Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11

Cytat
klaa21
oxygenium- jak dla mnie rewelacja!!
Kupowałam u tej Pani kiedys ubranka:)

Ta Pani ma ciuszki z jednej zagranicznej strony na ktorej kupuje się hurtowo za grosze a sprzedaje za kupe pieniedzy, wszystko chinskie :)

i to ;)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-26 12:15 przez eligia2007.

]mam kilka zdjęć ostatnio zrobiłam takie




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-26 12:42 przez renia7.

i jeszcze to



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-04 17:24 przez moxito.

Strasznie mi się ten wątek podoba, mam nadzieję, że nie "umarł" :)
Osobiście nie zgadzam się z tym, że nie ma jak stroić maleńkiego dziecka, które jeszcze nie siedzi, teraz jest mnóstwo pięknych i wygodnych ubranek, moja córcia jest "strojona" od pierwszego dnia życia, a właśnie teraz powoli zacznie się problem, bo niedługo będzie raczkować, więc sukienki jej już nie założę ;p Obecnie ma niecałe 6 miesięcy, ale bardzo szybko się rozwija, już siedzi sama, jeszcze nie do końca stabilnie ale to kwestia dni :) Narazie wklejam stylizację wigilijną (miała niecałe 4 miesiące), a jeśli wątek nie umarł to będę dodawać również wiele innych stylizacji :)



I♥koszule


zimowo :)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-20 08:32 przez Motylek09.

odswiezam wątek;) moze macie jakies ciekawe propozycje na nadchodzącą jesień i zimę dla dziewczynki? jestem mama prawie dwuletniej dziewczynki. i za miesiąc urodze drugie dziecko i w związku z tym nie jestem juz na siłach, zeby biegac po sklepach;/
bylam dzisiaj w galerii ale niestety tylko chwile bo zaczął mi twardnieć brzuch no i mąż sie spieszył. i tylko zerknęłam na najnowsze kolekcje w reserved i h&m. gdybym miała czas to kupiłabym córce kilka rzeczy ale neistety..;/
i dlatego pisze tutaj. moze macie jakies fajne stylizacje albo jakiegos fajnego sprzedającego na allegro? bo ja szukam i szukam i nic nie moge znaleźć. chciałabym dla córki na zime jakąś fajną bluze, kardigan, koszule, getry i sukieneczke na święta.
tak więc dodawajcie jakies nowe zdjęcia... ;)
chętnie pooglądam.. zresztą chyba nie tylko ja;)

Cytat
pearlania
Odświeżam wątek razem z moim synkiem:

na wiosnę:
[attachment 705417 IMG_5917.JPG]

na jesień wiosną:
[attachment 705418 IMG_6190.JPG]

jest taki słodziaczek!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Banany