Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla dziewczynki :)

17 wrz 2013 - 15:18:30

Zbliżają się 4 urodziny mojej chrześniaczki i nie mam pojęcia co mam jej kupić. Może macie jakieś pomysły z własnego doświadczenia? Jeśli źle umieściłam wątek, proszę o przeniesienie :)
Nikt nie pomoże??
.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-17 15:40 przez Nela33.

Prezent dla dziewczynki :)

17 wrz 2013 - 17:01:27

Musisz się dowiedzieć czym ta dziewczynka się bawi, jaka bajka jest jej ulubioną....Każde dziecko jest inne. Jedne dziewczynki lubią lalki inne pieski, kotki itd. Moja 3 letnia córka bawi się tylko ciuchciami z serii TOMEK I PRZYJACIELE. Lalki jej nie interesują. Tak więc nas nie pytaj tylko mamy dziewczynki czym córcia się bawi. Bo kupisz lalę a okaże się że ona lubi np pieski:) Moja 3 letnia byłaby zadowolona z puzzli, lego duplo Wszystkiego związanego z DORĄ.

Prezent dla dziewczynki :)

17 wrz 2013 - 17:14:07

zgadzam sie z przedmówczynią:) moja kuzynka (4 latka) uwielbia MY LITTE PONY oraz psy, z psami to mogłaby mieś wszytsko :) zalezy czym sie dziecko interesuje:)

Prezent dla dziewczynki :)

17 wrz 2013 - 17:30:50

Moja będzie miała 4 latka i kocha koniki Pony :) Chciała dostać lalkę Barbie, syrenkę co zmienia kolor pod wodą i taką dostała. Bawi się teraz lalkami i domkiem. A na Mikołaja chce dostać duży wózek dla lali, głęboki ponieważ ma tylko spacerówkę.

Prezent dla dziewczynki :)

17 wrz 2013 - 17:31:28

Cytat
blankapianka
Musisz się dowiedzieć czym ta dziewczynka się bawi, jaka bajka jest jej ulubioną....Każde dziecko jest inne. Jedne dziewczynki lubią lalki inne pieski, kotki itd. Moja 3 letnia córka bawi się tylko ciuchciami z serii TOMEK I PRZYJACIELE. Lalki jej nie interesują. Tak więc nas nie pytaj tylko mamy dziewczynki czym córcia się bawi. Bo kupisz lalę a okaże się że ona lubi np pieski:) Moja 3 letnia byłaby zadowolona z puzzli, lego duplo Wszystkiego związanego z DORĄ.


Dziewczynka uwielbia koty. Ale przecież kota jej nie dam, bo mają już trzy.

Prezent dla dziewczynki :)

17 wrz 2013 - 17:52:30

To może jakiegoś fajnego kota pluszaka,książeczkę o kotach

Prezent dla dziewczynki :)

17 wrz 2013 - 18:47:15

Sa teraz fajne ksiazki dobre na dobranoc dla dzieci "zaopiekuj sie mna" - zobacz w googlach. Ucza dziecka wrazliwosci, zwierzaki wpadaja w tarapaty ;). Koszt jednej 14 zl i do tego jakis drobiazg, zalezy jaki masz budzet ;)

Prezent dla dziewczynki :)

20 wrz 2013 - 11:49:02

Cześć. Pomyśl o jakimś prezencie który posłuży dla jej rozwoju i przy okazji da jej kupę zabawy. Swojemu dziecku kupiłam http://bambinoluk.pl/ to i małą jest zachwycona. Mam nadzieję że przy okazji sporo się uczy.

Prezent dla dziewczynki :)

24 paź 2013 - 13:33:09

Dziewczynce w tym wieku warto kupić jakąś fajną lalkę z serii Disney'a albo Barbie, zawsze się sprawdzają ;) Przejrzyj sobie listdomikolaja.pl, tam znajdziesz duży wybór lalek i akcesoriów do nich, coś powinno Ci wpaść w oko;)

Prezent dla dziewczynki :)

26 paź 2013 - 21:27:20

To jest rowerek dla półtorarocznego dziecka, i to nie tylko jeśli chodzi o funkcje, lecz także pod względem rozmiaru ;)
Myślę, że autorka już kupiła, pytała 1.5 miesiąca temu... Temat jest chyba do zamknięcia, skoro służy tylko do wklejania spamu...

Prezent dla dziewczynki :)

27 paź 2013 - 09:20:14

jak rowerek dla 4 latki to raczej biegowy,a nie dla roczniaków!!
moja 3 latka nie ma konkretnie 1 upodobania więc ciężko coś powiedzieć.
Chce furby,ale to jest za drobie jak na takie male dziecko bo to trzeba sie tym opiekować,lubi oglądać boba więc jakaś maskotka mogłaby być.Zapytaj się mamy co mała lubi ja tez zawsze rezerwuje sobie jakiś pomysł na prezent dla chrześniaków,bo tak jest łatwiej.

Prezent dla dziewczynki :)

21 lis 2013 - 23:29:48

Może fajnym prezentem byłby LIST OD ŚW. MIKOŁAJA napisany indywidualnie dla konkretnego dziecka. Możliwości jest wiele, może to być np. List od wymyślonego przyjaciela. Z tego co wiem sprawia wiele radości :) a do tego jest tani. Polecam :) (mogę podać stronę, którą polecam, ale nie na forum).

Prezent dla dziewczynki :)

03 sty 2014 - 13:51:27

Poszukaj czegoś tutaj kapryss. Może jaką "kuchnię" albo pojazd na akumulator?

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla dziewczynki :)

12 lut 2014 - 15:59:33

dla dziewczynki to ja bym kupiła jakąś bajeczke, kocyk albo przytulankę :) zobacz sobie zresztą tu http://www.pomocnicymamy.pl/StronaGlowna-2.html może znajdziesz coś fajnego :)

Prezent dla dziewczynki :)

12 lut 2014 - 19:42:54

Ja ostatnio mojej 4 letniej chrześniaczce kupiłam lalkę monster high sama sobie taka zażyczyła

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fotelik samochodowy 15-36kg opinie