Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

motywacja na diecie

21 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WITAM MAMY

ZALOGOWAŁAM SYNKA DO 5 PRZEEDSZKOLI W BYDGOSZCZY W PT OKAZAŁO SIĘ ŻE DO ŻADNEGO SIĘ NIE DOSTAŁ.MIAŁYŚCIE TAKI SAM PROBLEM?CO ZROBIŁYŚCIE?

<moderacja>
Regulamin forum pkt 14:" Stosuj odpowiednie formatowanie tekstu (pogrubienie, podkreślenie, pochylenie, rozmiar czcionki, kolory, itp.) jeżeli naprawdę coś musisz podkreślić. Pisanie dużymi literami traktowane jest, jako krzyk, a krzyczeć nie musisz. Nadużywanie którejkolwiek z tych form jest karane ostrzeżeniami. "



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-07 22:22 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

a może do prywatnego? zorientuj się w cenach u nas prywatne wychodzi o jakieś 50zł drożej od zwykłego

Cytat
Bubileczek
a może do prywatnego? zorientuj się w cenach u nas prywatne wychodzi o jakieś 50zł drożej od zwykłego
właśnie u nas z prywatnymi tez ciężko w styczniu zakończyła się rekrutacja

Poczekajcie do początku września .Wszystko się wyjaśni Wszystkie mamy tak robią blokują miejsca w 5 przedszkolach a później decydują się na jedno . Zapiszcie się na listę rezerwowych i na pewno w wrześniu będzie w którym miejsce Jak tak się denerwuje co roku ( zmieniałam miejsce zamieszkania ) a później oddzwonili do mnie z 3 przedszkoli .
W tym roku w naszej miejscowości podania można było składać tylko do jednego przedszkola i przez internet Jeśli system wykrył podania jednej osoby do różnych przedszkoli dostawał odmowę przyjęcia do jakiegokolwiek przedszkola
Dobry pomyślą bo teraz okazało się że nadal w naszym przedszkolu są miejsca i jak wiem od innych Mam to samo z reszta przedszkoli .

ehh moja też sie nie dostała bo: ja nie pracuje ( a jak mam iśc do pracy jak nie mam z kim dziecka zosttawić?!), bo muszą przyjmowac 5-latków, bo wiosna:/// ehh co poradzić trzeba sie za prywatnym rozejrzeć

W W-wie jest ogłaszana lista wolnych miejsc po tym jak już wszyscy potwierdzą wolę posłania dziecka do danego przedszkola. Jak nie to pozostaje iść do wybranego przedszkola i rozmawiać, może ktoś zrezygnuje.

Cytat
anciuniamako
ehh moja też sie nie dostała bo: ja nie pracuje ( a jak mam iśc do pracy jak nie mam z kim dziecka zosttawić?!), bo muszą przyjmowac 5-latków, bo wiosna:/// ehh co poradzić trzeba sie za prywatnym rozejrzeć
Jak nie pracujesz, to po co dziecko do przedszkola posyłasz? ;)
A tak poważnie, to jak masz zamiar wrócić do pracy, to powinnaś zaznaczyć w formularzu że pracujesz, to jest sprawdzane dopiero po tym, jak dziecko już pójdzie do przedszkola, a wtedy już będziesz miała z kim zostawić dziecko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-07 22:43 przez majka51.

ja czekam na wyniki które będą 26 sierpnia bo pare dni temu złożyłam ponownie podanie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zatrzymanie laktacji