Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wózek dziecięcy

18 kwi 2016 - 09:34:47

Jestem na etapie wyboru wózka dla dziecka i zastanawiam się nad wózkiem firmy W Markus Matti.Wózek ten jest dostępny przez internet.Nie mam możliwości zobaczenia go na żywo, czy któraś z was może posiada ten wózek i może napisać mi czy jest zadowolona.Za wszystkie opinie będę wdzięczna.
Link do firmy:
http://markuswozki.pl/pl/3-w%C3%B3zki-dzieci%C4%99ce

Wózek dziecięcy

27 kwi 2016 - 20:24:54

Ja niestety nie miałam styczności z tym wózkiem ale mogę polecić Sport od Anexa.

Wózek dziecięcy

18 cze 2016 - 11:00:27

Nie kojarze tej firmy. My zdecydowalismy sie na wózek dobrej i znanej firmy, ktora cieszy sie dobrymi opiniami na roznych srronach. Jestesmy posiadaczami wozka quinny buzz, ktory jest poprostu swietny! ma wszystko to, co miec powinien :) regulowana raczke, skretne i zdejmowane kola, regulowany podnozek.. moge pisac i pisac, duzym plusem dla nas byla dozywotnia gwarancja, mysle, ze jezeli producent cos takiego wprowadza, to musi robic naprawde dobrej jakosci wozki :)

Wózek dziecięcy

27 cze 2016 - 14:57:07

Ja mogę polecić wózek anex sport. Dla mnie idealne rozwiązania, komfortowa gondolka i świetna amortyzacja. Wózek jest polskiej produkcji, co jak dla mnie też miało znaczenie przy wyborze.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Wózek dziecięcy

23 lip 2016 - 13:48:52

Jak dla mnie tylko mura od Maxi cosi, wózek kupiony raz jako głęboki służy do końca jako spacerówka i nie trzeba już nic kupować. Nadaje się na każdy teren, siedzisko można ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy, koła nie do przebicia, bo są piankowe. No i dożywotnia gwarancja producenta na wózek.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Wózek dziecięcy

10 lut 2017 - 21:37:14

Ja mogę polecić wózek Phil&Teds http://www.babyland.pl/pl/product/50638,phil-teds-vibe-3-wozek-spacerowy bardzo fajna lekka spacerówka. Młody lubi w niej jeździć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Impreza urodzinowa dziewczynki :)