Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Sklep internetowy

12 minut temu

tabernakula sklep

35 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

FURBY POMOCY!

30 maj 2013 - 20:13:27

Dziewczyny mam do Was ogromną prośbę kupiłam córce Furbego i wiem że można pobrać jakąś aplikację i będzie on miał więcej możliwości.W związku z tym że jestem kompletnie "nietechniczna:)"nie wiem jak się za to zabrać.znalazłam stronę mogę zainstalować na kompie tą aplikację i co dalej jak to się połączy z zabawką .może ktoś ma taką zabaweczkę i coś poradzi.będę wdzięczna za wszystkie wskazówki

FURBY POMOCY!

30 maj 2013 - 20:25:19

Nie mam pojęcia, ale jak byłam mała, to zawsze chciałam mieć taką zabawkę, więc podbijam ;pp

FURBY POMOCY!

30 maj 2013 - 20:56:20

próbowałam szukać coś na necie ale tylko są wzmianki ze można coś pobrać i tyle

FURBY POMOCY!

03 cze 2013 - 11:37:06

Strona poświęcona tej zabawce www.furby.pl
A tu o aplikacji www.furby.pl/aplikacja



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-03 11:37 przez justif79.

FURBY POMOCY!

03 cze 2013 - 14:13:04

to jest aplikacja na telefon lub na tableta nie na komputer . Jesli posiadasz tele z system android wejdz w sklep play i wpisz w wyszukiwarce furby sciagni i zainstaluj

FURBY POMOCY!

06 cze 2013 - 00:57:27

Z tą aplikacją zabawa jest jeszcze lepsza. Można go karmić, włączać muzykę, no i co najważniejsze poznaje coraz więcej słów w języku polskim.

FURBY POMOCY!

06 cze 2013 - 08:24:33

Cytat
agnieszkajuleczka
próbowałam szukać coś na necie ale tylko są wzmianki ze można coś pobrać i tyle
ile taki kosztuje,tez chce kupic

FURBY POMOCY!

25 cze 2013 - 22:56:56

Aplikacja do Furby'ego dostępna jest dla telefonów z androidem i dla iPhone. Jest bezpłatna i można pobrać ją ze App Store (dla iPhone) lub Sklep Play (dla telefonów z androidem).

FURBY POMOCY!

26 cze 2013 - 00:04:55

tylko na telefon sciagniesz taka aplikacje, dobrze, ze mi przypomnialas, mojej corce tez kupilam furby i zapomnialam zupelnie zeby sciagnac na telefon aplikacje, zaraz to zrobie, dzieki ;)

FURBY POMOCY!

27 cze 2013 - 16:05:17

Z tą aplikacją zabawa Furbim jest ciekawsza. Moje dzieci najbardziej lubią usypiać Furbiego owieczkami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kochane pomóżcie :)