Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KARUZELA - którą wybrać ??

09 maj 2014 - 11:42:11

Karuzela z której firmy Waszym zdaniem jest najlepsza do łóżeczka dla maluszka. Słyszałam, że firma TINY LOVE ma w swoim asortymencie fajne, ciekawe zabawki. Może któraś mama posiada jakieś zabawki z tej firmy i mogłaby polecić na forum. Pozdrawiam cieplutko przyszłe i obecne mamy :)))

KARUZELA - którą wybrać ??

09 maj 2014 - 13:15:48

Mój synek ma łuk "Leśni przyjaciele". Zabawka jest prześliczna,barwna i naprawdę wytrzymała:) W sklepie oglądałam też ich karuzele, są piękne:) My jednak dostaliśmy w prezencie Karuzelę z serii Rainforest Fisher Price'a i co do niej nie mam żadnych zastrzeżeń:) Dużym plusem jest to, że była delikatnie podświetlana i można było ją obsługiwać pilotem:)

KARUZELA - którą wybrać ??

11 maj 2014 - 14:08:37

Ja mam taką i polecam



KARUZELA - którą wybrać ??

11 maj 2014 - 15:54:01

Ja miałam dla synka karuzelę podróżną Tiny Love, głównie ze względu na to że mieliśmy łóżeczko turystyczne a ją da się wszędzie przyczepić. Byłam bardzo zadowolona bo karuzela w sumie dość mała, żywe kolory, niedroga, no i 30 min. muzyczki, którą mój synek uwielbiał, przez te 30 min. wpatrywał się w nią jak zahipnotyzowany :) Przy kolejnym dziecku pewno znowu taką kupię.


KARUZELA - którą wybrać ??

23 cze 2014 - 23:43:46

Ja mam tą.
Dobra firma:
pare melodyjek, projektór, daje niesamowite wrazenie po wlaczeniu noca

http://www.smerfland.pl/p-2107-karuzela-Fisher_Price-KARUZELA_-_MISIE_C0108.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wybuchy gniewu u dziecka