Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

07 lis 2014 - 11:55:00

mój tez ogląda minimini+, uwielbia stacyjkowo i tomka, czyli pociągi w każdym wydaniu ;)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

13 lis 2014 - 23:06:08

Ja się ciesze, że do ramówki programów dla dzieci wracają powoli bajki z moich dziecięcych lat. Mini mini puściło Pingwinka Pik-Poka, Plastusiowy pamiętnik i Przygody Kota Filemona. Słyszałam od synka, że leciał też Koziołek Matołek, ale jeszcze nie mialam okazji zobaczyć.

Bajki telewizyjne dla dzieci.

26 lis 2014 - 14:47:49

Maje dzieciaki też oglądają mini mini. Młodszy synek przepada za Stacyjkowem i Cliffordem - to ten duży czerwony pies. Córeczka jest starsza o niecałe dwa lata, ale nie jest zainteresowana tymi bajkami, przepada natomiast za konikami Pony :) Aby się połapać często zaglądam na miniminiplus.pl , tam sprawdzam sobie program :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-10 08:09 przez moderator.

Bajki telewizyjne dla dzieci.

13 lip 2015 - 10:26:37

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

18 sty 2016 - 13:47:55

Moja córeczka też przepada za mini mini :) zwłaszcza jak nie chce zasnąć to jej mówię, że rybka już śpi.

Oprócz tego preferuje i tak czytanie jej od 2 miesięcy uwielbia Przygody Fenak zwłaszcza Lato. Dlatego polecam te książeczki edukacyjne bo nie ma tam grama przemocy a uczą idea

aaa i jeszcze mają kolorowanki za darmo :) Fenek.pl



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-10 08:11 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

22 sty 2016 - 11:20:42

Moja córcia lubi bajkę Masza i Niedźwiedź :) Bardzo przyjemna i wesoła bajeczka i przypomina trochę bajki z naszych czasów love

Bajki telewizyjne dla dzieci.

22 sty 2016 - 11:32:22

"Masza i Niedźwiedz" też mój faworyt, "Psi patrol", "Klinika dla pluszaków", "Małe czarowniczki" dużo lepsza alternatywa dla My little pony które ostatnio przerażają treścią jak z horrorów.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

03 maj 2016 - 10:45:57

Ostatnio nie miałam czasu nawet na tv, ale dziś postanowilismy zobaczyć z młodą "Piękna i bestia" <moderacja, spam>, ale na TvPuls puszczają niemiecką produkcję, której sama nigdy nie oglądałam. Jesli ktoś jeszcze chciałby poobiednio z dzieckiem sie zrelaxować przed tv to fajna opcja.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-06 11:41 przez moderator.

Bajki telewizyjne dla dzieci.

07 cze 2016 - 10:18:03

Już od dłuższego czasu prawdziwym hitem w moim domu jest My Little Pony: Przyjaźń to Magia. Muszę przyznać, że serial naprawdę ma w sobie coś magicznego, zdarza się nam oglądać go całą rodziną i nie jest to bynajmniej przymus :)

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

14 cze 2016 - 20:35:00

U nas ostatnio hitem są "Obłędne zwierzak"i. Moje dziewczyny uwielbiają zwierzęta, więc jak tylko się zaczynają, to nie odchodzą od telewizora, ale w tym przypadku, to akurat popieram. Warto znać różne zwierzęta i wiedzieć jakie mają cechy charakterystyczne dla danego gatunku, sama zresztą często oglądam z dzieciakami, bo i dorosły może się sporo dowiedzieć oglądając. :) Bardzo wciągające jest jeszcze "Wszystko dla małych". Dużo się w niej dzieje ciekawych rzeczy. Ostatnio np. oglądaliśmy, jak Lindsay robi kanapkę z tuńczykiem, poprawiającą sprawność mózgu. Oczywiście dziewczyny od razu chciały kanapki robić. Zgadnijcie z czym? :)

Bajki telewizyjne dla dzieci.

17 cze 2016 - 20:42:30

mendziulek, a gdzie te "Obłędne zwierzaki" lecą? Mam chłopca na tym etapie, może by mu się spodobało, bo ostatnio ciągle zwierzęta i zwierzęta. Wcześniej była fascynacja strażakami. :D

Bajki telewizyjne dla dzieci.

06 lip 2016 - 15:55:07

Mój synek ma 7 lat i uwielbia kanał nickjr są tam edukacyjne bajki, gdzie dziecko uczy się kreatywnego myślenia, liczenia, jęz. angielskiego, zachowań społecznych.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

07 lip 2016 - 10:44:24

A w jakiej telewizji jest on dostępny? Nie widziałam go. A co do bajek, no to oczywiście Peppa!

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

13 lip 2016 - 21:45:30

Widzę, że Da Vinci Learning na topie? Mój tez już powoli ze standardowych dziecięcych bajek wyrasta i ogląda doroślejsze programy, zwierzaki oczywiście lubi, ale ostatnio to "Kulturalne podróże z panem Wydrą" wiodą u nas prym :)

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 5/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

04 sie 2016 - 23:17:56

Jeżeli chodzi o bajki według mnie nie wszystkie są odpowiednie dla dzieci jede bawią i uczą drugie pokazują przemoc i abstrakcyjne postacie o magicznych mocach. Poczytaj sobie też troszkę o bajkach dla dzieci w ich http://dzieciakowo.pl/bajki/ artykułach bo są bardzo ciekawe i pouczające :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co dla 7 latki na mikołaja?