Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Internetowa rozrywka dla dzieci

08 lis 2011 - 12:18:22

Cześć :)

Dla wszystkich mam, których dzieci ciągle szukają nowych rozrywek, mamy dobrą wiadomość :) Istnieje bezpieczny portal z grami, kolorowankami i bajkami dla najmłodszych: www.ciufcia.pl.


Ciufcia.pl przeszła odświeżenie, jednak została ta sama i nadal jest świetna! :) Jest największym w Polsce serwisem internetowym z grami i zabawami dla rodziców i dzieci w wieku 2-6 lat. Ciufcia wspiera rozwój dzieci i ich relacje z rodzicami, nad czym czuwa zespół psychologów i pedagogów dziecięcych.

Co nowego w Ciufci? Jakie nowe funkcjonalności przygotowali twórcy portalu? Czym mają nadzieję zaskoczyć swoich Użytkowników?
Po pierwsze, nowa Ciufcia to zupełnie nowa, odświeżona grafika strony głównej oraz tematycznych wagonów. Na serwisie pojawili się bohaterowie: Księżniczka, Kowboj, Maszynista, Policjant, Rycerz, Słoniątko i Pirat które staną się ulubieńcami dzieci.
Po drugie, zupełnie nowe, odjechane gry 3D oraz takie, w którym za pomocą mikrofonu i kamery można czynić cuda!
Po trzecie spójny wygląd ikonek, kłodek, okienek oraz funkcjonalności dotyczące płatności, co z pewnością ułatwi poruszanie się po serwisie. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość rejestracji i logowania z dowolnego miejsca na serwisie oraz możliwość połączenia konta z kontem na Facebooku.


Specjalnie dla Użytkowników, zostało również przygotowane narzędzie do kontaktu z działem obsługi oraz miejsce do zgłaszania swoich pomysłów :)
Na start serwisu ogłoszony został również konkurs plastyczny. Konkurs polega na narysowaniu 4 wagonu Ciufci. Autorzy zwycięskich prac wygrają zestawy książeczek „Gryzmoły”, „Bazgrołki do kieszonki” oraz miesięczne kody dostępu do całości strony Ciufcia.pl


Zachęcamy mamy do obejrzenia serwisu i zabawy razem z dziećmi :) Jestem również ciekawa Waszych opinii o takim serwisie :)



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-08 12:26 przez Magda.

Internetowa rozrywka dla dzieci

08 lis 2011 - 12:33:07

Mój synek, już od ponad roku sporadycznie odwiedza "Ciufcie", mi osobiście ten portal bardzo się podoba. Dzięki dużej różnorodności gier, każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie. Szkoda tylko, że niektóre działy są blokowane i trzeba za dostęp płacić- kiedyś tego nie było i po zalogowaniu wszystko było dostępne, mimo to warto czasem zapłacić, bo te gry są "mądre": rozwijają spostrzegawczość i uczą :) Ogólnie: POLECAM

Internetowa rozrywka dla dzieci

09 lis 2011 - 13:32:30

Pierwsze słysze o tej stronie.Wyglada na naprawde fajna i ciekawa.Bede musiała pokazac ja dla synka:)

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

22 lis 2011 - 03:07:54

też pierwsze słyszę ale na pewno skorzystam bo moja mała niestety uwielbia gry i za dużo siedzi w internecie

Internetowa rozrywka dla dzieci

22 lis 2011 - 09:51:38

to będzie siedziała jeszcze więcej :) bo serwis fajny ...

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

22 lis 2011 - 10:54:08

A ja uważam ze najlepszą rozrywką dla dzieci jest plac zabaw albo zabawa w domu prawdziwymi zabawkami a nie komputer heh.

Internetowa rozrywka dla dzieci

22 lis 2011 - 10:59:31

syreczka też tak uważam ale niektóre mamy nie mają czasu na zabawę z dziećmi i pomysłu więc najłatwiej włączyć TV i rozpowiadać po rodzinie i znajomych jakie to nasze dziecko grzeczne i samo się bawi ;)
Znam takie przypadki ze swojego otoczenia.

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

22 lis 2011 - 12:57:53

Cytat
ewciao
syreczka też tak uważam ale niektóre mamy nie mają czasu na zabawę z dziećmi i pomysłu więc najłatwiej włączyć TV i rozpowiadać po rodzinie i znajomych jakie to nasze dziecko grzeczne i samo się bawi ;)
Znam takie przypadki ze swojego otoczenia.
Ja też znam . szkoda mi takich dzieci:(

Internetowa rozrywka dla dzieci

22 lis 2011 - 14:08:24

Portal wygląda na dość interesujący. Co do wcześniejszych postów chyba wszystko zależy od tego ile dziecko spędza czasu przed telewizorem i internetem. Moja prawie 4 latka np w domu nie ma dostępu do komputera i internetu z prostej przyczyny że ma w przedszkolu godzinę dziennie z komputerem więc uważam że to wystarczy, umie się posługiwać ale nie spędza większości dnia przed monitorem ani przed telewizorem :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Internetowa rozrywka dla dzieci

10 gru 2011 - 21:53:49

http://www.buliba.pl/ a znacie tą stronkę, właśnie ją znalazłam i wygląda na super. Nawet coś dla mniejszego dzieciaczka można znaleźć, bo są piosenki które można śpiewać z misiem

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Internetowa rozrywka dla dzieci

11 gru 2011 - 01:45:56

Cytat
ewciao
syreczka też tak uważam ale niektóre mamy nie mają czasu na zabawę z dziećmi i pomysłu więc najłatwiej włączyć TV i rozpowiadać po rodzinie i znajomych jakie to nasze dziecko grzeczne i samo się bawi ;)
Znam takie przypadki ze swojego otoczenia.


no cóż 20 lat temu leniwe matki wtryniały dziecko do chodzików i też były zadowolone ile to nie mają czasu dla siebie, a dziecko jak cudownie samo się bawi. Teraz jest Internet, TV, itp. Ale tez nie można wszystkich wrzucać do jednego wora bo jest coś takiego jak zdrowy rozsądek. Jeśli dziecko będzie korzystało z tego z umiarem to nie ucierpi, a matka nie będzie uważana za leniwą :)

Internetowa rozrywka dla dzieci

17 gru 2011 - 21:20:18

a ja polecam zabawy w domu nie przed komputerem na http://zabawy-dla-dzieci.blogspot.com ciekawe inspiracje.

Internetowa rozrywka dla dzieci

13 cze 2012 - 16:10:58

Cytat
Eiger
a ja polecam zabawy w domu nie przed komputerem na http://zabawy-dla-dzieci.blogspot.com ciekawe inspiracje.

to i ja dorzucę swoje trzy grosze - strefa dziecka - http://n.pl/moje-n/strefa-dziecka Działa od 1 czerwca tego roku. Kolorowanki, układanki itd.

Internetowa rozrywka dla dzieci

19 cze 2012 - 14:09:41

a ja polecam www.lulek.tv fajna zabawa i gry typowo edukacyjne, a to co jest rewelacyjne to zegar. Ustawiam na 30 min i potem koniec. Dzięki temu nie ślęczy moja mała godzinami przed komputerem, tylko wie, że ma 30 min. a potem zegar mówi, że koniec zabawy - rewelacja. Unikam zbędnych dyskusji z dzieckiem, tylko ma od razu powiedziane, że tyle i tyle może grać i zegar jej powie, kiedy koniec :)

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 5/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

04 lip 2012 - 21:13:24

Zgadzam się, serwisy edukacyjne to świetne wyjście :) Moje dzieci uwielbiają tę stronę. W zasadzie codziennie spędzają na niej trochę czasu. Świetna alternatywa na deszczowe dni lub po prostu nudne wieczory :) Zresztą zerknijcie sami: http://kidoptikum.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-05 17:47 przez Arowana14.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca a dziecko...