Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Mikołaj! Prezenty!

14 lis 2013 - 19:02:07

Kupujecie już prezenty dla bliskich? Ja jestem chrzestną i mam kupić prezenty dla rocznej dziewczynki, 5-letniej dziewczynki oraz dla 11-letniego chłopca. Macie jakieś pomysły? Może ktoś ma nowe zabawki, ubranka i chciałby się wymienić? A co dla faceta?
Macie jakieś pomysły



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 19:11 przez Kamanka.

Mikołaj! Prezenty!

14 lis 2013 - 19:48:37

my naszemu synkowi kupimy klocki lego,mysle ze jest to super zabawka dla dzieci w kazdym wieku,dla tych mlodszych sa sliczne zestawy lego duplo a dla tych starszych np lego technic

Mikołaj! Prezenty!

14 lis 2013 - 20:05:37

my dla 5-latki i 8-latki kupimy jeden prezent- wypasion, drewniany domek dla lalek plus dla każdej jakiś drobiazg żeby dostały też coś "osobiscie" :)

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Mikołaj! Prezenty!

14 lis 2013 - 20:21:59

A jakieś zabawki interaktywne? takie co się za szybko nie znudzą
A jakieś zabawki interaktywne? takie co się za szybko nie znudzą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 20:22 przez Kamanka.

Mikołaj! Prezenty!

17 lis 2013 - 14:07:37

To będzie dobry, dla kreatywnych prezent http://www.wzoryikolory.com/sklep/zr%C3%B3b-sobie-zwierzaczka/

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Mikołaj! Prezenty!

17 lis 2013 - 16:25:46

dla siostrzenicy męża (3lata) kupiliśmy kuchnię, chrześniakowi meża (8 lat) zestaw konstrukcyjny.



Mikołaj! Prezenty!

19 lis 2013 - 19:43:03

Fajne zabawki, ja muszę jakąś dla chłopca kupić. W sumie to mam już kilka prezentów, tylko mamie muszę coś wybrać, ale chyba na jakąś biżuterię z kuźni srebra się zdecyduję...

Mikołaj! Prezenty!

19 lis 2013 - 21:04:28

hej ja starszemu synkowi -6 lat kupuje furby ,klocki lego , dinozaura rexa z fisher,robo rybki, mlodszemu synkowi -1,5 roku zabawki uzywane tzn.garnuszek na klocuszek , krzeselko uczudelko , fontanne zyrafe ,

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Mikołaj! Prezenty!

19 lis 2013 - 22:48:15

Fajne,fajne

Mikołaj! Prezenty!

22 lis 2013 - 14:52:27

Proszę wspomóżcie tego chłopca ... serce pęka ...
wszystko opisane jest na stronie fundacji
http://www.siepomaga.pl/f/fundacja-siepomaga/c/941


... każda złotówka się liczy a czasu tak mało... Dołóżcie i swoja cegiełkę by uratować mu życie- już tak duzo przeszedł a przecież jest jeszcze tak malutki... Postawmy sie w sytuacji jego rodziców, którzy na wszystkie mozliwe sposoby próbuja zebrac ta astronomiczną kwotę a czas nagli.. Kazdy dzień to coraz mniejsze szanse a stawka jest tak wysoka!:(





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-23 13:18 przez anulkam1983.

Mikołaj! Prezenty!

22 lis 2013 - 16:05:33

Ja siostrzenicy kupiłam domek dla kucyków diamentowy sliczny , a dla naszego synka jeszcze nic nie wymysliła:)

Mikołaj! Prezenty!

22 lis 2013 - 16:43:34

Sama nie wiem co mam kupić córce, która w grudniu będzie miała pół roczku - myślałam nad szczeniaczkiem uczniaczkiem albo jego siostrzyczką.

A dla starszych dzieci to może dinozaura z piłeczkami, kuchnię, domek dla lalek

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Mikołaj! Prezenty!

22 lis 2013 - 21:01:41

Cytat
anulkam1983
Proszę wspomóżcie tego chłopca ... serce pęka ...
wszystko opisane jest na stronie fundacji
http://www.siepomaga.pl/f/fundacja-siepomaga/c/941


... każda złotówka się liczy a czasu tak mało... Mój starszy synek poprosił bym zamiast kupować mu w tym roku prezent na Mikołaja wpłaciła pieniazki na tego chłopczyka: "Może mamausiu to te nasze pieniażki uratuja mu życie..." Ale tak duzo jeszcze brakuje by Filipek cieszył sie z gwiazdki. Dołóżcie i swoja cegiełkę by uratować mu życie- już tak duzo przeszedł a przecież jest jeszcze tak malutki... Postawmy sie w sytuacji jego rodziców, którzy na wszystkie mozliwe sposoby próbuja zebrac ta astronomiczną kwotę a czas nagli.. Kazdy dzień to coraz mniejsze szanse a stawka jest tak wysoka!:(
Boże czasami aż trudno uwierzyć ze ludzie przeżywają takie dramaty podczas gdy my sobie tu plotkujemy o prezentach. Ja już zrobilam przelew

Mikołaj! Prezenty!

23 lis 2013 - 09:33:15

My naszej 5-letniej najprawdopodobniej kupimy domek dla lalek (taki duży, drewniany) i do tego jakieś drobiazgi. Natomiast na urodziny jeszcze nie wiemy, a też ma w grudniu, więc szukam inspiracji na drugi prezent ;)

Mikołaj! Prezenty!

23 lis 2013 - 11:07:46

ja swojej 3,5letniej coreczce kupuje na mikolaja automagiczna lodziarnir z playdoh(bardzo lubi bawic sie ta ciastolina)i barbie syrenke z ogonem ktory zmienia kolor na na boz narodzenie domek dla lalek z ksiezniczka mariposa...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pieniądze od obcych?