Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca a dziecko...

09 lis 2011 - 08:24:27

Witam od jakiegoś czasu mam problem z córką.Od miesiąca zaczęłam prace. Zaznaczam że od ponad 3 lat siedziałem z nią w domu. Od czasu gdy pracuje córka jest dla mnie nie miła, bije mnie, ciągle się gniewa, woli wszystko robić z tatą(prędzej było na odwrót). Wiem że może ona jest zła że mnie nie ma w domu, a prędzej gdy wróciła z przedszkola byłam...Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, tłumaczę jej że muszę chodzić do pracy żebyśmy mieli pieniążki itp...Najgorzej jak mam popołudniówki to córka rano w przedszkolu a jak wróci to ja w pracy że praktycznie nie widzimy się, tylko rano przed przedszkolem. Córka się przyzwyczaiła że ma mnie zawsze a teraz taka zmiana. Mam nadzieje że z czasem się do tego przyzwyczai. Co teraz mi radzicie? Jak z nią postępować?

Praca a dziecko...

09 lis 2011 - 09:17:25

ja nie pomoge ale podbijam.Tez mnie interesuje ten temat poniewaz moge sie spodziewac takiego zachowania mojego dziecka.Synek ma 2,5 roczku,do tej pory byl Zawsze przy mnie,dzis idziemy na godzinke do przedszkola i juz wiem ze beda placze,niebawem chce aby zostawal caly dzien,bedzie ciezko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

weekend Zakopane! błagam pomocy!!!!