Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JEŚLI ZNACIE COŚ W TYM STYLU TO PROSZĘ PODAJCIE GDYZ SZUKAM COŚ CIEKAWEGO LUB ŚMIESZNEGO :))

Witajcie nazywam się Filipek! Moi rodzice Anita i Mariusz ujrzeli mnie po raz pierwszy 27.07.2012 wtedy to o godz 23.15 szpitalna ciszę przerwał mój donośny krzyk.Potem mnie zważyli -3900g. i zmierzyli-57cm, a lekarze dali mi 10pkt apgar :))
Jak chcecie usłyszec mój głos to zapraszam do szpitala lub domku :)


Dumni i szczęśliwi zawiadamiamy że w dniu 27.07.2012 o godz.23.15 przyszedł na świat nasz wyczekiwany synek Filipek,dając nam 3900gszczęścia i 57cm wielkości ,mały jest przecudny dostał 10pkt.apgar.


Witajcie jestem Filipek w dniu 27.07.2012 o godz 23.15 wydostałem się z brzuszka mamusi gdzie zdążyłem urosnąć 57cm i ważę 3900g. Zrobiłem b.dobre wrażenie na wszystkich i dostałem 10pkt.apgar ;)
pozdrawiam


Witajcie chciałem sie przedstawić jestem Filipek,po 9 wyczekiwanych mies.świat usłyszał mnie 27.07.2012 o godz 23.15 i przywitał z wagą 3900g. i 57cm wielkości, a lekarze dali mi 10pkt apgar :))



Nie znam takich gotowych formułek:)
Jak urodziła się Nasza córcia,to mąż wysłał wszystkim bliskim mms-a,podpisując imieniem i godziną w której urodziła się mała :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-23 08:52 przez Hooney_M.

Z tych podanych to chyba najlepsze 1 ;)
Jak w listopadzie mojemu bratu urodziła się córka to wysłał nam smsa i napisał tylko "Pola, 57cm, 3,250kg, 10 pkt"- krótko,zwięźle i na temat :P A potem wysłał mmsem jej pierwsze zdjęcie-ale się wtedy napłakałam ;)

Przyszła na świat 27.07.2012r. o godz 23.15 dając nam 57 cm szczęścia i 3650 gram radości. Dumni rodzice ANITA i MARIUSZ

Nie lubię takich smsów 'w imieniu Filipka'. Trochę to infantylne. Pomysł z mms'em jest fajny. A poza tym standardowo, dnia takiego i takiego, o godzinie X urodził się nasz syn Filip, ważył, mierzył i tyle.

Dla mnie beznadziejne.. nie lepiej krótko zwięźle i na temat, a nie wypowiadać się w imieniu noworodka :S

Cytat
Bummi
Dla mnie beznadziejne.. nie lepiej krótko zwięźle i na temat, a nie wypowiadać się w imieniu noworodka :S

No to wypowiadanie się w imieniu dziecka jest koszmarne,jak ja czegoś takiego nie lubię:)

Cytat
slodziutka22
Przyszła na świat 27.07.2012r. o godz 23.15 dając nam 57 cm szczęścia i 3650 gram radości. Dumni rodzice ANITA i MARIUSZ


takie najlepsze !

się porobiło ....

Zgadzam się, pisanie w imieniu dziecka jest jak dla mnie strasznie żenujące. Także jak już to drugie bym wybrała. Krótko i na temat :)

troche głupie ;/ wolalabym poinformowac osobicie a nie sms, a do najblizszej rodziny (rodziców, rodzenstwa) zadzwonic a nie takie cos :|

poza tym takie pisanie w imieniu dziecka no coz... załóżie mu od razu profil na fejsie i nk ...jesli jeszcze nie ma



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-23 11:01 przez kasiaaaaaaaa.

Cytat
Hooney_M
No to wypowiadanie się w imieniu dziecka jest koszmarne,jak ja czegoś takiego nie lubię:)

pisanie w imieniu noworodka mi osobiście nie odpowiada...

Fajny jest ten:

"Dumni i szczęśliwi zawiadamiamy że w dniu 27.07.2012 o godz.23.15 przyszedł na świat nasz wyczekiwany synek Filipek,dając nam 3900gszczęścia i 57cm wielkości ,mały jest przecudny dostał 10pkt.apgar"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chrzest dziewczynki - co na prezent?