepienny.Nigdy więcej nie zdecydowalabym się na nie kolejny raz i zdecydowanie odradzam.Jeśli szczepic to tylko refundowanymi.Oczywiście że możesz powrócić.Nikt nie powinien Ci tego zabronić.

Szczepionki dla niemowlaka

09 kwi 2017 - 23:34:37

5w1, nie widziałam żadnych efektów ubocznych.

Szczepionki dla niemowlaka

25 paź 2017 - 21:04:56

Cześć wszystkim forumowiczom :)
Czy znacie może jakiegoś naprawdę wartego uwagi pediatrę działającego na terenie Katowic oraz miejscowości okolicznych? Ja się właśnie naprawdę bardzo poważnie zastanawiam nad wyborem kogoś sprawdzonego. Sytuacja nie jest jeszcze jakoś specjalnie pilna, ale warto mieć kogoś w tym temacie w zanadrzu...

Póki co poszperałam trochę w Internecie i w oko wpadła mi na przykład ta oferta http://pediatra.slask.pl/ Wydaje się być naprawdę bardzo interesująca i wartościowa. Szczególnie ważne dla mnie jest, żeby można było zamówić wizytę domową, ponieważ to może w wielu przypadkach uratować sytuację. Co ciekawe, wizytę domową można zamawiać na terenie takich miast jak Katowice, Chorzów, Mikołów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Sosnowiec, więc obszar działania jest dość spory :) Na korzyść przemawia też dwudziestopięcio letnia praca w zawodzie :) A Wy co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady odnośnie tej sytuacji. Jestem pewna, że mi się one przydadzą :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-28 11:28 przez elofon36.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Menu dla 9mies niemowlaka