Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 14:42:54

zamiast wypisywać na szafie może poszłabyś do lekarza...? Nie wiem nad czym się zastanawiasz ja już dawno poszłaby do lekarza. Może to nic poważnego, a może objaw choroby...nie pytaj o rady na szafie, nie jesteśmy jasnowidzami

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 14:43:50

kolka - po prostu :( współczuję :( ale trzeba przetrwać

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 14:44:14

Hernbatka z kopru włoskiego i DO LEKARZA - BYC MOŻE MA KOLKI I SIE DZIECIACZEK MECZY , A POWIKŁANIA MOGĄ BYC...... BARDZO ZŁE.

niezweryfikowana
Posty: 989
Ostrzeżenia: 1/5

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 14:45:29

Denerwuje mnie to zjednoczenie sie z szafką ;/;/;/ juz coraz mniej zaglądam na forum ;/;/

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 14:45:40

dziecko mojej kuzynki miało to samo, odwiedziła chyba z 5 szpitali, w koncu sie okazalo ze ma uczulenie na mleko sztuczne, ktore podaje mu kuzynka, bo tez nie ma pokarmu. idz do lekarza! ale już

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 14:45:47

IDŹ DO LEKARZA!

nie ja nie zrozumiem fenomenu forów internetowych... ok, pytanie o modę, ciuchy, diety, nawet o facetów... ale o zdrowie!? jak my ci mamy pomóc? dzieciaka przez internet przebadać!!??

sorry, za trochę nerwowe podejście, ale dla mnie pytanie na forum o radę dotyczącą zdrowia, gdy może to być coś poważnego, to GŁUPOTA! OD TEGO SĄ LEKARZE!

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 14:46:00

Możliwe,że dziecko ma kłopoty z wypróznieniem? Moze je brzuszek boli, polecam espumisan, mojej malej pomagal i herbatki rumiankowa i koperek wloski, wiesz moga tez swedziec dziasla,wiec przydalby sie jakis zel na dziaselka, trudno mi pomoc,bo takie objawy ze tak powiem pasuja do kilku przypadkow, udaj sie do lekarza...

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 14:52:02

nie placze 24h na dobe...ale marudzi troche...ma czerwone dziaselka...bylam u lekarz powiedziala ze to moze byc poczatek zabkowania..poprostu chce wiedziec jak wasze dzieci to przechodzily...ide do niej znow jutro...a pisze i pytam bo sie martwie...

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 14:52:07

Przyjdź kobieto z problemem a zrobią z Ciebie wyrodną matkę :]
Mój syn miał to samo, też ok 5 mca życia, mojemu szły ząbki.
Porównam sytuację (i krzyczcie sobie- wyżyjcie się, bo widać bardzo Wam tego trzeba :> )
Mój syn miał biegunkę. Poszłam do lekarza- wirus. Powiedziałam kumpeli- rotawirus!!!! ach och- zwykły wirus, 3 dni leczenia i po krzyku, a laska mi takie pranie dyni zrobiła że sama sr*łam ze strachu że rota rota... czytam co niektóre wypowiedzi i aż mi słabo!
"do lekarza a nie na szafie siedzisz!!" Przyszła zapytać, może pierwsze dziecko, moze młoda i nie wie- matki polki się znalazły :] wszystkie rozumy zeżarte, ha!

Cytat
elus1990
nie placze 24h na dobe...ale marudzi troche...ma czerwone dziaselka...bylam u lekarz powiedziala ze to moze byc poczatek zabkowania..poprostu chce wiedziec jak wasze dzieci to przechodzily...ide do niej znow jutro...a pisze i pytam bo sie martwie...

Bardzo podobnie :) mój jeszcze biegunki dostał. obstawiam ząbki :) i nie polecam forum- żadnego- wszędzie zrobią z Ciebie wyrodniaka :D
BTW!! Kolka? 5mcy? bez jaj...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-26 14:54 przez AgadaCzarna.

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 14:59:13

Przyczyn może być cała masa- bóle brzuszka, zaparcia, kolki, ząbkowanie... Najlepiej poradzić się lekarza.
Dieta takiego maluszka powinna być tylko uzupełniana kaszkami, zupkami, głównym pokarmem nadal powinno być mleko. Może spróbuj zmienić na inne, lżejsze. Lekarz powinien podpowiedzieć.

A co do małolat, które wciskają tutaj swoje 3 grosze- jak wam temat nie odpowiada to znikajcie na swoje wątki o aborcjach, hot or not , za dużych biustach, za małych biustach!
My też nie prosiłyśmy się o połączenie forum!


Cytat
joasina
nie ja nie zrozumiem fenomenu forów internetowych... ok, pytanie o modę, ciuchy, diety, nawet o facetów... ale o zdrowie!? jak my ci mamy pomóc? dzieciaka przez internet przebadać!!??

Jak nie rozumiesz na czym polega forum to odsyłam do wikipeda.pl

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:01:55

Cytat
AgadaCzarna
Przyjdź kobieto z problemem a zrobią z Ciebie wyrodną matkę :]
Mój syn miał to samo, też ok 5 mca życia, mojemu szły ząbki.
Porównam sytuację (i krzyczcie sobie- wyżyjcie się, bo widać bardzo Wam tego trzeba :> )
Mój syn miał biegunkę. Poszłam do lekarza- wirus. Powiedziałam kumpeli- rotawirus!!!! ach och- zwykły wirus, 3 dni leczenia i po krzyku, a laska mi takie pranie dyni zrobiła że sama sr*łam ze strachu że rota rota... czytam co niektóre wypowiedzi i aż mi słabo!
"do lekarza a nie na szafie siedzisz!!" Przyszła zapytać, może pierwsze dziecko, moze młoda i nie wie- matki polki się znalazły :] wszystkie rozumy zeżarte, ha!
Cytat
elus1990
nie placze 24h na dobe...ale marudzi troche...ma czerwone dziaselka...bylam u lekarz powiedziala ze to moze byc poczatek zabkowania..poprostu chce wiedziec jak wasze dzieci to przechodzily...ide do niej znow jutro...a pisze i pytam bo sie martwie...

Bardzo podobnie :) mój jeszcze biegunki dostał. obstawiam ząbki :) i nie polecam forum- żadnego- wszędzie zrobią z Ciebie wyrodniaka :D
BTW!! Kolka? 5mcy? bez jaj...


dokładnie :):)


Też aktualnie mam 5miesięczne dziecko i też zaczyna marudzić :) Co prawda nie płacze non stop bo od początku to jest spokojne dziecko. Ale już wkłada wszystko do buzi, mocno gryzie gryzaka i ślini się - dzisiaj na szczepieniu babeczka powiedziała, że właśnie zaczyna się ząbkowanie i trzeba to po prostu przeczekać i przeżyć :)

niezweryfikowana
Posty: 989
Ostrzeżenia: 1/5

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:03:39

Cytat
kamilak86
Przyczyn może być cała masa- bóle brzuszka, zaparcia, kolki, ząbkowanie... Najlepiej poradzić się lekarza.
Dieta takiego maluszka powinna być tylko uzupełniana kaszkami, zupkami, głównym pokarmem nadal powinno być mleko. Może spróbuj zmienić na inne, lżejsze. Lekarz powinien podpowiedzieć.

A co do małolat, które wciskają tutaj swoje 3 grosze- jak wam temat nie odpowiada to znikajcie na swoje wątki o aborcjach, hot or not , za dużych biustach, za małych biustach!
My też nie prosiłyśmy się o połączenie forum!


Cytat
joasina
nie ja nie zrozumiem fenomenu forów internetowych... ok, pytanie o modę, ciuchy, diety, nawet o facetów... ale o zdrowie!? jak my ci mamy pomóc? dzieciaka przez internet przebadać!!??

Jak nie rozumiesz na czym polega forum to odsyłam do wikipeda.pl

no my tez niestety sie nie prosiłyśmy mi np nie chce sie czytac o dzieciakach itd ;/ nie wiem kto to wymyslił ;/;/ joasina- chodziło jej po co pytac o zrowie ?? jak tu nikt lekarzem nie jest jak pytac czemu dzieciakowi cos dolega no to chyba lepiej lekarz powie niz my...

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:07:53

Cytat
kamilak86
Przyczyn może być cała masa- bóle brzuszka, zaparcia, kolki, ząbkowanie... Najlepiej poradzić się lekarza.
Dieta takiego maluszka powinna być tylko uzupełniana kaszkami, zupkami, głównym pokarmem nadal powinno być mleko. Może spróbuj zmienić na inne, lżejsze. Lekarz powinien podpowiedzieć.

A co do małolat, które wciskają tutaj swoje 3 grosze- jak wam temat nie odpowiada to znikajcie na swoje wątki o aborcjach, hot or not , za dużych biustach, za małych biustach!
My też nie prosiłyśmy się o połączenie forum!


Cytat
joasina
nie ja nie zrozumiem fenomenu forów internetowych... ok, pytanie o modę, ciuchy, diety, nawet o facetów... ale o zdrowie!? jak my ci mamy pomóc? dzieciaka przez internet przebadać!!??

Jak nie rozumiesz na czym polega forum to odsyłam do wikipeda.pl


KOCHAM CIĘ, wyjdź za mnie :D
Trafione! Masz u mnie piwo :) Bo mnie normalnie zdenerwowały!! "Przyszła nieodświadczona matka- dobijmy ją!! :> " No nic tylko palić to to na stosie...

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:08:01

dzięki:)moje tez byla spokojna,ale wlasnie do teraz...kolki nigdy nie miała,bez problemu sie wypróznia...propo jedzenia to tez je zupki i kaszki,wiec wyrodnej matki nie robcie z kogos

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:09:01

ZĄBKI

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

12-letnie lolitki