Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fotelik samochodowy 15-36kg opinie

18 wrz 2013 - 08:26:13

Witam Szafowiczki i proszę o pomoc.

Od jakiegoś czasu przeglądam różne foteliki dla przedziału wagowego 15-36kg.

Mój budżet nie jest nieograniczany, zatem poszukiwania zawężałam do kilku modeli.

I tu prośba: Czy któraś z Was użytkuje w samochodzie dla swojej pociechy, któryś z tych modeli, jak je oceniacie?


Maxi Cosi Rodi SPS
Britax Adventure
Cybex Solutions
Graco Logico LX


Z góry dziękuję!:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-18 10:32 przez emama.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Fotelik samochodowy 15-36kg opinie

18 wrz 2013 - 19:00:48

A ja bym ci poleciła chętnie Graco Nautilus fotelik regulowany rosnący wraz z dzieckiem, my go używamy od 9 miesiąca życia Michasia a jest do 36 kg czyli około 12 roku życia. Fajnie zrobiony, wygodny, ma nawet co rzadkio się zdarza uchwyty na kubek i oczywiście atesty, nawet w testach zderzeniowych faworyt



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-18 19:12 przez bingooo.

Fotelik samochodowy 15-36kg opinie

18 wrz 2013 - 19:06:30

Dziękuję za odpowiedź. Ja potrzebuję fotelika dla 4 latka, bo z poprzedniego już wyrósł, mieliśmy taki 0-18kg Britax 1st Class i chciałabym coś bezpiecznego, funkcjonalnego ale nie w wygórowanej cenie.

Fotelik samochodowy 15-36kg opinie

22 lis 2013 - 16:14:04

My Nautilusa uzywamy dla 5 latki i fotelik spokojnie się sprawdza, przeciez on ma przedział wiekowy aż do około 12 lat, no chyba że wczesniej dziecko osiągnie wage 36 kg no ale w cuda nie wierze:)

Fotelik samochodowy 15-36kg opinie

22 lis 2013 - 18:24:06

my mamy BRITAX EVOLVA ale od 9-36 tak ze starczy na długo i jestem bardzo z niego zadowolona :)

Fotelik samochodowy 15-36kg opinie

22 lis 2013 - 18:28:31

Już zakupiliśmy Britaxa Kid PLus. Dziękuję za rady:)Pozdrawiam

Fotelik samochodowy 15-36kg opinie

22 lis 2013 - 18:40:47

nie wiem jaką kasą dysponujesz ale ja użytkuje dwóch
1 Recaro Milano oceniam go za tapicerke 5+ mam w kolorze czarnym jest świetna do czyszczenia i zarazem latem ja i zimą się sprawdza koszt nowego to od 409 zł na allegro jedyny minus w tym foteliku jest taki ze jak dziecko zasypia to głowa mu wisi ale to jest "normalne" w fotelikach 15-36 kg dlatego ja go używam w moim aucie gdzie przejeżdzam krotkie odcinki drogi

2. Jane monte carlo Rto fotelik z iso fixem model 2012 oceniam na bardzo dobry + dzieki iso mogę go delikatnie pochylić razem z fotelem na plus przemawia za nim to że ma boczną regulację zagłówka jak i boków fotelika moja córka uwielbia w nim jeździć

Oba mozesz poszukać jako używane bo zdarza się tak jak u mnie że mój ojciec przestał wozić w nim córkę i go sprzedawałam bo trzeci mi już nie był potrzebny a uzywal go moze z 15 razy

Fotelik samochodowy 15-36kg opinie

22 lis 2013 - 20:11:55

Kupiliśmy niedawno fotelik Cybex Pallas, z tym, że od 9-36kg, taki jak na poniższym zdjęciu. Jestem z niego niesamowicie zadowolona. Polecam foteliki z tej firmy.


niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Fotelik samochodowy 15-36kg opinie

28 lis 2013 - 21:28:49

Cytat
joanna_1807
nie wiem jaką kasą dysponujesz ale ja użytkuje dwóch
1 Recaro Milano oceniam go za tapicerke 5+ mam w kolorze czarnym jest świetna do czyszczenia i zarazem latem ja i zimą się sprawdza koszt nowego to od 409 zł na allegro jedyny minus w tym foteliku jest taki ze jak dziecko zasypia to głowa mu wisi ale to jest "normalne" w fotelikach 15-36 kg dlatego ja go używam w moim aucie gdzie przejeżdzam krotkie odcinki drogi

2. Jane monte carlo Rto fotelik z iso fixem model 2012 oceniam na bardzo dobry + dzieki iso mogę go delikatnie pochylić razem z fotelem na plus przemawia za nim to że ma boczną regulację zagłówka jak i boków fotelika moja córka uwielbia w nim jeździć

Oba mozesz poszukać jako używane bo zdarza się tak jak u mnie że mój ojciec przestał wozić w nim córkę i go sprzedawałam bo trzeci mi już nie był potrzebny a uzywal go moze z 15 razy

Nasz Nautilus Graco też ma regulowany zagłówek bo inaczej nie byłby uniwersalny 9=36kg.Do tego wzmocnienia boczne.
A na używane foteliki radze uważać, wiem żę każdy kto kase wyda na dobrej jakości fotelik chciałby go też sprzedac jak najkorzystniej ale pamiętajmy o bezpieczeństwie kochane mamusie

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 3/5

Fotelik samochodowy 15-36kg opinie

25 lip 2023 - 11:47:02

Lepszą opcją jest https://smartkidbelt.com/pl/ :) powyżej 15kg można już spokojnie z niego skorzystac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak sprawdzic nianie?