Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 7 8 9 -->

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:38:00

moze to ząbkowanie, a moze to skok rozwojowy.

zauwazylam,ze nikt nie pomyslal o skoku a to jest dosc czeste u dzieci.

jesli byloby zapalenie uszka to mysle,ze dziecko by ciagnelo za uszko się.

czy wizyta u pediatry? no myslę,ze mozna podjesc aczkolwiek nie rozumiem dlaczego inne dziewczyny takie rzeczy piszą.

Sama jestem matką wiec rozumiem cię, jesli masz jakikolwiek problem to pisz na forum dzieciecym a nie tu, tu pełno dzieciakow



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 15:40 przez stokrotka170.

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:38:41

ja bym chyba do razu leciała do lekarza a nie czekała tyle czasu ;/

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:40:09

parwdopodbnie ma zatrucie pokarmowe/uczulenie zobacz jaką robi kupke jak ciemną az czarną, lub pienistą zgłoś się szybko do lekarza!

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:40:28

kup żel na ząbki ;) moja mała miała tak tydzien (6mc) ale już minęło właśnie po żelu smaruje 2 razy dziennie

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:40:46

Cytat
gosska333
co za pokolenie, moja pierwsza myśl byłaby "iśc do lekarza" a tu proszę " zapytam na szafie"



Żal.

znowu się zaczyna :> nalot mądrych inaczej :>

niezweryfikowana
Posty: 493
Ostrzeżenia: 2/5

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:40:53

Autorko wątku, dopisz w pierwszym poście, że BYŁAŚ U LEKARZA, bo mnie szlag trafi, jak przeczytam jeszcze z jeden post na ten temat -.-

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:42:06

Cytat
Zozool
Autorko wątku, dopisz w pierwszym poście, że BYŁAŚ U LEKARZA, bo mnie szlag trafi, jak przeczytam jeszcze z jeden post na ten temat -.-

mam to samo xD

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:42:11

Cytat
AgadaCzarna
Cytat
gosska333
co za pokolenie, moja pierwsza myśl byłaby "iśc do lekarza" a tu proszę " zapytam na szafie"



Żal.

znowu się zaczyna :> nalot mądrych inaczej :>

:))))

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:42:48

koniecznie idz do lekarza, może problemy z brzuszkiem albo gardło, tyle że temu towarzyszy zazwyczaj gorączka, na zęby nie płakałoby tak czesto tylko było rozdrażnione. http://forum.szafa.pl/16/4045195/letnie-wyprzedaze-.html

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:43:53

mam 5 miesieczna coreczke ktora tez ostatnio bardzo marudzi, ale wychodza jej 2 ząbki...

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:45:09

-ząbkowanie
-kolka
-zaparcia
-zła dieta
:) do lekarza a nie na fora kobito:)))

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:46:27

Cytat
alenka85
Cytat
gerda1218
jaka z ciebie matka że dziecko płacze a ty piszesz na szafie?? do lekarza biegiem my tu jasnowidzami nie jesteśmy..
jak ktoś ma się tak głupio wypowiadać lepiej żeby się nie odzywał . Nie tobie oceniać jaką ona jest matką, na pewno zmartwioną i zmęczoną

jak jest taka zmartwiona i zmęczona to niech ze sobą też idzie do lekarza.psychiatra się kłania matką które zamiast o swoje pociechy dbać to wypisują tu pierdoły.dziecko płacze nie wiadomo co mu jest a ona porady szuka na forum.zamiast tu siedzieć to niech poczyta parę książek na temat niemowlaków.

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:46:49

ja pitole ale niektóre dalej są tępe - sorry ale inaczej nie można tego nazwać.
Jakbym z każdym płaczem miała jak to mówicie "pędzić" do lekarza to bym chyba w przychodni musiała zamieszkać ;/ Może jeszcze powinna eskortę policji i pogotowia prosić? Najlepsze, że dziewczyna pisze że u lekarza była, a tępoty dalej swoje :D:D:D:D

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:48:13

Cytat
gerda1218
Cytat
alenka85
Cytat
gerda1218
jaka z ciebie matka że dziecko płacze a ty piszesz na szafie?? do lekarza biegiem my tu jasnowidzami nie jesteśmy..
jak ktoś ma się tak głupio wypowiadać lepiej żeby się nie odzywał . Nie tobie oceniać jaką ona jest matką, na pewno zmartwioną i zmęczoną

jak jest taka zmartwiona i zmęczona to niech ze sobą też idzie do lekarza.psychiatra się kłania matką które zamiast o swoje pociechy dbać to wypisują tu pierdoły.dziecko płacze nie wiadomo co mu jest a ona porady szuka na forum.zamiast tu siedzieć to niech poczyta parę książek na temat niemowlaków.
Masz dziecko? :>
Cytat
martischa
ja pitole ale niektóre dalej są tępe - sorry ale inaczej nie można tego nazwać.
Jakbym z każdym płaczem miała jak to mówicie "pędzić" do lekarza to bym chyba w przychodni musiała zamieszkać ;/ Może jeszcze powinna eskortę policji i pogotowia prosić? Najlepsze, że dziewczyna pisze że u lekarza była, a tępoty dalej swoje :D:D:D:D

hahahahah MASZ U MNIE PIWO :D
zobacz post wyżej nad Tobą- "niech poczyta książki o niemowlakach" - zabiło mnie to hahaha :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 15:49 przez AgadaCzarna.

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:49:05

w pierwszym poście nie było ani słowa o lekarzu. gdyby napisała, że była u lekarza, to bym jej tam nie wysyłała. proste. dziękuję.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

12-letnie lolitki