Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam. Karmie moją córcię od 6 miesiąca mlekiem butelkowym 3,2 albo 2%. Bardzo jej smakuje podałam jej tylko raz żeby skosztowała i później nie chciała już Bebiko i cały czas pije tylko to. I mam pytanko o jakieś przepisy dla córki żeby jej to jakoś urozmiaicić. Dodam, że o 7:45 je kaszkę (manna, bobovita lub nestle) poźniej o 11:45 obiadek. 15:45 deserek i to jest albo serek, owoc, budyń czy kisielek. I na kolację kaszka tak jak rano. Między czasie wcina chrupki kukurydziane albo susozne jabłuszka które robię z cynamonem czy chlebek. wiem, że są mamy które krytykują jakie to dziecko mleko pije, więc nie oczekuję takich komentarzy. Chciałabym jakies przepisy na śniadanko, obiadek. Chodzi mi o urozmaicanie tych posiłków a moze dodać drugie sniadanko ? Pozdrawiam

Spróbować dać naleśniki albo parówki. Każde dziecko uwielbia naleśniki np z dżemem;)

parowki? oj niezdrowe to strasznie!

Spróbuj podać jakiś naturalny serek (ja lubię Bielucha) może na początku z przecierem z owoców - powinno posmakować.

Parówki może nie zdrowe ale w dzisiejszych czasach nie ma już nic zdrowego.

Wolę sama coś dać. W parówkach za dużo chemii.. Daję córci np jabluszko starte na tarce z jogurtem naturalnym ale to bardziej na podwieczorek.. Może jakis własny przepis ma jakaś mama na własną kaszkę ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mis z herbaty saga