Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kinowa akcja dla dzieci

01 cze 2016 - 23:21:09

Cześć mamuśki, słyszałyście o nowej akcji dla dzieci organizowanej przez kino? Obiło mi się o uszy, że jest jakaś super okazja. Dzieci dostają naklejki i nagrody za "obecność" w kinie. Wiecie może które kino to organizuje i jakie są "warunki"?

Kinowa akcja dla dzieci

06 cze 2016 - 21:37:28

Jedyne, co ja spotkałam jak byliśmy na dzień dziecka, to w cinema city. Program lojalnościowy na wakacje, za bajki dostajesz naklejki, a potem w barze kinowym słodycze i jakieś gadżety filmowe. Mojej córce to już same naklejki sprawiają frajdę, a przy okajzi ściąga, co dla dzieci w kinach w wakacje. A wiadomo nie ma szkoły, my wamy na 2 tygodnie tydzień będzie u babcie, ale poza tym trzeba coś w mieście dziackowi organizować, więc kino będzie grane na pewno.

Kinowa akcja dla dzieci

15 cze 2016 - 12:26:23

My się o tej akcji dowiedzieliśmy jak poszliśmy do kina na "Alicja po drugiej stronie lustra" , dostaliśmy tam paszport gdzie wklejasz naklejki, które dostajesz za obejrzaną bajkę i potem można to wymienić na jakieś niespodzianki :) w ten weekend wybieramy sie na "gdzie jest dori? "

Kinowa akcja dla dzieci

21 cze 2016 - 12:31:43

Ja też byłam właśnie na Alicji i dostałyśmy taki paszport... Dziecko zachwycone, jakieś dodatkowe mini-prezenty... Też myślałam czy iść na Dory, ale zobaczymy czy się uda... Jak będziesz to napisz czy warto :)

Kinowa akcja dla dzieci

21 cze 2016 - 13:35:29

A wiecie może do kiedy trwa ta akcja? Tylko w Dzień Dziecka można było dostać te książeczki, czy jeszcze je rozdają? Mamy na jutro zarezerwowane bilety na "Gdzie jest Dory" właśnie w Cinema City, mała uwielbia naklejki, więc bardzo by ją ucieszyła taka niespodzianka :)

Kinowa akcja dla dzieci

02 lip 2016 - 17:51:29

Słuchaj, można dostać i teraz- ostatni film w paszporcie jest 19 sierpnia, więc sądzę, że spokojnie do końca wakacji....
My byłyśmy wczoraj na Bardzo Fajnym Gigancie- film jest rewelacyjny, zabawny, wizualnie przepiękny. Mała sobie odebrała batonika, więc radość tym większa :)

Kinowa akcja dla dzieci

04 lip 2016 - 15:12:52

Dzięki dziewczyny! :) My już byłyśmy na Dori i też dostałyśmy paszport! :) Bardzo fajna bajka. "Dory będzie walczyła o miano najsławniejszej rybki na świecie z Nemo." <- taki komentarz dziecka. :)

Kinowa akcja dla dzieci

14 lis 2016 - 22:15:30

a czy coś wiecie o 6 grudnia "Mikołaj" hmm

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty dla dzieci