Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki wózek dla dziecka ?

12 cze 2014 - 18:42:33

Hej, mam pytanie odnośnie wózka, co myślicie o naszym POLSKIM produkcie City Travel model 2014? Ma może któraś?




A może polecicie jakiś sprawdzony, zaznaczę że maluszek przyjdzie na świad pod koniec września.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-12 18:47 przez buzkowaa.

Jaki wózek dla dziecka ?

12 cze 2014 - 19:20:44

ja mam bardzo podobny Tako Captiva Turbo Dream, ogólnie jestem zadowolona, tylko jest dość ciężki (mieszkam na 2 pietrze ;( ) dobrze kryty więc maluszek napewno nie zmarznie :) ja rodziłam w lutym i z jazdą po śniegu też nie było problemu,spacerówka jest cudna strasznie mi sie podoba, to juz mój 2 wózek głeboki a 3 jako spacerówka więc mam trochę doświadczenia, super sie prowadzi naprawde polecam, a i kolor tez robi furore he :)



Jaki wózek dla dziecka ?

12 cze 2014 - 21:54:50

Ja miałam Tako Jumper X był rewelacyjny. Głęboki plus spacerówka plus nosidełko z adapterem. Bez problemu się prowadził nawet po dużym śniegu. Myślę że dla dziecka też wygodny był. Tylko jak pisała patunka mój Tako też był ciężki (3 piętro) ale sprawdził się pod wieloma względami.



Jaki wózek dla dziecka ?

12 cze 2014 - 22:51:02

ja mam Dada Paradiso Group model Carino New :)
i też polecam :)



Jaki wózek dla dziecka ?

20 cze 2014 - 22:10:47

ktoś jeszcze?

Jaki wózek dla dziecka ?

20 cze 2014 - 22:26:19

Ja mam Mutsy Transporter Przeżył dwójkę dzieci i sadze ze kolejna dwójke przezyje choc my jakos tak bardzo intensywnie nie uzywamy ale uwielniam go bo prowadzi sie go jedna ręką jest bardzo zwrotny.

Jaki wózek dla dziecka ?

21 cze 2014 - 02:14:33

http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-xadventure-city-i4328707982.html
polecam :)) firma mało znana ale WÓZEK super..nawet wersja dla bliźniąt prowadzi się 1 ręką i nie jest tak ciężki jak TAKO ..poza tym koła są tak amortyzowane że nie ma problemu z jazdą po każdym terenie:))
a z wyższej półki cenowej to BEZ ZASTANOWIENIA !!!
BABY JOGGER ELITE i drugi BABY JOGGER GT- to już MERCEDESY..moja 8latka mogła w nich się spokojnie przejechać:))))) ale kosztują SPORO:(((( oczywiście są w wersjach od noworodków (gondola,foteliki) itp.
REWELACYJNY SYSTEM SKŁADANIA 1 ręką w sekundę i można nieść jak walizeczkę:))))zdj.3...

a ten też wygląda nieźle:)))
http://allegro.pl/wozek-3-w-1-i4331197641.html ja głównie zwracam uwagę na koła żeby potem dziecko ,,choroby lokomocyjnej " nie dostało i nie poobijało na nierównościach zębów:)))))))))) i dobrej nocy-powodzenia w wyborze:)))





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-21 02:24 przez iv37.

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki wózek dla dziecka ?

22 cze 2014 - 11:09:47

Ja polecam markę Inglesina , uważam , że nie ma lepszej:P oto jeden z przykładów, ale są też inne wózeczki



Jaki wózek dla dziecka ?

22 cze 2014 - 22:00:42

Ja z kolei użytkowałam Jedo bartatina classic i byłam bardzo zadowolona z wersji głębokiej, wózeczek super lekko się prowadzi i lekko buja dzięki zawieszeniu na paskach; krawężniki, dziury, śnieg mu nie straszne, dodatkowy plus duża gondola (z regulowanym zagłówkiem przydatne gdy maluszek chce już coś widzieć a jeszcze nie siedzi sam) pomieści sporego malucha:) szczerze polecam, a to był nasz wózeczek


Jaki wózek dla dziecka ?

23 cze 2014 - 13:48:37

Zgadzam się i polecam Mutsy Urban Rider!!!
Już moje drugie dziecko go używa i jesteśmy zadowoleni super na tereny wiejskie bo jeśli ktoś mieszka na wysokim piętrze bez windy to jest dość ciężki.Ja wolałam kupić używaną firmowkę niż nowy bubel bo ten bubel po poł roku by się nadawał pewnie do wymiany koleżanka tak zrobiła i żałuje bo jej się rozklekotał kompletnie a wcale go dużo nie używała płaciłyśmy tyle samo 1600zł .

Jaki wózek dla dziecka ?

23 cze 2014 - 20:08:33

A ja miałam Irysa wózek retro z wiklinową gondolą! Maga wygodny, ale cenowo i wagowo niestety niekorzystny :(

Jaki wózek dla dziecka ?

23 cze 2014 - 23:15:22

Ja mam ten. Jest świetny!
zwrotny, jednym palcem mozna go prowadzić,
dobrze zabudowany,
calość z gondola waży tylko 9kg
świetnie sie prezentuje
POLECAM

http://wozki-dzieciece.pl/shop_item/1613/sevilla-camarelo-3w1-wozek-wielofunkcyjny.html

Jaki wózek dla dziecka ?

28 lip 2014 - 19:32:00

ja przez 2 lata użytkowałam wózek Primo marki Riko i jestem z niego bardzo zadowolona, żadnej awarii z nim nie miałam

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki wózek dla dziecka ?

18 gru 2014 - 16:39:08

Graco Evo jest bardzo fajny i leciutki przynajmniej. Pojemny kosz, siedzisko montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy a i oparcie rozkłąda się w spacerówce na płasko a to juz ogromny plus

Jaki wózek dla dziecka ?

17 sty 2015 - 12:15:24

my z mezem zdecydowalismy sie na model ecco mondo ktory jets bardzo funkcjonalny i komfortowy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kiedy matka bije dziecko! Reaguj i co dalej??